2016./2017. mācību gads

Jaunumi

Riebiņu vidusskolas pedagogu ārpusstundu aktivitāšu un sasniegumu uzskaitījums 2016./2017.m.g. šeit
Riebiņu vidusskolas izglītojamo ārpusstundu rezultatīvo aktivitāšu uzskaitījums 2016./2017.m.g. šeit
Riebiņu vidusskolas skolēnu sasniegumi sportā 2016./2017.m.g. šeit

 

23.07.2017 | Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un jaunatnei

Noslēgušies vēl vieni vieglatlētikas mači Preiļos. Te jāuzslavē centīgākie un čaklākie Riebiņu vidusskolas skolēni, kuri jebkurā laikā ir gatavi nodoties sportiskām aktivitātēm. Teju katrs censonis tika pie godalgotām vietām un skaistām medaļām. Jāuzslavē 4.kl. skolēni, kuri, neskatoties uz to, ka bija jaunāki savā vecuma grupā, spēja izgriezt pogas pārējiem: N. Baikovs-3.v.  80m (12,1) un 400m (1:16,5), 2.v.-tāllēkšanā (4,06); A. Valters- 2.v. 80m un augstlēkšanā (125), 3.v.- tāllēkšanā (4,00); I. Vilcāns- 1.v. 3km soļošanā (24:27,1). Līdz godalgai pavisam nedaudz pietrūka arī G.Pokšānam. Vēl medaļas kaklā tika kārtas: L. Andra Silkāne- 3.v. 80m (13,6), 2.v. 400m (1:27,2); E. Bergmane Sprūdža- 1.v. 400m (1:22,6), 2.v. 80m (13,4), augstlēkšana- 3.v. (115); E. Meluškāne- 1.v. tāllēkšanā (3,53), 3.v. lodes gr.(7,32); A.Pastars- 2.v. augstlēkšanā (160); V.Pauniņa- 2.v. augstlēkšanā (120) un tāllēkšanā (4,04), 1.v. lodes gr. (8,60); K.Lisicins- 2.v. 100m (11,8) un 400m (58,8), 3.v. tāllēkšanā (5,66), 1.v. šķēpa m. (41,92). Fotogalerija

Sporta skolotāja S. Vulāne

 

11.07.2017 | Latvijas Jaunatnes olimpiāde Cēsis 

Trīs dienas, no 7. līdz 9. jūlijam, Latvijas labākie jaunie sportisti Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādē cīnījās par 239 medaļu komplektiem 27 Olimpiskajos sporta veidos. Riebiņu novadu pārstāvēja 4 sportisti. Starp tiem divi mūsu skolas jaunieši Armands Briška (10.kl.) un Juris Vaivods(9.kl.). Armandam Ogres stadionā bija jāgrūž 5 kg lode. Izdevās sasniegt augstu rezultātu kurš ļāva ierindoties 13. vietā no 22 Latvijas labākiem šī vecuma lodes grūdējiem. Uz Juri likām lielas cerības. Iepriekšējie izcilie sasniegumi sportā lika Jurim kļūt par mūsu komandas karognesēju. Svētdienas rītā Cēsu 2. vidusskolā uz džudo tatami Juris izgāja apņēmības pilns. Trīs uzvaras viens zaudējums un svara kategorijā līdz 66 kg Juris ierindojās trešā vietā. Sacensību noslēguma ceremonijā Jurim bronzas medaļu un diplomu pasniedza Cēsu mērs un LOK prezidents.  Paldies vieglatlētikas trenerei S.Vulānei un džudo trenerim Aleksejam Sapeginam, kā arī bērnu vecākiem par ieguldītu darbu.
Mēs kļūstam ar vien atpazīstamāki. Par to liecina tas, ka sacensību atklāšanas svinīgajā gājienā mums izrādīja godu sasveicinoties un nobildējoties LOK ģenerālsekretārs  Ž.Tikmers kopā ar Gruzijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretāru Emzars Zenaišvili. Fotogalerija
Apsveicu - mūsu skolā ir jauns Olimpiskais čempions. Nākošā olimpiāde pēc diviem gadiem. Sākam gatavoties.
 

Sporta skolotāja M. Pokšāne.
 

 

10.07.2017 | Latvijas čempionāts vieglatlētikā

1. - 2. jūlijā Ventspilī aizritēja Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 vecuma grupai. Tie bija pēdējie mači pirms Latvijas Jaunatnes olimpiādes. Ar veiksmīgu startu un labiem rezultātiem lodes grūšanā mājup atgriezās Armands Briška. Viņš uzrādīja sezonas labāko rezultātu un sasniedza savu personīgo rekordu, 5kg lodi aizgrūžot 12,69m tālu. Ar šādu sniegumu viņš iekļuva LČ labāko grūdēju astotniekā. Fotogalerija
 

Sporta skolotāja S. Vulāne 

 

10.07.2017 | Sertifikātu izsniegšana 

30. jūnijā notika sertifikātu izsniegšana Riebiņu vidusskolā 12.klases izglītojamajiem. Fotogalerija

 

06.07.2017 | Bērnu Pirmā komūnija 

29. jūnijs - Riebiņu katoļu draudzē notika dievkalpojums, veltīts Svētajam Pēterim un Svētajam Pāvilam. Zīmīgs notikums ir arī Riebiņu vidusskolas bērniem - 3. klases skolēniem: Katrīnai Dambai, Gunitai Vjaksei, Emīlam Bramanim, Vladislavam Leitānam un Gatim Pokšānam, jo šajā dienā bērni saņēma savu pirmo svēto Komūniju. Katehēzes kursu vadīja kristīgās mācības skolotāja S. Upeniece un priesteris Česlavs Mikšto.

 

06.07.2017 | Miera skrējiens 2017

„Aktīvākie Riebiņu novada sportisti izbaudīja interesantu un slapju "Pasaules Miera Skrējienu!"   Uz robežas Rēzeknes novads - Riebiņu novads saņēmām skrējiena lāpu, ar kuru izskrējām līdz pat vietai, kur robežojas Riebiņu novads ar Aglonas novadu! Un tā lāpa ceļo jau vairākas dienas no Krievijas caur Latviju uz Baltkrieviju, bet kopumā jau 30 gadus pa visu pasauli!”- Evija Meluškāne, skrējiena dalībniece, komentēja piedzīvoto 30. jūnijā facebook.
    Miera skrējiens – Peace Run – ir pasaules mēroga globāls stafetes veida skrējiens, kura mērķis ir ar skriešanas palīdzību apvienot cilvēkus no visdažādākajām pasaules daļām. Bija patīkami ka mēs - 4.kl. skolēni Nikita un Gatis, 10.kl.- Kristaps Lisicins, aktīvākie novada jaunieši un skolas absolventi - Artūrs Meluškāns un Dainis Gorins, kā arī Rušonas sporta skolotājs Ilgvars Kalvāns un Riebiņu sporta skolotāja Mārīte, 13km. distanci skrējām kopā ar dalībniekiem no Krievijas (7cilv.) un Latvijas posma organizatoriem (7cilv.) Liels gods būt kopā ar tik gaišiem cilvēkiem. Fotogalerija

 Skrējiena koordinatore M.Pokšāne

 

14.06.2017 | 12. klases izlaidums "Ceļš, kas sākas Riebiņos..."

Mīļi Jūs gaidīsim 12. klases izlaidumā 2017. gada 17. jūnijā plkst. 17.00 Riebiņu kultūras centrā. Fotogalerija

12. klases absolventi, klases audzinātāja, vecāki
 

 

04.06.2017 | 9. klases izlaidums

Riebiņu vidusskolas 9. klases izlaiduma sarīkojums notiks šī gada 9. jūnijā plkst. 18.00 Riebiņu kultūras centrā. Aicinām! Fotogalerija

9.a un 9.b klases skolēni, vecāki un klases audzinātājas
 

 

04.06.2017 | Mūsu skolēnu izlaidums Sporta skolā

2.jūnijā Preiļu Bērnu un Jauniešu sporta skolā notika svinīgs pasākums - izlaidums.
Arī Riebiņu vidusskolas audzēkņi bija absolventu vidū. Sveicam ar diploma saņemšanu Arturu Stabulnieku, Andreju Paško un Armandu Brišku. Apsveicam arī trenerus un sporta skolotājus, kuri strādāja ar šiem skolēniem. Īpašs prieks par sporta skolotāju Skaidrīti Vulāni, kurai šis ir pirmais izlaidums treneres lomā.

Riebiņu novada sporta MA vadītāja M. Pokšāne 

 

04.06.2017 | Veselības diena

Šodien visi labā omā-
Veselības diena skolā.
Sportot ārā visiem tīk
Un kustēties tiem neapnīk!

Lielu rosību 29.maijā varēja vērot skolas stadionā, kur notika Veselības nedēļas ietvaros paredzētās aktivitātes. Klašu kolektīvi piedalījās dažādās nodarbēs: virves vilkšanā, komandu stafetēs, sporta veidu minēšanā, pievilkšanās pie stieņa un citos atjautīgos un izveicīgos uzdevumos. Mīļš paldies skolas darbinieku kolektīvam par iesaistīšanos pasākuma organizēšanā un vadīšanā! Fotogalerija 
 

 

04.06.2017 | Mācību pārgājiens ar velosipēdiem

Kā gan labāk nosvinēt mācību gada noslēgumu, ja ne dodoties atpūtā kopā ar saviem draugiem? Saulainā 29. maija rītā abas sestās klases devās mācību pārgājienā ar velosipēdiem. Maršruts bija izvēlēts: Riebiņi-Muhti-Petrovski-Preiļi.
Pēc garā ceļa klases viesojās ģimenes uzņēmumā „Ošu mājas”, kuras saimnieki nodarbojas ar visai netradicionālu lauksaimniecisko ražošanu – vīngliemežu audzēšanu.
Nākamā pieturvieta bija Preiļu pludmale. Skolēni varēja braukāt gan ar laivu, gan ar katamarānu. Interesanti, ka uz to brīdi uz pludmali ieradās arī kāda 5.kl. ekskursantu grupa no Daugavpils. Nu varēja notikt pludmales volejbola un futbola turnīrs starp skolu jauniešiem! Visi, mazliet saguruši, bet ļoti apmierināti, atgriezās mājās. Fotogalerija
 

 

04.06.2017 | Dejotāji Cēsīs

Cēsīs 27.maijā notika tradicionālais bērnu tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda”, tajā sadancoja ap 5400 mazo dejotāju no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām. Riebiņu vidusskolas paši mazākie dejotāji šogad arī mēroja ceļu uz Vidzemes skaistāko pilsētu.
Festivāla  dalībnieki  piedalījās krāšņajā gājiens no Vienības laukuma līdz Cēsu Pils parka estrādei, nesot rokās krāsainus “lidojošos šķīvīšus”. Gājienā dejotāji izpildīja dažādus uzdevumus: gan dejoja polku, galopu, palēcienus, gan sita plaukstas, leca uz vienas kājas utt. Pils parkā sākās festivāla kulminācijas sarīkojums - lielkoncerts ar skaistu novadu deju programmu.
Neskatoties uz agro celšanos sestdienas rītā, garo ceļu, mūsu bērni aizrautīgi izpildīja savu priekšnesumu un izpelnījās skatītāju smaidus un aplausus.
 

Anita Randare, tautas deju kolektīva vadītāja 

 

04.06.2017 | Starpnovadu sporta skolotāju seminārs

Riebiņu vidusskolā 26. maijā notika apvienotais Preiļu, Līvānu, Vārkavas, Aglonas un Riebiņu novada sporta skolotāju un sporta skolas treneru MA seminārs. Kopā pulcējās 17 skolotāji. Riebiņu vsk. direktore Ineta Anspoka atklāja semināru ar Riebiņu vidusskolas skolotāju sasniegumu prezentāciju. Sporta skolotājas prezentēja sportisko dzīvi skolā, kā arī iepazīstināja ar materiāli tehnisko bāzi. Kā vieslektors uzstājās pr. Rinalds Broks.
Diena pagāja ļoti radošā, pozitīvā un draudzīgā atmosfērā. Fotogalerija

Riebiņu sporta MA vadītāja Mārīte Pokšāne
 

 

02.06.2017 | Apsveicam

Sveicam 5. klases skolēnus Lāsmu Jurkāni, Amandu Klindžāni, Aleksandru Rukmanu un Iļju Smoļinu, Latvijas jauno satiksmes dalībnieku foruma fināla Rīgā dalībniekus, sacensību I un II kārtas uzvarētājus Preiļos! Lieliska ziņa: Iļja Smoļins Foruma II kārtā tika atzīts par labāko ceļu satiksmes dalībnieku. Īpašs paldies skolotājiem Innai Zenovjevai un Valērijam Jurkānam! Fotogalerija
 

 

02.06.2017 | Mācību gada noslēgums

31.maija svētku sajūta vēstīja: jā, mācību gads teju, teju beigsies, un 92 brīnišķīgas vasaras dienas būs sākušās. Pēdējā skolas diena ir laiks, kad sakām pateicības vārdus – skolas direktorei, skolēniem, vecākiem, skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem.
Īpašu uzslavu šajā dienā bija pelnījuši skolēni ar labām un teicamām sekmēm mācībās – skolas lepnums TOP 10: Ritvars Vjakse, Viktorija Nagle, Elīna Cakule, Evija Bergmane-Sprūdža, Evelīna Upeniece, Agnija Jemeļjamova, Līga Struka, Lāsma Jurkāne, Sintija Verza, Dana Patrejeva.
Tāpat pateicības saņēma divpadsmit ģimenes par skolas goda aizstāvēšanu mācību priekšmetu olimpiādēs, ārpusstundu aktivitātēs un sportā 2016./2017. mācību gadā par atbalstu, sapratni un vēlmi sadarboties. Fotogalerija
 

 

02.06.2017 | 2. klase apceļo Latgali

Lai iepazītu lielo pasauli, vispirms jāiepazīst sava dzimtā zeme. Paturot prātā šo atziņu, pagājušajā gadā krustu šķērsu izstaigājām Riebiņus un to apkārtni, bet šogad devāmies uz Aglonas pusi, kur ir tik daudz ko redzēt un piedzīvot.
Jauki, ka mācību gada nobeigums bija tik pozitīvs un izzinošs. Fotogalerija

 

02.06.2017 | 10. un 11. klases mācību ekskursija uz Rīgu

26. maijā vidusskolas skolēniem bija iespēja baudīt maija saulaino dienu dažādos objektos Rīgā. Vispirms jaunieši devās uz GETLIŅI EKO, kas ir moderns tehnoloģisks un videi draudzīgs sadzīves atkritumu poligons. Tika gūts priekšstats un  informācija par to, ka Getliņi EKO apsaimnieko un pārstrādā sadzīves atkritumus, ražo ekoloģiski atjaunojamo enerģiju, piedalās vides apsaimniekošanā un audzē arī dārzeņus.
„Esam patiesi pateicīgi par iespēju apmeklēt, redzēt, uzzināt un gūt priekšstatu par minētajiem objektiem. Paldies visiem, kas atbalstīja un organizēja šo braucienu, īpaša pateicība V. Pastaram.” Fotogalerija

 10., 11.klase

 

02.06.2017 | Mūsu sapņu ekskursija

Šī mācību gada rudenī mūsu klase piedalījās konkursā „Mūsu mazais pārgājiens” un ieguva 1.vietu un balvu – apmaksātu autobusu ekskursijai. Maršrutu izsapņojām jau rudenī. Un beidzot 25. maijā agrā rītā devāmies ceļā uz Siguldu un Saulkrastiem. Kopā ar mums ekskursijā brauca vecāki un skolotāja Rita Pudāne.
Šis brauciens mūs iedvesmoja piedalīties jaunos konkursos un plānot jaunus maršrutus!
Paldies par atsaucību ekskursijas organizēšanā un norisē skolas direktorei Inetai Anspokai, autobusa vadītājam Jurim Sondoram, visiem līdzbraucējiem! Fotogalerija
                                         
                                  7. klases audzinātāja Alla Solovjova
Foto: Jānis Vilcāns

 

02.06.2017 | ZZ piedzīvojums

Maija beigās mēs, 5.klase ar audzinātāju un vecākiem, devāmies uz Jūrmalu, lai piedalītos ZZ čempionāta finālā un festivālā. Majoru un Dzintaru pludmales plašumos norisinājās aizraujošas prāta un sportiskās aktivitātes.
Paldies par atbalstu un transporta organizēšanu gribam teikt mūsu skolas direktorei, kā arī pacietīgajam šoferītim Aināram Osmanim. Vecāku, brāļu un māsu atbalsts mums arī lieti noderēja! Ceram arī turpmāk piedalīties šādos un līdzīgos pasākumos. Aicinām pievienoties šādiem izaicinājumiem arī citus! Fotogalerija

 

29.05.2017 | Atzinības raksts Riebiņu vidusskolai

Uzdevumi.lv pateicas Jūsu skolai par aktīvu līdzdalību mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanā un mācību procesa modernizēšanā 2016./2017. mācību gadā.

SIA "Uzdevumi.lv" direktors Edgars Škutāns

 

29.05.2017 | Konkursa "Mans mazais pārgājiens" nopelnītā ekskursija

23. maijā 4. klases devās konkursa "Mans mazais pārgājiens" nopelnītajā ekskursijā. Šoreiz bijām nolēmuši apskatīt un iepazīt Vidzemes skaistākās vietas.
Rīts ausa vēss, bet cerību pilns, ka diena būs silta un saulaina. Kad saule jau silti spīdēja, mēs nonācām Līgatnes dabas parkā, kur bija iespēja apskatīt mūsu pašu Latvijas mežu iemītniekus.

Nākošā vieta, ko apmeklējām, bija Sigulda - ļoti skaista pilsēta. Tur mēs apmeklējām rodeļu trasi un griezāmies panorāmas ratā.

Tālāk autobuss mūs aizveda līdz Gūtmaņa alai un Turaidas pilij. Lielu prieku bērniem sagādāja arī šaušana ar loku. Iegādājušies suvenīrus, kāpām autobusā un devāmies uz Saulkrastiem.
Debesis sāka mākties, un necik ilgi nebija jāgaida, kad sāka līt lietus. Bet tas mūs neatturēja doties satikties ar jūru un pat iebrist tajā. Izmirkuši, bet laimīgi sēdāmies siltā autobusā un devāmies mājup. Neviens nejuta noguruma, apkārt virmoja emocijas un prieks par izdevušos ekskursiju. Fotogalerija

Sakām paldies skolas direktorei Inetai Anspokai par noorganizēto autobusu un autobusa šoferim par pacietību.

4.a klases audzinātāja Solvita 

 

24.05.2017 | Brauciens uz „Ūgu”

Saulainā 16. maija rītā 5. un 6. klašu skolēni devās uz tirdzniecības centru „Ūga” Preiļos, lai plašāk uzzinātu, kā tad noris darbs uzņēmumā un ko nozīmē būt uzņēmējam?
Mūs sagaidīja un „Ūgas” stāstu stāstīja TC īpašniece Ingūna Zīmele. Skolēni uzzināja, kā tiek organizēts darbs veikalā un kādu profesiju pārstāvji rūpējas par to, lai šis darbs noritētu veiksmīgi. Dažiem skolēniem bija iespēja arī pašiem izmēģināt darbu pie kases aparātiem. Pasākums turpinājās Express picērijā, kur skolēni uzzināja, kā top gardās picas. Lai dzirdēto pielietotu praksē, turpinājumā skolēni paši varēja pagatavot savu picu.
Tādējādi skolēni uzzināja, kādām īpašībām un prasmēm jāpiemīt uzņēmējdarbībā strādājošiem cilvēkiem.
Skolā atgriezāmies ar jaunām idejām un smaidu sejā, par ko sakām lielu PALDIES! Fotogalerija

5. un 6. klašu skolēni un audzinātājas

 

 

24.05.2017 | Pavasara kross ar Anitu Kažemāku

Brīvdienas tika aizvadītas ļoti sportiskas, 20. maijā jau trešo gadu pēc kārtas notika "Pavasara kross ar Anitu Kažemāku". Pie Riebiņu vidusskolas tika pulcēti sportisti no Preiļiem, Līvāniem, Ludzas, Viļāniem, Vārkavas, Feimaņiem, Rušonas, Vaboles, Rīgas. Esam sasnieguši, arī dalībnieku skaita rekordu, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Šogad sacensībās piedalījās 123 sportisti. Skrējiens notika pa Riebiņu ielām, takām un celiņiem, iekļaujot gan zemes ceļu, gan pļavas taciņas, gan asfaltu un bruģi. Sportisti startēja trīs dažādās distancēs 1000m, 3000m un 6000m atbilstoši savai vecuma grupai.
Pēc sacensībām Riebiņu vidusskolas pavāres parūpējas par garšīgu putru un tēju. Bet lai diena būtu vēl aktīvāka, tika noskaidroti precīzākie soda metienu uzvarētāji.
Paldies, Riebiņu vidusskolas kolektīvam un skolēniem par aktīvu iesaistīšanos, tiesāšanas darbos. Paldies laika tiesnešiem Jānim Upeniekam un Skaidrītei Vulānei. Un paldies idejas autoriem un pasākuma līdzautoriem Mārītei Pokšānei un Rolandam Naglim. Rezultāti Fotogalerija Video
 

Anita Kažemāka

 

24.05.2017 | Līvānu novada atklātais čempionāts vieglatlētikā

21.05. notika Līvānu novada atklātais čempionāts vieglatlētikā, kurā savu dalību pieteica divi mūsu skolas sportisti. Armands Briška uzlaboja savu personīgo rekordu 5kg lodes grūšanā, pārsteidzot iepriekšējo par 1m un 5cm. Veiksmīgs tam padevās otrais mēģinājums -11,55m. Līdz ar sasniegto rezultātu, Armands izvirzījās līdera pozīcijā un papildināja savu medaļu krājumu ar zelta godalgu. Ar šo sasniegumu viss nebeidzas un nopietni jāturpina gatavoties Latvijas jaunatnes olimpiādei. Savukārt, Kristaps Lisicins veiksmīgi startēja tāllēkšanas disciplīnā. Viņš, gan, neatkārtoja savu labāko sniegumu, taču 5,68m tālais lēciens ļāva tam ierindoties godpilnajā 2.vietāFotogalerija
 

Skaidrīte Vulāne, sporta skolotāja

 

19.05.2017 | Sveicam

Sveicam 6.b klases skolnieku Ritvaru Vjaksi ar iegūto 3. vietu Latvijas 44. atklātajā matemātikas olimpiādē Daugavpilī. Īpašs paldies skolotājai Ilzei Dudeničai.

 

17.05.2017 | Pēdējais zvans

13. maijā Riebiņu vidusskolā notika svinīgs pasākums "Pēdējais zvans" 9. un 12. klases izglītojamajiem. Fotogalerija

 

17.05.2017 | Ekskursija uz Daugavpili

Brauciens notika projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros. 
Ekskursijas laikā 9. un 12. klases skolēni apmeklēja Daugavpils Universitāti, kur ieguva informāciju par DU izglītības programmām un pieprasītākajām profesijām, kā arī par iespējām piedalīties projektos. Tika apmeklētas jaunākās DU labaratorijas - genomikas un biotehnoloģijas, hidroekoloģijas un kvartārvides labaratorijas. 
Ekskursijas laikā notika baseina apmeklējums Olimpiskajā centrā un iepazīšanās ar Daugavpils Skrošu rūpnīcu, kura ir vienīgā Ziemeļeiropā, dibināta 1883. gadā. Ekskursijas vadītājs ļāva nokļūt rūpnīcas skatu tornī, kur no 32 metru augstuma tika dota iespēja paskatīties uz Daugavpils pilsētu. Ekskursijas kulminācija bija šautuves apmeklējums. Fotogalerija

 

15.05.2017 | Pavasara kross ar Anitu Kažemāku

2017. gada 20. maijā plkst. 11:00 notiks pavasara kross kopā ar Anitu Kažemāku. Starts no Riebiņu vidusskolas. Visi laipni aicināti aktīvi piedalīties! Nolikums

 

10.05.2017 | Florbola Savienība Riebiņu vidusskolai dāvina florbola komplektus

Riebiņu vskidusskola saņēma florbola komplektu no Florbola Savienības par Latvijas komandas atbalstu Pasaules čempionātā 2016 Rīgā. Dāvanā - 20 nūjas, 20 florbola bumbiņas, 2 trenažieri meistarìbas pilnveidei un informatīvie žurnāli. Esam ļoti priecìgi. Paldies par mūsu jauno florbola fanu darba novērtējumu.

 

10.05.2017 | Folkloras svētkos "Pulkā eimu, pulkā teku"

Vecpiebalgas novadā 5. un 6.maijā noritēja 2017.gada bērnu un jauniešu folkloras svētki "Pulkā eimu, pulkā teku " (PEPT). Šogad jau 33.reizi PEPT Nacionālajā sarīkojumā satikās bērnu un jauniešu folkloras kopas no visas Latvijas.
Arī šogad „Jumalāni” aktīvi iesaistījās visa mācību gada garumā folkloras programmas piedāvātajos konkursos un pasākumos. PEPT ir gada pasākumu kulminācija, tāpēc piedalīties šajos svētkos ir gan gods, gan iespēja, gan prieks. Fotogalerija

 

10.05.2017 | Baltā galdauta svētki

Kopā ar Riebiņu ļaudīm 4.maijā pulcējāmies Riebiņu parkā uz Baltā galdauta svētkiem ar ozoliņu stādīšanu, pašdarbnieku koncertu un spēka putras baudīšanu. Fotogalerija

 

10.05.2017 | Sveicam

Sveicam folkloras kopu „Jumalāni” ar I pakāpes iegūšanu nemateriālās kultūras mantojuma apgūšanas un pārmantošanas programmas „Pulkā eimu, pulkā teku 2017” skatē! Īpašs paldies skolotājām Ārijai Bergmanei-Sprūdžai un Ritai Pudānei!

 

10.05.2017 | Latvijas Jaunatnes olimpiāde 2017

Apsveicam divus mūsu skolas audzēkņus, kuri piedalīsies LJo 2017 no 7. - 9.jūlijam Cēsīs un Ogrē. Juris Vaivods pārstāvēs novadu džudo cīņā un Armands Briška vieglatlētikas disciplīnā lodes grūšanā. Paldies treneriem Sapeginam un S. Vulānei par ieguldīto darbu. Vēl novada komandu pārstāvēs divi soļotāji no Galēniem. Ceram uz labiem rezultātiem.

Novada komandas koordinatore M. Pokšāne

 

10.05.2017 | Daugavpils novada atklātais čempionāts vieglatlētikā

7.maijā notika vēl vienas vieglatlētikas sacensības Višķos. Savus spēkus lodes grūšanā izmēģināja Armands Briška, raidot 7,257 kg smagu lodi 9,64m tālu. Šis veiksmīgais grūdiens Armandam ļāva ierindoties 2.vietā. Divas bronzas kaluma medaļas izcīnīja Kristaps Lisicins. Trešā vieta 3-soļlēkšanā ar rezultātu 11,87m un šķēpa mešanā ar rezultātu 39,13m. Fotogalerija

Skaidrīte Vulāne, sporta skolotāja

 

10.05.2017 | Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā

Veiksmīgi noslēgušās starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā, kas divu dienu garumā norisinājās Vārkavas sporta skolas stadionā. Kopā Riebiņu vidusskola izcīnīja 6 - pirmās, 14 - otrās un 11- trešās vietas. Dažiem pavisam nedaudz pietrūka līdz godalgai. Paldies visiem sportistiem par paveikto darbu un izcīnītajiem punktiem skolas komandas labā! Sacensību rezultāti. Fotogalerija

Skaidrīte Vulāne, sporta skolotāja

 

03.05.2017 | Brīvdienas

Jaukas un saulainas maija brīvdienas no 4. - 7. maijam. Lai gaiši šie svētki!

Saskaņā ar 2016.gada 15.jūnija Ministru kabineta rīkojumu Nr. 342 „Par darbadienas pārcelšanu 2017.gadā” pārcelt darbadienu no piektdienas, 2017. gada 5. maija, uz sestdienu, 2017. gada 13. maiju

 

03.05.2017 | Velokross Preiļos

1.05 kaimiņu novadā kārtējo reizi notika sacensības velokrosā. Iepriekšējas lietainās dienas trasi pataisīja par smagu. Tomēr gandarījums par paveikto atsvēra saņemto dubļu kārtu uz sejas un velosipēda. Savā vecuma grupā Kristaps Lisicins izcīnīja 3.vietu. Vēl no Riebiņu vsk. startēja Gatis Pokšāns un sasniedza savu personīgo rekordu. Ar sacensìbu rezultātiem var iepazīties Preiļu novada mājas lapā.
 

Mārīte Pokšāne, sporta skolotāja

 

03.05.2017 | Bigbank Skrien Latvija 2017

30.04 Daugavpilī notika sacensību "Bigbank Skrien Latvija 2017" 3. posms. No mūsu skolas 4 drosmīgie skrējēji izgāja uz startu. Evija Meluškāne un Kristaps Lisicins veica 5.5 km garo distanci, Gatis Pokśàns un Nikita Baikovs ~ 800 m. Skaistas medaļas uz kakla un paveiktā darba prieks paliks ilgi atmiņā. Domāju, ka viņi noteikti vēl piedalīsies nākošgad Daugavpilī un šogad Rīgā.
 

Mārīte Pokšāne, sporta skolotāja

 

01.05.2017 | Sveicam

Sveicam 11. klases skolnieku Andreju Holopovu ar iegūto 3. vietu  2017. gada Latgales reģiona atklātā datorātrrakstīšanas konkursā. Īpašs paldies skolotājam Guntim Tjarvjam!

 

25.04.2017 | Sveicam!

Sveicam 5. klases skolnieci Lāsmu Jurkāni ar iegūto I pakāpi, 4.a klases skolnieci Himēnu Dzeni un 4.b klases skolnieci Karinu Semeņugu ar iegūto II pakāpi Viļānu vidusskolas rīkotajā vokālo izpildītāju - solistu konkursā "Aprīļa pilieni". Īpašs paldies skolotājai Ārijai Bergmanei-Sprūdžai. 

 

20.04.2017 | Sveicam!

Sveicam Riebiņu vidusskolas 5. klasi (klases audzinātāja Diāna Bravacka) ar tikšanu uz ZZ čempionāta finālu. Šodien, 20. aprīlī, Daugavpilī tika atklāti ZZ čempionāta svētki - pusfināls, kurā Riebiņu vidusskolas 5. klase uzrādīja labus rezultātus un ieguva ceļazīmi uz fināla sacensībām! Sveicam! 

 

20.04.2017 | Pavasara kross Aglonā un Zib-akcija "Ieelpo pavasari" Riebiņu vidusskolā

Skriešana un, protams, jebkura fiziska aktivitāte, padara cilvēku veselīgāku. Tā var sagādāt arī baudu sacensties.12.aprīlī Aglonā norisinājās starpnovadu skolu sacensības pavasara krosā, kur arī mūsu ātrāki skrējēji pārbaudīja savas spējas. Fotogalerija
Pirms tam arī skolā notika zib-akcija „Ieelpo pavasari!”, kurā piedalījās visi skriet gribētāji 500m un 1000m distancēs. Fotogalerija

 

13.04.2017 | Lieldienu brīvdienas

Jaukas un saulainas Lieldienas ikvienam! Skolēnu Lieldienu brīvdienas ir no 14. - 17. aprīlim. Lai gaiši šie svētki! 

 

12.04.2017 | Mazais draugs

Ja jaunajā mācību gadā vēlies kļūt par pirmklasnieku, tad 2017. gada 28. aprīlī plkst. 15.00 Tevi kopā ar vecākiem Riebiņu vidusskolas Rozā zālē gaidīs Vinnijs Pūks, kurš Jūs vedīs aizraujošā ceļojumā pa skolu, iepazīstinās ar klases audzinātāju un klasesbiedriem. 

 

 

12.04.2017 | Cienījamie vecāki!

Skolā tiek organizēta labdarības akcija „Dāvināšanas prieks”. Tās apmeklētājiem ir iespēja bez atlīdzības saņemt apģērbu, apavus u.c. noderīgas lietas.

13. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 15.00 un
14. aprīlī no plkst.10.00 līdz 13.00

aicinām iegriezties Riebiņu vidusskolā uz akciju „Dāvināšanas prieks”.
Priecāsimies par ikvienu apmeklētāju!
 

 

10.04.2017 | Sveicam

Sveicam 4. klases skolnieku Matīsu Upenieku ar iegūto atzinību Riebiņu novada 4. klašu kombinētajā olimpiādē. Īpašs paldies skolotājai Solvitai Volontei.

 

07.04.2017 | Kopprojekts ar skolu no Itālijas

No 2016. gada 10. oktobra līdz 2017. gada 17. martam visā Eiropas Savienībā norisinājās Consumer classroom starpskolu konkurss "Gudri enerģijas patērētāji." Kopā ar Francesco Petrarca skolu no Itālijas mēs iesniedzām kopprojektu "Environment is where we live" ("Vide ir tur, kur mēs dzīvojam").
No mūsu skolas piedalījās pieci skolēni no 6.a klases - Vladislavs Givoina, Aleksandrs Kolesnikovs, Ēriks Ļeonovs, Artjoms Kitajevs, Artis Catlakšs.  Skolotāja - konsultante - Kristīna Tjarvja.

Ekspertu žūrijas locekļi izvērtēja iesniegtos projektus. Ar savu kopprojektu mēs tikām finālā. Tas tika atzīts par vienu no 10 labākajiem. Projekts ieguva vērtējumu 16,2 no 20 punktiem.

Nākamajā kārtā būs balsošanas sesija, kura norisināsies no 17. aprīļa līdz 26. aprīlim. Konkursa rezultātu paziņošana notiks 12. maijā.

Mūsu kopprojektu (angļu valodā) var apskatīties šeit: http://energykit.weebly.com

 

05.04.2017 | eTwinning apmācības par 3D tehnoloģijām skolā

Sākot no 30. marta līdz 1. aprīlim skolotāji Guntis Tjarvja un Kristīna Tjarvja piedalījās trīs dienu apmācību seminārā par 3D tehnoloģiju izmantošanu skolā un eTwinning projektos.
Apmācību laikā Riebiņu vidusskola kopā ar Rīgas Klasisko ģimnāziju izstrādāja eTwinning projektu "3D tehnoloģiju elementu izmantošana skolā un eTwinning projektos ar ceļu satiksmes noteikumu konstruktora palīdzību". Projektu apmācību noslēgumā ideja tika prezentēta mini konferencē H2O centrā. Mūsu projekta ideja tika atzīta par vienu no trim labākajām un tika apbalvota ar dāvanu karti 30 eiro apmērā no kompānijas "Baltic 3D", kura dos iespēju mūsu skolai kopā ar Rīgas Klasisko ģimnāziju izprintēt kopprojekta laikā izstrādātos 3D objektus. Informācija pieejama arī eTwinning mājaslapā.

Interešu izglītības skolotāja K.Tjarvja 

 

05.04.2017 | Anekdošu virpulis

Gandrīz 20 gadus 1. aprīlī Rīgas Latviešu biedrībā notiek konkursa „Anekdošu virpulis” fināls, kurā sacenšas bērni un jaunieši no Latvijas folkloras kopām un citi skolas vecuma interesenti. Tiesības piedalīties finālā viņi izcīnījuši bērnu un jauniešu nemateriālā kultūras mantojuma apgūšanas un pārmantošanas programmas „Pulkā eimu, pulkā teku” stāstnieku konkursa „Anekdošu virpulis” novadu pusfinālos.
No mūsu skolas folkloras kopas „Jumalāni” šinī konkursā piedalījās Evija Bergmane-Sprūdža un ieguva Dižās smīdinātājas titulu.
 

 

05.04.2017 | Vedam danci

30.martā Līvānu KC pulcējās Dienvidlatgales novada dziedātāji, dejotāji un muzikanti.
Lai gan ierasts, ka „Jumalāni” ir ļoti aktīvi konkursu dalībnieki, šoreiz bijām sadūšojušies uz diviem deju konkursiem, tas ir, pāru deju programmu un meiteņu dejām. Bet deju pavadījumu spēlēja pašu muzikanti: Natālija, Juris, Jacenta, Evija.
Bet mūsu dejotāji – Evija, Uldis, Katrīna, Ritvars, Angelika, Ēriks, Viktorija, Vladislavs, Anna Marija, Artjoms, Himēna, Maksims, Anastasija un Margarita – turējās godam un ieguva I pakāpi un ceļazīmi uz konkursa finālu Rīgā.
Jau vairākus gadus dejojam arī meiteņu deju programmu. Šogad jauns izaicinājums bija „Dvieļu dejas” apgūšana, bet meitenes – Evija, Viktorija, Anna Marija, Angelika, Katrīna un Himēna – ar to veiksmīgi tika galā. Un žūrijas komisija lēma, ka meiteņu deju dejotājas pārstāvēs Dienvidlatgales novadu Rīgā. 

 

05.04.2017 | Sporto visa klase

LOK projekta "Sporto visa klase" 43 skolu trešklasnieku komandas 31.martā visā Latvijā mērojās spēkiem veiklības stafetēs. Šajā mācību gadā projektā iesaistījusies arī Riebiņu vidusskolas 3.klase (klases audzinātāja Ināra Dronga, sporta skolotāja Mārīte Pokšāne). Stafešu sacensības norisinās vairākās grupās, pēc tam labākos izvirzot finālam. Riebiņu vidusskolā 31.martā startēja 13 skolu komandas no Viļānu, Līvānu, Rēzeknes, Salas, Daugavpils, Ludzas, Lielvārdes, Aizkraukles un Riebiņu novada. 

Mūsu 3.klase sīvā cīņā, zaudējot tikai vienu pun-ktu, ierindojās 4. vietā. Veiklāki izrādījās kaimiņi - Viļānu vidusskola, 2.vieta-Aizkraukles novada vidusskolai 3.vieta –Salas vidusskolai. Fotogalerija            

http://olimpiade.lv/lv/jaunumi/foto-galerija/sporto-visa-klase-stafetes-riebinos-631/21656                   
 

 

05.04.2017 | Cīruļputenis 2017

1.aprīlī pavasara atnākšanu Preiļu ielās iezīmēja skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām „Cīruļputenis 2017”. Kopumā pasākumā piedalījās vairāk ne kā 300 cilvēki no Latvijas un kaimiņu Lietuvas. Riebiņu vidusskolu šogad pārstāvēja kupls pulciņš skrējēju: N.Baikovs, N.Paško, G.Pokšāns, A.Leitāne, L.Andra Silkāne, A.Klindžāne, K.Komlačova, R. Leitāns, A.Golubevs un R.Šeršņovs. Labāko sešiniekā ierindojās un 4.vietu izcīnīja Nikita Baikovs.                                     
 

 

29.03.2017 | Badmintons

Riebiņu, Viļānu, Aglonas un Vārkavas vidusskolas, J.E. Preiļu Valsts ģimnāzijas un Preiļu psk. veiklākie skolēni sacentās badmintonā. Vidusskolēnu grupā otro vietu izcīnīja Evija Meluškāne.  Arturs Stabulnieks finālā sīvā cīņa piekāpās atlases spēļu uzvarētajam JEPVĢ pārstāvim un palika 4-ais. Boriss Maslobojevs, Edgars Lipko, Diāna Berovska, Jacenta Rudzāte ierindojās 5.-8.vietā.
8.-9.klašu grupā savu meistarklasi rādīja Adriāns Bergmans, izcīnot 2.vietu, un Artis Pastars- 3.vietu. Sīvā un grūtā spēlē par bronzu pretiniecei no Preiļiem piekāpās Karīna Komlačova. Pavisam nedaudz līdz pusfinālam pietrūka arī Viktorijai Pauniņai. Patīkami pārsteidza arī gados jaunāku spēlētāju- Annas Marijas Vilcānes un Raivja Luriņa sniegums, jo arī viņi ar nelielu punktu deficītu piekāpās izšķirošajās spēlēs. Šī visiem bija lieliska diena pieredzes bagātināšanai! Fotogalerija                                          
 

 

27.03.2017 | Ekskursija

Pēc Riebiņu vidusskolas karjeras izglītības konsultantes Innas Zenovjevas iniciatīvas, ar direktores Inetas Anspokas svētību, 7. un 8. klases skolēnu vecāku gādību un Riebiņu novada domes atbalstu 2017. gada 23. martā braucām mācību ekskursijā uz Rīgu, lai dienu pavadītu galvaspilsētā un piedalītos interesantās stundās un nodarbībās.
Tāpēc pirmo mācību stundu visi gaidīja ar nepacietību. Tā notika Eiropas Savienības mājā. Saulainā diena bija kā radīta pastaigai pa Vecrīgu. Trešā un ceturtā stunda bija LNB. Radošā darbnīca Virtakas klasē (ceturtā stunda) notika turpat LNB telpās.
Mācību ekskursijas beigās mūs gaidīja Batutu parks  - tā bija piektā mācību stunda - kustības prieks un lidojuma sajūta. Fotogalerija

 

27.03.2017 | Lekcija par mākslīgo intelektu

20. martā pie 9. - 11. klases skolēniem viesojās mūsu skolas absolvente, RTU Datorzinātnes un informāciju tehnoloģijas fakultātes doktorante Māra Pudāne ar lekciju "Vai mākslīgais intelekts pārņems pasauli?". Viņa pastāstīja arī par nepieciešamību apgūt eksaktos mācību priekšmetus un valodas.

 

23.03.2017 | Seminārs

2017. gada 22. martā Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikumā Preiļu struktūrvienībā notika seminārs “Ŗadošums, uzņēmība un starptautiskā mobilitāte”.
Seminārā aktīvi piedalījās Riebiņu vidusskolas skolnieces Ieva Boļšakova un Diāna Berovska un skolotājas Kristīna Tjarvja un Sandra Eiduka.
Semināra dalībnieki apguva stratēģiskās partnerības projektu pieredzi ”City Guiding for VET”, lauku un ekotūrisma attīstības virzienus u.c.

  

 

23.03.2017 | Augstlēkšanas sacensības

Jaunie vieglatlēti lēkšanas sacensībās Preiļos uzrādīja labus rezultātus. 2007. g. dzimušajiem un jaunākiem notika pēdējās telpu sacensības augstlēkšanā un tāllēkšanā. Pēc divām tūrēm kopvērtējumā  Artūrs Valters, Nikita Baikovs, Katrīna Damba un Katrīna Nagle ieguva godalgotas vietas.  Svarīgākais, ka daudziem jauniem vieglatlētiem bija iespēja sevi pierādīt šajās disciplīnās un uzstādīt savus personīgos rekordus. Tas izdevās ne tikai augstāk minētiem, bet arī Gatim Pokšānam, Nilam Paško, Sandim Verzam un Raitim Danilovam.

 

23.03.2017 | Konference

Ik gadu izglītojamo brīvdienās pedagogi steidz dalīties pieredzē, apgūt ko jaunu, interesantu. Pavasara brīvdienās šādu iespēju sniedz pedagoģiskās pieredzes konferences. Šogad 17. martā 2. starptautiskā un 7. starpnovadu pedagoģiskās pieredzes konference „Izglītojamo kompetenču pilnveides iespējas mācību un audzināšanas procesā” norisinājās Dagdas vidusskolā.
Tajā piedalījās arī mūsu skolas skolotāji. Pie tam astoņi no deviņiem dalībniekiem uzstājās dažādās sekcijās, kā „Dabaszinības” (Laila Vibornā, Alla Solovjova, Jeļena Saulīte), „Skolēnu kompetenču pilnveides iespējas mācību un audzināšanas procesā” (Rita Pudāne), „Sākumskola” (Solvita Volonte un Skaidrīte Vulāne), „Valodas” (Diāna Bravacka) „Sociālās zinātnes” (Sandra Eiduka). Fotogalerija

 

23.03.2017 | Airēšanas sezona atklāta!

Airēšanas sezona ir atklāta! 18. - 19. martā Riebiņu vidusskolas kanoe laivas ar cilvēkiem sarkanajās vestēs varēja vērot sākumā Feimankas upes ūdeņos. Pateicoties ūdens pārgājienu entuziastam Jurim Čižikam prieku no laivošanas izbaudīja daudzi mūsu skolas skolēni, darbinieki, kā arī citi ciema ļaudis. Šoreiz varam lepoties ar drosminiekiem, kurus nenobaidīja aukstais ūdens. Izbraucienā devās Viktorija un Uldis Pauniņi kopā ar vecākiem, Evija Meluškāne, kā arī Juris Čižiks un vēl desmit pieaugušo no Riebiņu pagasta.
 

Mārīte Pokšāne, sporta skolotāja

 

23.03.2017 | Kas jauns skolas muzejā?

Katrs mācību gads skolā nāk ar kādām pārmaiņām – kabineti tiek aprīkoti ar jaunām mēbelēm, šogad skolas gaiteņi pārvērtušies, vestibils ieguvis citu noformējumu, un arī skolas muzejs ir sagaidījis savu pārmaiņu laiku.
    Pateicoties labu, ieinteresētu, atsaucīgu un darbīgu cilvēku – direktores Inetas Anspokas , Jura Čižika, Sandra Volonta, Valērija Jurkāna, Jāņa Čižika kopdarbam, muzeja telpa ir izremontēta, apmēbelēta. PALDIES! Tagad tur notiek materiālu vākšana, apkopošana, noformēšana.

Pirmā izstāde „Sākums” ir veltīta Riebiņu vidusskolas dibinātājam un pirmajam direktoram Ivanam Staričenokam, pieminot viņa 90. dzimšanas dienu.

Ivans Saričenoks vadīja Riebiņu vidusskolu no 1975. līdz 1981. gadam, kad devās pelnītā atpūtā. Kopā ar viņu skolā strādāja arī viņa dzīvesbiedre Veneranda Staričenoka, kura mācīja bērniem latviešu valodu un literatūru. 1984. skolā darbu uzsāka arī I. Staričenoka meita Rita Pudāne, kura te strādā vēl šodien. Un skolotāju dinastiju turpina arī mazmeita Māra Pudāne, kas ir šīs skolas absolvente, RTU pasniedzēja un zinātniskā pētniece. Patīkami, ka pirmie cilvēki, kuri apskatīja izstādi bija tieši skolotāja Rita un Māra.

Silvija Avotiņa, skolas muzeja vadītāja

 

23.03.2017 | Kurš meklē, tas atrod

„Izvēlies, ko vēlies ”- tā saucās kārtējā izglītojošā nodarbība Riebiņu novada Centrālajā bibliotēkā (20.03.2017.), uz kuru mūs uzaicināja bibliotekāre Svetlana Zahareviča.
Izrādās, ka ir iespējams ļoti ātri noskaidrot, kur meklēt mums vajadzīgo grāmatu, kā to pareizi atrast bibliotēkā vai nepieciešamības gadījumā arī pasūtīt. 8 klases skolēni izstaigāja bibliotēkas telpas, iepazinās ar grāmatu plauktu saturu, sistematizāciju un paši piedalījās grāmatu meklēšanā. Bija aizrautīgs ceļojums grāmatu pasaulē. Paldies organizētājiem! Fotogalerija (O. Ribinicka)

8. klases  skolniece V. Pauniņa

 

22.03.2017 | Vieglatlētikas sacensības

Sestdienas diena vieglatlētiem pēdējo reizi pavadīta manēžā. Ar to noslēdzās ziemas sezona. 18. martā Riebiņu vidusskolu Preiļu novada atklātajās sacensībās vieglatlētikā pārstāvēja Arturs Stabulnieks (2000 m - 3.v.), Māris Paldiņš (60 m - 1.v., 2000 m - 4.v.), Kristaps Lisicins (60 m/b - 1.v. t/l. - 2.v.), Armands Briška (lodes gr. - 1.v.), Raivis Šeršņovs (60m/b - 1.v.). Nedaudz trūka līdz pjedestālam, bet savi rekordi sasniegti bija V.Pauniņai, A.Paško un J.Gorbanam. Rezultāti. Apsveicam! Aicinu gatavoties krosu sezonai.

Sporta skolotāja Mārīte.

 

22.03.2017 | Sveicam

Sveicam 7. klases skolnieku Raivi Luriņu ar iegūto 2. vietu un 7. klases skolnieku Juri Kokinu ar iegūto 3. vietu Riebiņu novada 6. - 8. klašu informātikas olimpiādē. Īpašs paldies skolotājam Guntim Tjarvjam. Fotogalerija

 

15.03.2017 | Iespēja

16. un 17. martā Riebiņu vidusskolā pagarinātās grupas (106. kabinets) klasē ir iespēja paņemt lietotu apģērbu no plkst. 9.00 līdz 16.00 (neaizmirstiet paņemt maisiņus).
 

 

15.03.2017 | Sociālā centra "Rušona" apmeklēšana

8. martā Riebiņu vidusskolas pārstāvji, devāmies uz Gailīšiem, kur sociālās aprūpes centrā „Rušona” savas dienas vada cilvēki, kam vairs nav viegli pašiem parūpēties par sevi.
Mūsu ciemakukulī šajā svētku reizē bija gan dāvanas, ko sarūpēja Preiļu Sarkanā Krusta komiteja, gan pašu ceptā torte, gan origami tulpītes, gan dziesmas un dzejoļi no visas sirds. Pēc skolas direktores Inetas Anspokas uzrunas un sveicieniem jaunāko klašu meiteņu vokālais ansamblis (Viktorija Čubreviča, Katrīna Damba, Himēna Dzene un Karina Semeņuga) priecēja vecos ļaudis ar dziesmiņām, kas bija izskanējušas konkursā „Balsis”, savukārt Evija Bergmane-Sprūdža lika pasmieties par Māras Zālītes grāmatas „Pieci pirksti” fragmentu un speciāli šim gadījumam sagatavoto anekdošu kopu. Vecāko skolnieču (Elīnas Cakules, Natālijas Svjatohas, Evijas Meluškānes un Margaritas Zakutajevas) priekšnesumi lika aizdomāties par to, kas svarīgs katram cilvēkam, - par ticību, cerībām un optimismu. Pēc tam skolēni pasniedza visām sociālā aprūpes centra sievietēm pašu gatavotās tulpes. 

 

 

15.03.2017 | Florbols

Beidzot mūsu florbolisti tika pie godalgas starpnovadu skolu sacensībās! Ar izcīnīto 3.vietu apsveicam Riebiņu vidusskolas 5.-7.klašu komandu, kuras sastāvā bija: R.Luriņš, D.I.Leitāns, H.Griboniks, A.Golubevs, J.Kokins, D.Rukmans, I.Smoļins. Ar teicamu spēli, rezultatīvām piespēlēm un skaisti gūtiem vārtiem izcēlās Harijs Griboniks (5 vārti) un Raivis Luriņš (2 vārti). Uslavas arī visai komandai!
 

 

14.03.2017 | Pavasara mācību ekskursija

9. martā 9. klases skolēni mēroja garo ceļu uz galvaspilsētu. Viņi apmeklēja Eiropas māju. Tika iepazīstināti ar Eiropas eksāmenu un skolēniem radās vēlme 9.maijā pārbaudīt savas zināšanas. Tālāk ceļš veda pa Vecrīgas īpašām ieliņām uz Rīgas domi. Tika apskatīta sēžu un konferenču zāle, kā arī izstādes domes gaiteņos. Daudziem skolēniem sagribējās sevi redzēt deputātu krēslā. Okupācijas muzejs ļāva ieskatīties Latvijas neatkarības vēsturē. Stundu garā ekskursija ar interesantu jauno gidu aizrāva ar vēsturiskiem faktiem un stāstiem no personīgās pieredzes. Noslēgumā bija ekskursija pa Ādažu čipšu fabriku. Kalni kartupeļu, paciņu un kraukšķīgo čipšu ļāva ieskatīties rūpnīcas ikdienā un našķa būtībā. Ļoti pateicīgi sk. Innai Zenovjevai un Ārijai Bergmanei - Sprūdžai par ekskursijas maršruta izstrādi, direktorei Inetai Anspokai par atbalstu mācību ekskursijas organizēšanā, kā arī Eiropas mājai par aicinājumu un transporta izdevumu apmaksu. Fantastisks ceļojums pirms brīvlaika. Fotogalerija

9.klases skolēni un skolotāja Mārite
 

 

14.03.2017 | Sveicam

Sveicam 6.b klases skolnieku Ritvaru Vjaksi ar iegūto 1. vietu un 5. klases skolnieci Viktoriju Nagli ar iegūto 3. vietu Latgales novada 5.-8. klašu 14. atklātajā matemātikas olimpiādē. Īpašs paldies skolotājām Ilzei Dudeničai un Marijai Tarasovai.

 

14.03.2017 | Sveicam

Sveicam 7. klases skolnieku Juri Kokinu ar iegūto atzinību un 6.b klases skolnieku Ritvaru Vjaksi ar iegūto atzinību starpnovadu 6. - 7. klašu mājturības un tehnoloģijas olimpiādē. Īpašs paldies skolotājam Valērijam Jurkānam.

 

13.03.2017 | Vēlam veiksmi

Šajā nedēļā 12. klases skolnieki kārtos valsts centralizētos eksāmenus svešvalodās. Vēlam veiksmi un labus rezultātus.
 

 

13.03.2017 | 2. atklātā starpnovadu krievu valodas olimpiāde

2. martā Riebiņu vidusskolā notika 2. atklātā starpnovadu krievu valodas olimpiāde 8. un 9.klases skolēniem. Patīkami, ka aug dalībnieku skaits. Šogad uz olimpiādi atbrauca 58 skolēni. Savus lietpratējus krievu valodā nosūtīja Aglonas, Viļānu, Vārkavas, Riebiņu, Dagdas, Ezernieku, Varakļānu, Kaunatas, Rudzātu vidusskolas, Aglonas internātvidusskola un Rušonas, Galēnu, Dravnieku, Sutru, Andrupenes, Jersikas, Gaigalavas, Andzeļu, Salas, Pelēču, Preiļu 1. pamatskolas. Dalībnieki pārbaudīja savas zināšanas klausīšanās, lasīšanas un valodas lietojuma uzdevumos, kurus vienoja tēma „Latvija”. Krievu valodas olimpiādei ir sava specifika – divas uzvarētāju grupas. Fotogalerija
 

 

10.03.2017 | Sveicam

Sveicam 6. klases skolnieku Ritvaru Vjaksi ar iegūto 1. vietu un 6. klases skolnieci Agniju Jemeļjanovu ar iegūto 3. vietu Riebiņu novada 6. - 7. klašu latviešu valodas olimpiādē. Īpašs paldies skolotājām Diānai Bravackai, Irēnai Ormanei.

 

08.03.2017 | Sveiciens 8. martā

Daiļās Riebiņu vidusskolas kolēģītes. Lai ikvienai no Jums šajā dienā daudz mīlestības un sajūta - esmu īpaša, esmu sieviete. Sirsnīgs sveiciens Jums Starptautiskajā sieviešu dienā!

Riebiņu vidusskolas vīrieši 

 

 

 

08.03.2017 | 12. klases sasniegumu izstāde

Pēc 12. klases žetonu pasākuma visiem interesentiem bija vienreizēja iespēja aplūkot 12. klases sasniegumu izstādi. Fotogalerija

 

 

 

08.03.2017 | Volejbola sacensības

7. marts - viena fantastika diena ne tikai dabā, bet arī uz volejbola laukuma. Vidusskolas zēnu komanda novadīja ļoti labu spēli pret saviem vienaudžiem no Preiļiem, Lìvāniem un Vārkavas. Guvām pieredzi, kā arī pārliecību savās spējās būt labiem komandas biedriem un prasmē pielietot mācītos volejbola elementus. Artūrs - cēlājs un skatītāju mīlulis, Māris, Kristaps - bloka meistari, Dairis, Mareks- servētāji, Edgars - māņkustību meistars, Boriss - drosmīgs pirmās līnijas spēlētājs, Ernests - iedvesmotājs. Paldies par lielisko komandas darbu.

Mārīte Pokšāne, sporta skolotāja 

 

 

 

08.03.2017 | Drošie un veiklie

28. februārī Riebiņu vidusskolā tika organizētas starpnovadu skolu sacensības „Drošie un veiklie”. Septiņās stafetēs savas prasmes un iemaņas, veicot dažādus uzdevumus, demonstrēja 2005.gadā dzimuši un jaunāki skolēni. Stafete uz ātru pildbumbas pārnesšanu, uz koordināciju ar vingrošanas riņķi, futbola bumbas vadīšanu, florbola bumbas vadīšanu, basketbola bumbas vadīšanu, pārvietošanās ‘vēzītī’ un klasiskā vieglatlētikas stafete bija jāpievar 12 komandas dalībniekiem. Šogad uz aicinājumu pacīnīties atsaucās tikai trīs komandas. Uzvarētāju laurus plūca Preiļu 1.psk. 5.klases komanda. Riebiņu vsk. 5.-3.kl. komanda ieņēma 2.vietu un kā trešie ierindojās Preiļu 1.psk. 2.-3.klašu komanda. Mūsu skolas medaļnieku saraksts: I.Smoļins, I.Lavrenovs, A.Komlačovs, M.Upenieks, V.Škuratovs, G.Pokšāns, N.Baikovs, I.Vilcāns, S.Vilcāne, D.Patrejeva, V.Nagle, L.A.Silkāne, A.Klindžāne, A.Leitāne, K.Damba.
Paldies izciliem tiesnešiem: Ivaram Anspokam (Riebiņu vsk.), Ilgvaram Kalvānam (Rušonas psk.), Guntim Belkovskim (Dravnieku psk.), kā arī 10.-11.kl.skolēniem S.Sparānam, E.Lipko, M.Rudzātam, E.Melušķānei un A.Smoļinai. Skolas direktorei Inetai paldies par atbalstu sacensību organizēšanā. Fotogalerija

Sporta skolotājas

 

 

 

08.03.2017 | UNESCO starptautiskais radošais konkurss "Atvērsim sirdis un prātus bēgļiem"

UNESCO sadarbībā ar Iecietības, psiholoģijas un izglītības izpētes un metodoloģijas centru (Maskava, Krievijas Federācija) rīkoja starptautisko radošo darbu konkursu bērniem un jauniešiem „Atvērsim sirdis un prātus bēgļiem” (“Opening hearts and minds for refugees”). Tā mērķis bija veicināt bērnu un jauniešu izpratni par bēgļu tiesībām un savstarpējo cieņu. Konkursā piedalījās UNESCO Asociēto skolu projekta (UNESCO ASP) dalībskolas no visas pasaules, tai skaitā arī Riebiņu vidusskola.
Konkursa pirmā kārta norisinājās katrā UNESCO dalībvalstī. Tās rezultātā no katras kategorijas tika izvirzīts viens darbs starptautiskajam konkursam. Saskaņā ar žūrijas lēmumu starptautiskajam konkursam no Latvijas tika nosūtīta speciālās pirmsskolas izglītības iestādes „Saulespuķe” Ķiparu grupas veidotā kolāža, Pļaviņu novada ģimnāzijas 9.klases audzēkņu –Samantas Pusplatās, Laines Liepiņas, Anetes Kapteines – dzejolis un zīmējums un Riebiņu vidusskolas 12. klases skolnieču – Elīnas Cakules, Natālijas Svjatohas – eseja.
 

 

03.03.2017 | Bērni iepazīst tuvāk  Dievu caur lūgšanu…

"Laidiet bērniņus pie Manis, neliedziet tiem, jo tādiem pieder Dieva valstība.” Marka ev. 10:13-16

Ar Pelnu trešdienu sākas Gavēnis. Pelnu trešdienai ir liela nozīme tāpat kā visam Gavēņa laikam, kas mūs ieved Jēzus Augšāmcelšanās noslēpumā.
Ar kopīgu lūgšanu šī diena sākās skolēniem, kuri mūsu skolā mācās kristīgo mācību.
Pie mums ciemojās Rozentovas un Feimaņu draudzes prāvests Rinalds Broks. Bērni tika aicināti atcerēties, ka Baznīca ir vieta, kur varam būt kopā ar Jēzu. Izspēlējām dažādas situācijas un aktivitātes, kas rosināja bērnus pievērst uzmanību savstarpējām attiecībām klasē, mājās un attiecībām ar Dievu.
Kopā pavadītais laiks bija svētīgs un piepildīts. Fotogalerija
 

 

01.03.2017 | Vaifijs ciemojas Riebiņu vidusskolā

Vaifijs no Drošāka interneta centra 2.-3.klases bērniem viņiem saprotamā valodā pastāstīja par drošību internetā, pārbaudīja arī viņu zināšanas. Tikšanās laiks pagāja draudzīgi, produktīvi, izzinoši un lietderīgi. Fotogalerija
 

 

01.03.2017 | Masļeņica

Pat apmākušās debesis nebija par traucēkli līksmam un dzīvespriecīgam noskaņojumam, atvadoties no ziemas, mielojoties ar pankūkām un svinot Masļeņicu. Fotogalerija

Krievu folkloras pulciņa vadītāja Inna Kabare

 

01.03.2017 | Seminārs menedžmentā

17.02.2017. Biznesa vadības koledžā Alberta ielā 13, Rīgā pulcējās pedagogi no dažādām Latvijas skolām un  notika seminārs "Menedžmenta mācību priekšmeta saturs, mērķi un uzdevumi."
Ar savām izmantotajām pieejām Menedžmenta priekšmeta pasniegšanā, dalījās projekta „Esi Līderis!” ilggadēja skolotāja no Riebiņu vidusskolas - Sandra Eiduka.

 

01.03.2017 | Sveicam

Sveicam 11. klases skolnieku Andreju Holopovu, kurš ir izraudzīts kā viens no Latvijas delegātiem Starptautiskajā ANO Modelēšanas spēlē Ukrainā. Īpašs paldies skolotājai Kristīnai Tjarvjai par pieteikuma sagatavošanu!

 

01.03.2017 | Sveicam

Sveicam 6.b klases skolnieci Anželiku Mihailovu ar iegūto atzinību XVI Starptautiskā vizuālās mākslas konkursa "Es dzīvoju pie jūras 2017" mākslas kategorijā "Datorgrafika". Īpašs paldies skolotājam Guntim Tjarvjam!

 

27.02.2017 | Žetonu vakars

Žetonu vakars ir tas svinīgais un skaistais brīdis, kas kalpo kā apliecinājums tam, ka 12. klases skolēni ir gatavi skolas gaitu noslēgumam. Pasākuma laikā divpadsmitie saņēma piederības zīmes - žetongredzenu un pildspalvu ar skolas simboliku. Fotogalerija 

 

27.02.2017 | Augļi skolai

Kā rakstīts Lauku atbalsta dienesta mājas lapā, „Eiropas Komisijas Programma „Augļi skolai” ir veids, kā dalībvalstis, izmantojot savus un Eiropas Savienības budžeta līdzekļus, var nodrošināt skolēniem bezmaksas augļus un dārzeņus, ar nolūku palielināt šo produktu patēriņu, kā arī veicināt veselīgas ēšanas paradumus skolēnu vidū.”
Mēs, skolēni, vecāki un skolas darbinieki, varam būt gandarīti, ka mūsu skola iesaistās šajā programmā jau vairākus gadu. Šajā mācību gadā programmas darbības laiks bija no 2016. gada 1.novembra līdz 2017.gada 17. februārim, un katru nedēļu trīs reizes 1. - 9. klases bērni saņēma gardus ābolus, kas izauguši tepat, Latgalē. Jāpiemin, ka veiksmīgi esam tikuši galā arī ar izglītojošo programmu, kas paredz mācību vielas vai praktisko nodarbību organizēšanu par veselīgu uzturu. Fotogalerija

 

24.02.2017 | Florbola sacensības

24. februārī aizritēja florbola sacensības 8.-9.klasēm. Mūsējiem turnīrs noslēdzās ar diviem zaudējumiem (2:3 un 2:4) un uzvarētu spēli (2:0), sešu komandu konkurencē ierindojoties 5.vietā. Pa diviem gūtiem vārtiem komandas labā guva Dainis Griboniks, Harijs Griboniks un Raivis Luriņš.  

 

24.02.2017 | ANO modelēšanas spēle

17. februārī 11. klases skolēns Andrejs Holopovs piedalījās ANO modelēšanas spēles sagatavošanas sanāksmē Zviedrijas vēstniecībā Rīgā. 40 jaunieši no UNESCO Asociēto skolu projekta pārstāvēja 10 skolas: no Riebiņiem, Rīgas, Kuldīgas, Grobiņas, Brocēniem, Pļaviņām, Valmieras, Cēsīm, Ozolniekiem un Ādažiem.  Piedaloties šajā sanāksmē, Andrejs pilnveidoja savas zināšanas par ANO struktūru, tās darbību, mērķiem un aktuālām politiskām problēmām – Sīrijas krīzi, bēgļiem, sieviešu tiesībām, iekļaujošu un kvalitātīvu izglītību un ķiberdrošību.

 

24.02.2017 | Vārkavas balva

Februārī 24 gadu pēc kārtas notiek Vārkavas vidusskolā ‘’Vārkavas balvas” izcīņa sacensībās vieglatlētikas trīscīņā.
Šogad sacensībās piedalījās 13 riebiņieši - 7 no tiem saņēma medaļas attiecīgā vecuma grupā: A. Valters(169 p.- I v.), N. Baikovs (158 p. - III v.), A. M. Vilcāne (81 p. - III v.), M. Piskunovs (173 p. - I v.), E. Bergmane - Sprūdža (161 p. - III v.), A. Pastars (127 p. - II v.), V. Pauniņa (103 p. - I v.). Visiem pārējiem izdevās labot savus personīgos rekordus - O. Seleckim, I. Vilcānam, K. Kokinam, R. Šeršņovam, K. Lisicinam un S. Verzai.
 

 

20.02.2017 | Valentīndienas svētki

Mīlestības svētku priekšvakarā notika radošā siržu darbnīca, kur ikviens varēja izveidot savu sirdi origami tehnikā. Fotogalerija

17. februārī 9.- 12. klases zēni sacentās par tituliem Valentīndienas pasākumā. Fotogalerija
 

 

20.02.2017 | Novada vizuālās mākslas olimpiāde "Grafika kompozīcijā"

2017.gada 8. februārī, nu jau septīto gadu Riebiņu vidusskolā notika novada vizuālās mākslas olimpiāde „Grafika kompozīcijā” 1. – 12.klasei. Fotogalerija
 

 

20.02.2017 | Sveicam

Sveicam 6. klases skolnieku Ritvaru Vjaksi ar iegūto 1. vietu, 8. klases skolnieci Vikoriju Pauniņu ar iegūto 2. vietu, 5. klases skolnieci Viktoriju Nagli - 3. vietu, 6. klases skolnieci Evelīnu Upenieci - 3. vietu, 7. klases skolnieku Juri Kokinu - atzinību  Riebiņu novada 5. - 8. klases matemātikas olimpiādē. Īpašs paldies skolotājām Marijai Tarasovai, Ilzei Dudeničai, Allai Solovjovai.

 

20.02.2017 | Ēnu diena 2017

Visā Latvijā norisinājās "Ēnu diena". Arī Riebiņu vidusskolas skolēni izmantoja šo iespēju un ēnoja dažādu profesiju pārstāvjus. Fotogalerija

 

15.02.2017 | ZPD aizstāvēšana

Zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšanas kārtība 2017.gada 16.februārī šeit. Fotogalerija

 

13.02.2017 | Vispasaules Drošāka interneta diena

Četrpadsmito reizi 7. februārī atzīmēja Vispasaules Drošāka interneta diena. Tās sauklis ir "Kopā par labāku internetu!", aicinot ikvienu būt pozitīvam internetā un veidot labāku interneta vidi.
Arī 7.klases skolēniem bija iespēja iesaistīties šīs dienas aktivitātēs, apmeklējot nodarbību „Esam par labāku internetu” Riebiņu novada centrālajā bibliotēkā. Kopā ar bibliotekāri Svetlanu Zahareviču skolēni noskaidroja, kas ir privāts, kādu informāciju nedrīkst ievietot internetā.

 

13.02.2017 | Riebiņu novada novadpētniecības konkurss „Vide ap mums” 7.- 9.kl. skolēniem –„Riebiņu novada cilvēki - Latvijas dārgumi”

Sagaidot Latvijas simtgadi, ir svarīgi izprast vēstures notikumus un to ietekmi mūsdienu sabiedrībā. Vēsturi veido cilvēki, un katrā pagastā ir tādi, kas plašākai sabiedrībai nav zināmi, bet kas devuši nozīmīgu ieguldījumu vietējā mērogā.
Konkursa mērķis bija atklāt un darīt zināmus šos vietējos dārgumus, pastāstīt kāda cilvēka dzīvesstāstu. 9.februārī jaunie novadpētnieki tikās mūsu skolā, lai prezentētu savus darbus. Tika vērtēta kā darba oriģinalitāte, radoša pieeja un noformējums, vēstures avotu izmantojums, prasme tos analizēt, tā darba nozīmīgums un pielietojamība. 8.klases komanda (Margarita Zakutajeva, Viktorija Pauniņa, Melisa Rumaka, Mareks Pastars) ieguva 3.vietu, bet 9.a klase (Viktorija Grikova, Aleksandrs Danilovs) – atzinību.
 

 

10.02.2017 | Sveicam

Sveicam 12. klases skolnieci Līgu Struku ar iegūto 3. vietu starpnovadu ekonomikas olimpiādē 10. - 12. klašu skolēniem. Īpašs paldies skolotājai Sandrai Eidukai.

 

09.02.2017 | Čempionāts vieglatlētikā U18

4. februārī Kuldīgā norisinājās LČ vieglatlētikā U18 vecuma grupai. Ar stiprākajiem Latvijas vienaudžiem lodes grūšanā spēkojās Armands Briška. Vislabāk viņam padevās pirmais grūdiens, kur 5kg smagā lode sasniedza 10,15m atzīmi.

 

09.02.2017 | Atklātais čempionāts vieglatlētikā

2. februārī notika Jēkabpils sporta skolas atklātais čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupai. Sacensību pieredzi bagātināt devās arī Riebiņu vidusskolas audzēknes Evelīna Upeniece un Evija Bergmane-Sprūdža. Evelīna 60m skrējienā un lodes grūšanā bija tuvu saviem labākajiem rezultātiem. Kopā ar Preiļu meitenēm 4x150m stafetes skrējienā izcīnīja 3.v. Savukārt, Evijai 60m skrējiens notika vienlaicīgi ar augstlēkšanu, taču tas viņai netraucēja uzstādīt savu personīgo augstlēkšanas rekordu – 125cm.

 

09.02.2017 | Sveicam

Sveicam Riebiņu novada vizuālās mākslas 1.- 12. klases skolēnus ar iegūtām šādām vietām:

1. vieta

 • Ritvars Vjakse (6.b. klase)

2. vieta

 • Katrīna Nagle (2. klase) 
 • Anželika Mihailova (6.b. klase)

3. vieta 

 • Austra Elizabete Katkeviča (10. klase)

Atzinība

 • Anastasija Kuzmenko (11. klase)
 • Gunita Vjakse (3. klase)
 • Dana Patrejeva (5. klase)
 • Angelika Zakutajeva (7. klase)

Īpašs paldies skolotājām Rutai Vjaksei, Silvijai Avotiņai, Inārai Drongai.

 

06.02.2017 | Jauno vieglatlētu sacensības „Mazā balva”

Noslēdzās jauno vieglatlētu sacensības „Mazā balva”. Tajās piedalījās 14 Riebiņu vidusskolas audzēkņi. Divi mūsu skolēni laboja sacensību rekordus – Nikita Baikovs tāllēkšanā (4,32m) un Artūrs Valters 60m skriešanā (9,02sek). Kopvērtējumā N.Baikovs ieguva 1. ietu  tāllēkšanā un 60 m/b,  otrā 60.m., A. Valters pirmais 60.m. un otrais tāllēkšanā, I. Smoļins otrais 60 m., trešais tāllēkšanā, A. Leitāne otrā 60.m., S. Verza pirmā 1000 m., otrā lodes grūšanā, E. Bergmane-Sprūdža-trešā augstlēkšanā, E.Upeniece trešā lodes grūšanā. Rezultāti 

  Treneres Skaidrīte un Mārīte

 

 

 

03.02.2017 | Starpnovadu sacensības "Drošie un veiklie" nolikums

Mērķis un uzdevumi.

 1. Veicināt skolēnu interesi nodarboties ar sportu.
 2. Veicināt vispārējo kustību iemaņu, dažādu prasmju attīstīšanu un pielietošanu neparastos apstākļos, ātri reaģējot un koordinējot savas kustības.
 3. Veicināt skolēnu sadarbības prasmju attīstīšanu.
 4. Noskaidrot veiklāko komandu novados.

Vadība

Sacensības organizē Riebiņu novads sadarbībā ar Riebiņu vidusskolu.

Vieta un laiks

Sacensības notiks 2017.gada 28. februārī Riebiņu vidusskolas sporta zālē.
Sacensību sākums plkst. 10:00. Plkst. 9:45 komandu pārstāvju sanāksme.

Dalībnieki

Sacensībās piedalās 2005. gadā dzimušie un jaunāki.
Komandā 14 dalībnieki ( stafetē piedalās 6 zēni + 6 meitenes)
Katrā stafetē dalībnieku sastāvu var mainīt, ja nav norādīts - zēnu, meiteņu    vietas, izvēle  brīva.
Nolikums

 

 

 

01.02.2017 | Latgales gada balvas ceremonija

Jau trešo gadu ir pasniegtas Latgales gada balvas. Šogad septiņām galvenajām nominācijām bija pieteikti 42 Latgales cilvēki, kuri ir līdzcilvēku iedvesmotāji un rūpējas par dzimtās puses vērtību saglabāšanu un nodošanu nākamajām paaudzēm.
Viņu vidū arī mūsu skolas direktore Ineta Anspoka.

Lai Riebiņu vidusskolas direktores izvirzīšana apbalvojumam nominācijā "Latgales gada sirds cilvēks" ir kā kolēģu un līdzcilvēku augsts novērtējums par iejūtību, cilvēcību un lielu sirdsmīlestību! Vairāk Fotogalerija

 

 

 

31.01.2017 | Dabaszinību nedēļa

23.un 24.janvārī vecāko klašu skolēni demonstrēja saistošus eksperimentus ķīmijā un fizikā. Fotogalerija

Visu nedēļu sākumskolas klasēs gaidīti ciemiņi bija 7.klases skolēni, kas katru dienu organizēja jaunākajiem skolasbiedriem interesantas un noderīgas matemātikas spēles. Fotogalerija

FIZMIX ir LATVENERGO veidots mācību portāls par fiziku vieglā, saprotamā veidā. FIZMIX.LV projekta vadītājs Kārlis Kravis viesojās mūsu skolā un rādīja dažādus fizikas eksperimentus, ļaujot fiziku iepazīt no aizraujošas un pārsteidzošas puses. Fotogalerija

Ceturtdien vidusskolēniem noritēja tikšanās ar LU Fizikas un matemātikas fakultātes 2.kursa studentiem Daci un Ojāru, kas pastāstīja par studijām un arī brīvo laiku augstskolā. Fotogalerija

Piektdien izglītojoši radošas aktivitātes dabaszinībās un bioloģijā norisinājās 5.-8.klases skolēniem. Piektklasnieki veica praktiskus uzdevumus „Esi pētnieks!”, savukārt sestajiem bija konkurss dabaszinībās „Skolēni eksperimentē”. 7. un 8.klases skolēniem darbs bija vairāk teorētisks, proti, prāta mīklas par Latviju „Zini vai mini” un viktorīna bioloģijā „Vai Tu zini?”. Fotogalerija

 

31.01.2017 | Atvērto durvju diena Galēnos

Svinot dzejnieka un reliģiju pētnieka Roberta Mūka 94. dzimšanas dienu, atkal pulcējāmies Galēnu pamatskolā, lai Riebiņu novada domes, Roberta Mūka muzeja, Galēnu pamatskolas rīkotajā 11. Vislatvijas jaunrades darbu konkursa noslēguma pasākumā priecātos par rakstošās jaunatnes panākumiem. Vairāk Fotogalerija

 

27.01.2017 | Vācu valodas diena Rēzeknē

24. janvārī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā (ATV) Rēzeknē pulcējās jaunieši no Krāslavas, Dagdas, Līvāniem, Riebiņiem, Alūksnes un no vairākām Rēzeknes skolām, lai piedalītos vācu valodas konkursā „Rund um Deutschland”. Mūsu skolu pārstāvēja 10. klases skolēni Ernests Zalāns, Mareks Cakuls un 12. klases skolēns Māris Paldiņš. Kopbilde

Natālija Smukša, vācu valodas skolotāja

 

24.01.2017 | Sveicam

Sveicam 6. klases skolnieku Ritvaru Vjaksi ar iegūto 2. vietu 5. Latgales novada atklātajā Latviešu valodas un literatūras olimpiādē 5. - 6. klašu skolēniem. Olimpiāde notika Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā. Īpašs paldies skolotājai Diānai Bravackai.

 

23.01.2017 | Latvijas badmintona Gada balva 2016

21. janvārī Latvijas badmintona federācija svinīgā atmosfērā pasniedza Latvijas badmintona Gada balvas, šādi rezumējot aizvadīto 2016. gadu. Latvijas badmintona Gada balvas pasniegšanas ceremonija notika Vecrīgā, muzikālajā klubā “Četri Balti Krekli” no plkst. 21.00.

Balvu Gada skola saņēma Riebiņu vidusskola, kura 2016. gadā saņēma vienu no 58 Latvijas skolām piešķirtajiem Pasaules badmintona federācijas skolu programmas “Shuttle time” inventāru komplektiem. Šajā skolā badmintonu māca spēlēt sporta un veselības mācības skolotāja Mārīte Pokšāne, kura 2016. gada nogalē uzvarēja konkursā “Gada sporta skolotājs 2016”.

 

20.01.2017 | Sniega diena

Sniega diena Riebiņu vidusskolā noritēja visvējainākā nēdēļas dienā, bet tas nemazināja dalībnieku skaitu. Piedalījās 150 dalībnieki,
1. - 4. kl. skolēni nodarbojās ar vingrošanu ārā ar rūķi Gregoru un turpināja darboties uz kalna.
5. - 8. kl. skolēnu kolektīvi sacentās ‘’pielāgotā’’ biatlonā.
9. - 12. kl. - pieaugušo sacensībās biatlonā. Rezultāti

Fotogalerija

 

20.01.2017 | Futbola sacensības 8.-9. klasēm un "Mazā balva"

17. janvārī norisinājās divi sporta pasākumi vienlaikus - futbols 8.-9.klasēm un vieglatlētikas sacensības “Mazā balva” - 2. kārta. Futbola sacensībās veiksmīgākie vārtu guvēji bija A.Briška (2), V.Trofimovs (2). "Mazajā balvā" ar personīgiem rekordiem var lepoties Nikita Baikovs(3.kl.)-tāllēkšanā, 60m barjerskriešanā, 1000m skriešanā. Labus rezultātus un gandarījuma sajūtu sasniedza A.Leitāne, A. Valters, O.Seleckis, I. Vilcāns, G.Pokšāns, K.Kokins, N.Paško, M.Upenieks.

Treneres M.Pokšāne un S. Vulāne

 

20.01.2017 | Sveicam

Sveicam 12. klases skolnieci Līgu Struku ar iegūto 3. vietu starpnovadu Latviešu valodas un literatūras 11. - 12. klašu olimpiādē. Īpašs paldies skolotājai Irēnai Ormanei.

 

18.01.2017 | Ludziņa „Zelta zivtiņa jaunās skaņās”

17. janvārī pagarinātās dienas grupas audzēkņi varēja pārliecināties, cik talantīgi ir viņu vecākie skolasbiedri. 11. klases skolēni ar skolotāju Innu Kabari uzaicināja viņus uz ludziņas „Zelta zivtiņa jaunās skaņās” ģenerālmēģinājumu. Fotogalerija

 

18.01.2017 | Jaungada masku balle

Dižens gailis izriež krūtis,
Kaimiņmājām nodreb rūtis,
Gailis mums ar augstu noti
Ziņo Jaunā gada toni!

Notikušas tradicionālās Jaungada balles „Gaiļa gadu sagaidot” visās klašu grupās.
Fotogalerija: 1.-4. klase | 5.-8. klase | 9.12. klase

 

17.01.2017 | Sveicam

Sveicam 12. klases skolnieci Līgu Struku ar iegūto 2. vietu starpnovadu Latvijas un pasaules vēstures olimpiādē. Īpašs paldies skolotājai Ārijai Pudulei.

 

16.01.2016 | Sniega diena

Ceturtdien skolas stadionā notiks Sniega dienai veltītas aktivitātes.
13.00.-1.-4.kl. bērniem Ragaviņu stafetes un sniega vīru veidošana sniegā.
13.50.-5.-8.kl. kolektīvu stafete ''pielāgotā " biatlonā (4 cilv. komandā (2+2))
14.45.- 9.-12.kl. un pieaugušo sacensības biatlonā (komandā 4 dalībnieki-(3+1))
Parūpējaties par atbilstošu apģērbu, bet mēs parūpēsimies par labu noskaņojumu. Programma

Esat aicināti piedalīties foto un zīmējumu, kā arī domrakstu konkursos http://www.infoski.lv/files/wsd_regulation_17012017_3.pdf
Plakāts: http://www.infoski.lv/files/apliecinajums-un-plakats.pdf

 

16.01.2016 | Telpu futbols 10.-12. klasēm

11. janvārī tika aizvadītas telpu futbola sacensības 10.-12.klasēm. Riebiņu vidusskolas puiši pierādīja, ka pret stiprām komandām var un prot cīnīties. Diemžēl komandas kļūdas pieviļ pašā atbildīgākajā brīdī, kas laupa cerības uz godalgu. Kā saka, no kļūdām mācās. Prieku sagādāja gūtie vārti: S.Sparāns (2), A.Stabulnieks (2), I. Piskunovs (2), B.Maslobojevs (1), A.Bergmans (1).

 

11.01.2016 | Riebiņu vidusskolas Gada cilvēks 2016

Visvairāk par cilvēku stāsta viņa paveiktie darbi, tāpēc aicinājām ikvienu kolēģi palūkoties apkārt, ieraugot savu līdzcilvēku veikumu 2016. gada laikā un pieteikt kandidatūru konkursam “Riebiņu vidusskolas Gada cilvēks 2016”. Cik daudz var izdarīt cilvēks? Daudz. Ja dara, tad daudz var izdarīt. Šogad balvu saņēma direktora vietnieks saimnieciskajos jautājumos Juris Čižiks. Sveicam! Fotogalerija no Darbinieku Jaungada balles. 

 

28.12.2016 | Sveicam

17. decembrī Riebiņu novada Kultūras centrā notika Riebiņu novada sporta vakars. Sveicam Riebiņu vidusskolas sporta skolotāju Skaidrīti Vulāni nominācijā “Par aktivitāti un ieguldījumu Riebiņu novada sporta attīstībā". Skolotāja papildinājusi ne tikai novada un reģiona, bet arī Latvijas sporta dzīvi ar nesavtīgu darbu. 

 

23.12.2016 | Sveicam

Sveicam Riebiņu vidusskolas skolotāju Mārīti Pokšāni ar iegūto titulu "Gada sporta skolotājs 2016".

Intervija ar skolotāju M. Pokšāni:
http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/kolnasata/marite-poksane-labaka-sporta-skolotaja-2016.-gada.a80171/

 

23.12.2016 | Baltais rīts

21.decembrī tradicionālais Ziemassvētku pasākums – Baltais rīts. Tas ir brīdis, kad svētku gaidās apkopojam padarīto, cildinām labākos gan mācībās, gan sportā, gan citās aktivitātēs.
 Taču reizēm mums tepat līdzās ir cilvēki, kas sadūšojas kaut kam neparastam. Šoreiz tādi bija vienpadsmitie ar audzinātāju Sanitu Upenieci, kas piedalījās Bigbank AS Latvijas filiāles izsludinātajā konkursā „Bigbank piepilda sapņus” par labāko un radošāko skolas Ziemassvētku pasākuma ideju un… uzvarēja! Balva uzvarētājam ir „Sapņu Ziemassvētki” pašu skolā. Tā nu 21.decembra rītā sagaidījām skolā atraktīvo rūķi Gregoru, kas prata gan burvju trikus, gan sasmīdināt publiku, gan dejot. Tāpat viņš palīdzēja arī apbalvot labākos skolēnus un pasniedz Bigbank sarūpētās Ziemassvētku dāvanas gan TOP 10 skolēniem, gan labākajiem sportistiem, gan katrai klasei. Paldies vienpadsmitajiem un, protams, paldies šī projekta iniciatoriem no Bigbank AS Latvijas filiāles. Fotogalerija

 

23.12.2016 | Sasildi sirdi

Decembris – Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Tas ir laiks, kad kļūstam labestīgāki, iejūtīgāki un uzmanīgāki pret saviem tuvākajiem un tiem, kam ir nepieciešama citu palīdzība.
Nu jau kuru gadu šajā mēnesī dodamies uz sociālās aprūpes centru „Rušona” Gailīšos ar dāvanām un laba vēlējumiem. Šogad dāvanu maisiņos likām pašu rokām darinātas spilvendrānas un apsveikumus, par ko bija parūpējušās vienpadsmitās klases meitenes Evija Meluškāne, Ieva Boļšakova, Diāna Berovska, Anastasija Kuzmenko, Natālija Hritonenka, Aļona Smoļina un trešklasniece Gunita Vjakse skolotājas Rutas Vjakses vadībā.
Tāpat ar skolotājas Ārijas Bergmanes-Sprūdžas gādību sagatavojām Ziemassvētku dziesmu programmiņu, ar ko vecos ļaudis priecēja folkloras kopas „Jumalāni” kapela. Fotogalerija

 

21.12.2016 | Rūķu skrējiens

20. decembrī Riebiņu vidusskolā notika tradicionālais ziemas pasākums "Rūķu skrējiens". Fotogalerija

 

21.12.2016 | 100 dienas skolā

100 dienas būt skolēnam nav nekāda joka lieta, ja mācies pirmajā klasē. Tāpēc decembrī notiek tradicionālais pasākums „100 dienas skolā”. Tajā pirmklasnieki rāda, ko iemācījušies, un svinīgi saņem skolēna apliecību. Fotogalerija

 

19.12.2016 | Ziemassvētku prieks

„Ziemassvētku prieks” – pasākumu ar tādu nosaukumu skolas internāta bērniem 13.decembra pēcpusdienā novadīja Riebiņu CB bibliotekāre Svetlana Zahareviča. Apkārt apaļajam galdam skolas bibliotēkā sapulcējās mazie un lielie, un no dažādiem uzdevumiem uzzināja daudz ko jauna, guva prieku un radoši pavadīja vakaru. Paldies Riebiņu CB par sadarbību! Fotogalerija

 

19.12.2016 | Jaunie lēcēji

15. decembrī Preiļos tikās 2007. – 2008. g.dz. jaunie lecēji. Meitenes un zēni leca augstumā un tālumā. Labus rezultātus uzrādìja katrs, bet pie godalgotas vietas tika A.Valters, N. Baikovs un K. Damba. Stafetes skrējienā iepriekš minētiem piebiedrojās G.Pokšāns. Pēc veiksmīgiem startiem visi devāmies uz KN baudīt Ziemassvētku izrādi. Interesanta diena tiem, kuri nebaidās no izaicinājuma!

 

19.12.2016 | Telpu futbola sacensības 6.-7.klasēm

14. decembrī Riebiņu vidusskolas 6.-7.kl. zēni piedalījās telpu futbola sacensībās Preiļos. Šoreiz turnīrs nebija diez ko veiksmīgs, bet tāds ir sports. Ar gūtiem vārtiem patīkami pārsteidza R.Luriņš (3), D.Rukmans (2) un H.Griboniks (1).

 

19.12.2016 | Preiļu novada Ziemas čempionāts vieglatlētikā

10. decembrī norisinājās Preiļu novada Ziemas čempionāts vieglatlētikā. Sudraba medaļu lodes grūšanā izcīnīja Armands Briška, 2 kg lodi raidot 16,60m tālu. Pavisam nedaudz līdz trešajai vietai pietrūka Andrejam Paško(14,10m). Meitenēm, savukārt, bija jāgrūž 1,5kg smaka lode. Viktorija Pauniņa to raidīja 12m tālu, ierindojoties 8.vietā. Arī tāllēkšanā Viktorija uzrādīja vidējus rezultātus. Laura Stabulniece startēja 1000m skrējienā.

 

16.12.2016 | Bigbank Latvija iniciatīvas uzvarētāji

Esam priecīgi paziņot, ka Bigbank Latvija iniciatīvas #BigbankPiepildaSapnus uzvarētāji ir izvēlēti. Paldies visiem konkursa dalībniekiem, jūsu iesūtītie pieteikumi mūs patīkami pārsteidza, un izvēlēties labākos patiesi nebija viegli. Starp visiem dalībniekiem īpaši izcēlās divas Ziemassvētku pasākumu idejas un apraksti - Talsu Valsts ģimnāzijas un Riebiņu vidusskolas 11. klases pieteikumi, un tieši šo dalībnieku sapņus šoreiz piepildīsim. Apsveicam!

 

14.12.2016 | Starptautiskais profesionālās kvalifikācijas pilnveides seminārs

Starptautiskais profesionālās kvalifikācijas pilnveides seminārs „Mūsdienīga mācību procesa izaicinājumi – metodes un pieejas” notika no 2016.gada 30.novembra līdz 3.decembrim Slovākijā. Seminārā piedalījās pedagogi no daudzām skolām. No Riebiņu vidusskolas piedalījās skolotājas Sandra Eiduka un Inna Zenovjeva. Fotogalerija

 

14.12.2016 | Telpu futbols 4.-5.klasēm

8.decembrī mūsu skolas 4.-5.kl. futbolisti piedalījās telpu futbola sacensībās Preiļos. Apakšgrupā iegūtā trešā vieta gan liedza turpināt cīnīties tālāk, un 10 komandu kongurencē zēni ieridojās dalītajā 5.-6.vietā. Ar gūtiem vārtiem izcēlās Ilja Smoļins un Iļja Lavrenovs.

 

09.12.2016 | Īsteno sapni par savu biznesu

7.decembrī LPR Latgales uzņēmējdarbības centrs tikās ar mūsu vidusskolēniem, lai pasākumā “ĪSTENO SAPNI PAR SAVU BIZNESU!" iepazītos ar biznesa un uzņēmības pamatiem. Fotogalerija

 

08.12.2016 | Volejbola sacensības 6. - 7. klasēm

6. decembrī Galēnos tika aizvadītas starpnovadu skolu sacensības volejbolā 6.-7. klasēm. Riebiņu vidusskolas zēni un meitenes pirmo reizi mērojās spēkiem ar saviem vienaudžiem šajā sporta veidā. Ar labu spēli un neatlaidīgu cīņassparu pārsteidza mūsu skolas meitenes: E.Bergmane-Sprūdža, E.Upeniece, S.Verza, S.Loseva, A.Zakutajeva un A.Klindžāne. Savas prasmes un iemaņas pārbaudīja arī zēni: D.Rukmans, R.Luriņš, A.Kovaļs, A.Kitajevs, M.Piskunovs, U.Pauniņš un A.Kolesņikovs. Lai gan neizdevās ierindoties labāko trijniekā, šīs sacensības abām komandām dāvāja lielisku pieredzi un stimulu turpmākai izaugsmei. Fotogalerija

Skaidrīte Vulāne, sporta skolotāja

 

08.12.2016 | Pasaules čempionāts florbolā

3. decembrī Arēnā Rīga notika Pasaules čempionāts florbolā. Projekta „Sporto visa klase” ietvaros, Riebiņu vidusskolas audzēkņiem bija iespēja klātienē vērot atklāšanas spēli starp Latvijas florbola izlasi un pašreizējiem Pasaules čempioniem - Zviedriju. Braucēju vidū bija skolēni no 3.klases līdz 12.klasei. Atmosfēra arēnā bija neaprakstāma, Riebiņu vidusskolas līdzjutēji - vislabākie! Lai gan Latvijas izlase piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 2:7, mačs bija skatāms, ļoti emocionāls un iespaidiem bagāts. Paldies par sagādāto iespēju un transportu nokļūt uz sacensībām sporta skolotājai Mārītei Pokšānei un skolas direktorei Inetai Anspokai. Fotogalerija

Skaidrīte Vulāne, sporta skolotāja

 

07.12.2016 | Sveicam

Sveicam 12. klases skolnieci Elīnu Cakuli ar iegūto atzinību starpnovadu bioloģijas olimpiādē 9. - 12. klasēm. Īpašs paldies skolotājai Anitai Podziņai.

 

07.12.2016 | VIDEO ĪSFILMU KONKURSS "NAUDAS MAKS" BALSOŠANA SĀKUSIES

Balsot par mūsu skolu  ir iespējams caur portālu www.draugiem.lv  lapu no 6. līdz 13. decembrim.

Balvu iegūs īsfilma ar lielāko *"man patīk"* skaitu.

Lai balsotu spiediet šeit
http://www.draugiem.lv/esilideris.lv/gallery/?aid=64789774

 

30.11.2016 | Sveicam

Sveicam 6.a klases skolnieci Eviju Bergmani - Sprūdžu ar iegūto Dižās stāstnieces titulu un 10. klases skolnieku Ernestu Zalānu ar iegūto Stāstnieku ķēniņa titulu. Īpašs paldies skolotājām Ārijai Bergmanei - Sprūdžai un Ritai Pudānei.

 

30.11.2016 | Sveicam

Sveicam 6.a klases skolnieku Artjomu Kitajevu ar iegūto 2. vietu un 7. klases skolnieku Aivi Golubevu ar iegūto 3. vietu Riebiņu novada angļu valodas olimpiādē 6. - 7. klasēm. Īpašs paldies skolotājai Martai Račko.

 

30.11.2016 | LOK projekts "Sporto visa klase"

Latvijas Olimpiskās komitejas projekta "Sporto visa klase" atklāšanas pasākumā Riebiņu vidusskolā viesojās LOK ģenerālsekretārs un šī projekta idejas autors Žoržs Tikmers. Fotogalerija

 

30.11.2016 | Advente

Advente ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas sākas no ceturtās svētdienas pirms Ziemassvētkiem. Advente ir kristiešu liturģiskā gada sākums. Advente tiek saistīta ar gavēni, mieru, klusumu un pārdomām. 28. novembrī skoleni un skolotaji pulcējās skolas vestibilā, lai kopā iedegtu pirmo Adventes sveci. Fotogalerija

 

30.11.2016 | Stāstnieku ķēniņš un Dižā stāstniece

XX stāstnieku konkursa „Teci, teci, valodiņa” fināls 26.novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā pulcēja vairāk nekā 120 dalībniekus. Konkursa finālistu vidū bija arī Evija Bergmane-Sprūdža un Ernests Zalāns. Tā kā Ernests šajā konkursā vairākkārt bijis Dižais stāstnieks, viņam bija iespēja piedalīties Stāstnieku ķēniņa titula pretendentu sacīkstēs. Ernests tika galā ar visiem uzdevumiem un izcīnīja šo goda nosaukumu. Bet Evija jau trešo gadu pēc kārtas kļuva par Dižo stāstnieci. Fotogalerija

 

30.11.2016 | „Jumalāni” ciemojās Vārkavas vidusskolā

25.novembrī – Katrīnas dienā – „Jumalāni” ciemojās Vārkavas vidusskolā pie folkloras kopas „Vuolyudzeite”, lai kopā ar mājiniekiem un citiem viņu viesiem padziedātu, padejotu, palustētu, paklausītos stāstus un anekdotes. Fotogalerija

 

28.11.2016 | Šaušanas sacensības

24. novembrī Riebiņu vidusskolā norisinājās novada sacensības šaušanā. „Atklāja uguni” pa mērķiem skolēni.  Tomēr trāpīt mērķī ar gaisa pistolēm izrādījās nebija tik vienkārši kā likās. Šaut izmēģināja drošākie zēni un meitenes no 8. līdz 12. klasei. Kādu laiku līderos turējās Evija Meluškāne (11.kl.), bet vēlāk nācās atzīt, ka trāpīgākais ir Ivans Piskunovs (10.kl.). Un kā trešais labākais bija Edgars Lipko (10.kl.). Pieaugušo konkurence nebija tik sīva. Vislabākais šāvējs bija Sandris Volonts (Riebiņu vsk. darbinieks), pateicoties kuram pārējie komandas dalībnieki varēja atļauties neiegūt ne vienu punktu. Paldies Riebiņu vidusskolai un novadam  par sagādāto iespēju. Fotogalerija

Sacensību dalībniece Mārīte Pokšāne
 

 

25.11.2016 | Konkurss "Gada sporta skolotājs"

Riebiņu vidusskolas sporta skolotāja Mārīte Pokšāne ļoti veiksmīgi sevi ir pierādījusi konkursa "Gada sporta skolotājs" otrajā kārtā, kura notika šodien Rīgas Teikas vidusskolā.

Uz skolu ieradīsies filmēšanas grupa, kura uzņems sižetu par skolotāju M. Pokšāni.

Skola ir ieguvusi dāvanu karti EUR 500 vērtībā sporta inventāra iegūšanai.

22. decembrī skolotājai būs jādodas uz Rīgu uz "Gada balvas" pasniegšanas ceremoniju, kuras laikā tiks paziņots uzvarētājs.

 

23.11.2016 | Konkurss "Teci, teci valodiņa"

Klāt rudens tumšākais mēnesis novembris, un tas nozīmē, ka laiks tikties stāstniekiem ikgadējā konkursā „Teci, teci, valodiņa”. Tas, starp citu, šogad notiek jau divdesmito reizi. Konkursa mērķis ir stāstīšanas tradīciju atjaunošana, uzturēšana un attīstīšana, aktīvi līdzdarbojoties mūsdienu tautas mutvārdu kultūrā.
Šogad uz Dienvidlatgales konkursu Līvānos no mūsu skolas devās četri skolēni: Ernests Zalāns (10.klase), Margarita Zakutajeva (8.klase), Evija Bergmane-Sprūdža (6.a klase) un Melānija Zalāne (1.klase).
Mūsējiem veicās lieliski, jo Melānija un Margarita saņēma I pakāpes diplomus un Lielā stāstnieka titulus, bet visvairāk pieredzējušie un arī titulētākie stāstnieki Ernests un Evija arī šogad ir izvirzīti uz konkursa finālu Rīgā, lai rādītu savu māku un, cerams, atkal ierindotos Latvijas labāko stāstnieku rindās. Lai izdodas!

Kopā ar stāstniekiem Līvānos bija skolotājas Rita un Ārija 

 

21.11.2016 | Viktorīna "Mana Latvija"

16. novembrī,atzīmējot Latvijas dzimšanas dienu, sākumskolas skolēniem tika sarīkota viktorīna”Mana Latvija”.Tika izveidotas 5 komandas,kas bija rūpīgi gatavojušies un parādīja ļoti labas zināšanas par Latvijas dabu, simboliem.,vēsturi, tradīcijām.
Dalībnieki spēja būt droši un patstāvīgi. Komandu dalībnieki bija saliedēti, uzmanīgi, uzdevumus veica ar atbildību un centību.
Gribas paslavēt 7. klase skolēnus – Juri Kokinu, Raivi Luriņu un Dominiku Rukmanu, kas palīdzēja organizēt un vadīt viktorīnu.
Visiem bija prieks un gandarījums par to, ka labi pazīst savu valsti. Gatavojoties viktorīnai, skolēni vairoja savas zināšanas un radīja svētkus sev un citiem.

3. klase audzinātāja Ināra Dronga
 

 

21.11.2016 | Es būšu uzņēmējs

Lai iepazīstinātu skolēnus ar uzņēmēju darbu un sniegtu priekšstatu par biznesa perspektīvām Latvijā, Riebiņu vidusskolā tika organizēta tikšanās ar uzņēmēju, akciju sabiedrības “Preiļu siers” valdes priekšsēdētāju JĀZEPU ŠŅEPSTU. Vidusskolēni atzina, ka šāda veida pasākumi jauniešiem ir lietderīgi, jo tādējādi viņi tiek  uzmundrināti, motivēti apgūt zināšanas tieši skolas solā, lai sekmīgi īstenotu savas idejas nākotnē.

 

21.11.2016 | Iepazīstam Ziemeļvalstis

Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas pasākums šogad tika veltīts nākotnei. Riebiņu bibliotēka to organizēja jau devīto gadu, piesaistot uzmanību Ziemeļvalstīm, to kultūrai un literatūrai. 14. novembrī Riebiņu novada CB darbiniece SVETLANA ZAHAREVIČA viesojās Riebiņu vidusskolā un kopā ar 8. klasi virtuāli ceļoja pa Ziemeļvalstīm. Fotogalerija

 

17.11.2016 | Ierindas skate 2016

17. novembrī par godu Latvijas 98. gadadienas svinībām, Riebiņu vidusskolā notika tradicionālais pasākums - "Ierindas skate".

Pasākuma laikā paldies par darbu tika teikts:

Viļānu vidusskolas direktoram PĒTERIM TRETJUKAM – par ilglaicīgu un daudzpusīgu sadarbību, par Riebiņu vidusskolas attīstībai un atbalstam veltīto laiku 
ANITAI RANDAREI - par veiksmīgu un radošu darbu, veidojot sākumskolas bērniem atbilstošu mācību un rotaļu vidi, par  tautas deju tradīciju kopšanu Riebiņu vidusskolā
SANDRAI EIDUKAI - par aktīvu, daudzpusīgu, profesionālu, radošu un rezultatīvu darbu, mācot skolēniem biznesa un ekonomikas pamatus, par Riebiņu vidusskolas prestiža celšanu
ŽANNAI ĻEBEDEVIČAI - par atbildību un nozīmīguma piešķiršanu iestādē organizētajām aktivitātēm, par nerimstošu rūpi latviešu valodas un literatūras zināšanu apguvē Riebiņu vidusskolā 
ANITAI CAKULEI – par augsti profesionāla ēdināšanas bloka komandas darba procesa organizēšanu, par ieguldījumu sadarbības veicināšanā starp Riebiņu vidusskolu, pašvaldību un vietējo sabiedrību 
ANNAI CAKULEI - par pašaizliedzību un cilvēcību darbā un attieksmē pret  līdzcilvēkiem Riebiņu vidusskolā,  par entuziasmu un sabiedrisko aktivitāti
KLAVDIJAI ZARĀNEI - par spēju iedvesmot, atsaucību un labestību darbā ar jauniešiem, pieaugušajiem un kolēģiem, par augstu darba kultūru Riebiņu vidusskolā. Fotogalerija
 

 

16.11.2016 | Krievu folkloras un spēļu pēcpusdiena

15. novembrī Krievu folkloras pulciņa dalībnieces Jūlija un Laura skolotājas Innas Kabares vadībā aicināja internāta bērnus uz folkloras un spēļu pēcpusdienu. Ļoti siltā un jautrā atmosfērā skolēni uzzināja par dažiem folkloras žanriem, iemācījās spēlēt senas rotaļas, ar prieku un aizrautību minēja mīklas, piedalījās jautrās stafetēs un dziedāja. Paldies par tik jauku vakaru! Fotogalerija

 

15.11.2016 | Lāčplēša tvēriens

Ceturto gadu pēc kārtas 11. novembrī Riebiņu vidusskolas sporta zālē novada stiprākie jaunieši un jaunietes pievilkās un atspiedās. Šobrīd sacensību rekords zēniem pievilkšanās vingrinājumā ir 20 reizes, atspiešanās no grīdas - 70 reizes,  meitenēm atspiešanās no sola - 32 reizes un karāšanās saliektās rokās - 101 sekunde. Starp rekordistiem ir visu novada skolu audzēkņi.  Sacensību rezultāti šeit. Fotogalerija

 

15.11.2016 | Konkurss "Apceļo dzimtās vietas"

Sveicam konkursa uzvarētājus: Riebiņu vidusskolas 10. klasi, kuri saņems šim konkursam īpaši piemērotu balvu. Dāvanu karte paredzēta 1,5 h TIC dziedošās gides Irēna Kjarkužas ekskursijai pa Preiļiem.

 

15.11.2016 | UNESCO skolu seminārs

10. novembrī UNESCO Asociēto Skolu projekta dalībskolu pārstāvji, izglītības politikas veidotāji un eksperti pulcējās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā. Riebiņu vidusskolu pārstāvēja direktora vietniece Rita Pudāne un skolotāja Ārija Bergmane-Sprūdža, 12.klases skolniece Elīna Cakule un 7.klases skolniece Anna-Marija Vilcāne. Semināra tēma: "Kultūras daudzveidība dialogam un attīstībai", jo tieši 10.novembris UNESCO kalendārā ir ierakstīta kā Pasaules Zinātnes diena mieram un attīstībai.

Seminārā piedalījās ne vien skolotāji, bet arī jaunieši kuri piedalījās pētniecisko darbu konkursā "Kultūru dažādība dialogam un attīstībai". Konkursa uzvarētājas Anna Marija Vilcāne un Elīna Cakule (skolotāji-konsultanti R.Pudāne, Ā Bergmane-Sprūdža) no Riebiņu vidusskolas prezentēja savu pētījumu rezultātus, iepazīstinot klātesošos ar kultūras daudzveidības tēmai veltīto zinātnisko darbu nozīmīgākajām atziņām. Apsveicam!

 

15.11.2016 | Ciemiņi no Kaunatas

SMU – skolēnu mācību uzņēmums – ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus.
Riebiņu vidusskola jau vairākus gadus ir reģistrēta kā dalībskola, un tajā kā konsultanti darbojušies nu jau vairāki pedagogi – Inna Zenovjeva, Alla Solovjova, Sandra Eiduka, Rita Pudāne,  Ā.Bergmane-Sprūdža, Valērijs Jurkāns.
Rēzeknes novadā šogad darbu uzsāka komercdarbības speciālists Guntis Klīdzējs, kurš strādā uzņēmējdarbības kontaktpunktos Maltā un Kaunatā. Pēc viņa iniciatīvas 8. novembrī Kaunatas vidusskolas 8.a un 8.b klase devās mācību ekskursijā uz Viļānu vidusskolu un Riebiņu vidusskolu, kur esošo SMU vadītājas laipni dalījās savā pieredzē, iepazīstināja ar SMU sasniegumiem.

 

09.11.2016 | Sacensības "Mazā balva"

8.novembrī tika atklāta ziemas sezona Jauno vieglatlētu sacensībām ”Mazā balva”. Pirmajā kārtā uz Preiļiem brauca startēt 17 Riebiņu vsk. skolēni. 95% -atgriezās ar godalgotām vietām. Ir uzvaras stafetes skrējienā, 60m. un 1000 m skrējienā, lodes grūšanā, tāllēkšanā, augstlēkšanā un barjerskriešanā. Individuālā meistarībā izcēlās Arturs Valters (3.kl.) ar trim pirmajām vietām dažādās disciplīnās. Fotogalerija Rezultāti

 

09.11.2016 | Brauciens uz Tērveti

4. novembra rīts 4.a, 4.b un 7. klases skolēniem ausa balts, priecīgs un saviļņojuma pilns, jo priekšā tālais ceļš uz Tērveti uz konkursa "Mūsu mazais pārgājiens" apbalvošanas pasākumu.
Pēc ilgā brauciena mūsu prieks kļuva vēl lielāks, jo uzzinājām, ka 7. klase ir ieguvusi 1. vietu, bet 4.a un 4.b klase - 2. vietu. Priecājāmies par jaukajām dāvaniņām un garšīgajām pusdienām.
Gribam teikt lielu paldies skolas direktorei Inetai par noorganizēto braucienu un šoferim A. Osmanim par pacietību. Fotogalerija

 

04.11.2016 | Radošā darbnīca mājturībā un tehnoloģijās

Riebiņu vidusskolā notika radošā darbnīca mājturībā un tehnoloģijās "Acis darba nobijās, rokas darba nebijās". Šoreiz uzvarētāji bija visi darbnīcas dalībnieki! Fotogalerija

 

04.11.2016 | Pieredzes apmaiņas brauciens

3. novembrī Riebiņu vidusskolā ciemojās Dagdas novada skolu direktori un viņu vietnieki. Fotogalerija

 

04.11.2016 | Konkurss "Mūsu mazais pārgājiens"

Šodien, 4. novembrī, notika Zemkopības ministrijas (ZM) konkursa Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens 2016” laureātu apbalvošanas pasākums.  
Jau par tradīciju kļuvušajā konkursā “Mūsu mazais pārgājiens” piedalījās Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo skolu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki, kuri iepazina meža ietekmi uz savu pagastu, novadu, pilsētu un Latviju. Konkursa moto – Koks ir visur!
Starp uzvarētājiem 1. - 4. klašu grupā ir Riebiņu vidusskolas 4.a un 4.b klase (2. vieta), 5. - 9. klašu grupā Riebiņu vidusskolas 7. klase (1. vieta). Sirsnīgi sveicam!

 

04.11.2016 | Projekts "Sporto visa klase"

Riebiņu vidusskolas 3. klase piedalās projektā "Sporto visa klase". Projekta mērķis ir četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) pilnveidojot metodisko programmu 3. – 6.klašu grupai. Fotogalerija 

 

01.11.2016 | Spēka sacensības "Lāčplēša tvēriens"

Mērķi un uzdevumi

 • Pievērst skolēnu uzmanību savu fizisko spēju attīstīšanai un sevis pilnveidošanai brīvajā laikā.
 • Izglītot skolēnus par spēka vingrinājumu nozīmi cilvēka attīstībā un veselības saglabāšanā.
 • Noskaidrot spēcīgākos novada pamatskolas vecuma skolniekus, kā arī jauniešus roku spēka vingrinājumos.
 • Skolēnu vidū veicināt patriotisma apziņu un lepnumu par savu skolas biedru un novadnieku sasniegumiem un spējām.

Laiks un vieta
Sacensības notiks 2016.g.11.novembrī. no 13.00-15.00 Riebiņu vidusskolā.
Dalībnieki
Sacensības piedalās 2 zēni un 2 meitenes no katras novada skolas- 2001.g.dz. un jaunāki, kā arī 2000.g.dz. un vecāki Riebiņu novada jaunieši. Nolikums

 

 

01.11.2016 | Olimpiskās dienas konkursa uzvarētāji

Olimpiskās dienas konkursā 3. vietu ieguva Evija Meluškāne. Apbalvošana notika šī gada 4. novembrī Sporta muzejā Rīgā. Sveicam! Rezultāti
 

 

28.10.2016 | Iesvētības 10. klasei

Vienojošs tēls, kustīga rīta rosme, klases karoga zīmēšana, mūmiju veidošana un jestras aktivitātes – tas viss sekmēja skolēnu sadraudzību, sadarbību un vienotības sajūtu. Vai tu esi kādreiz dejojis „Laimes deju” ar aizvērtām acīm? Kopā dziedāšana ar skolas direktori, dejas ar skolas tehnisko personālu, ciešāka sadraudzība ar skolas saimnieku, bija viens varens piedzīvojums! Fotogalerija
 

Diāna Berovska 11.klase
 

 

24.10.2016 | Unikāls dāvinājums J.Streičam „Streiča gadā”

Riebiņu vidusskola sadarbībā ar Riebiņu novada domi, Daugavpils Universitāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, Nacionālo kino centru, Rīgas Kino muzeju un biedrību „Ekrāns” šī gada maijā izsludināja kinorežisora Jāņa Streiča 80 gadu jubilejai veltītu zīmējumu un jaunrades darbu konkursu „Jāņa Streiča kino pasaule – manai dvēselei un mūsu laikmetam” Latgales skolu jauniešiem. Fotogalerija

Vairāk
 

 

14.10.2016 | Labo darbu nedēļa

“Labo darbu nedēļa 2016” no 17. Līdz 23. oktobrim.
Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau astoto gadu rīko akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. „Labo darbu nedēļa 2016” tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju, lai kopīgi gatavotos Latvijas svētkiem. Ar labiem darbiem iesim pretī Latvijas valsts simtgadei! Vairāk

 

14.10.2016 | Rudenīgs konkurss „Apceļo dzimtās vietas!”

14. oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros Riebiņu vidusskolas 10. klases skolēni, atsaucoties uz Preiļu un Riebiņu TIC uzaicinājumu piedalīties rudens konkursā „Apceļo dzimtās vietas!”, devās nelielā izbraucienā pa sava novada ievērojamākajām vietām – aizraujošiem tūrisma objektiem. Bijām izvēlējušies trīs no tiem: Roberta Mūka muzeju Galēnos, Pastara vējdzirnavas Stabulniekos un zirgaudzētavu „Trīs vītolu staļļi” Riebiņos. Savu izvēli pamatojām ar to, ka mūsu klases skolēni nāk no Galēniem, Stabulniekiem un Riebiņiem, tās ir vistuvākās mums un izrādījās arī, ka ne visi no mums tur ir bijuši.

Visbeidzot mēs, 10.klases skolēni, esam sapratuši to, ka nekur nav tik labi kā mājās, ka šeit, Riebiņu novadā, ir tik daudz ko redzēt un darīt. Mēs noteikti aicināsim ciemos savus draugus, paziņas no citiem novadiem, lai viņi arī iemīlētu mūsu dzimto pusi! Fotogalerija

Īpašu paldies sakām Riebiņu vidusskolas direktorei Inetai Anspokai un šoferim Aināram Osmanim, par līdzdalību brauciena organizēšanā.

Riebiņu vidusskolas 10. klases audzēkņi un audzinātāja Natālija
 

 

11.10.2016 | Kamermūzikas stunda

7. oktobrī programma „Jaunie klausītāji” (ASV) 2.-5.klases skolēniem dāvāja brīnišķīgu un arī neparastu kamermūzikas stundu, kuru organizēja un vadīja komponists un diriģents Andrejs Jansons (ASV) kopā ar Latgales vēstniecības GORS pūšamo instrumentu kvinteta mūziķiem. Fotogalerija
Bērni saka paldies par saistošo mūzikas stundu. Lūk, daži vērtējumi:

 • „Mani koncerts ļoti iepriecināja. Es arī gribētu iemācīties spēlēt klarneti.” (Ignats)
 • „Man patika, kā jūs iesaistījāt skatītājus savā priekšnesumā.” (Katrīna)
 • „Muzikanti bija ļoti aktīvi un pozitīvi.” (Arturs)
 • „Man patika tas, ka ļāva izmēģināt šo instrumentu spēlēšanu.” (Vladislavs)
 • „Man patika, kā taisīja mežragu.”(Matīss)
   

 

11.10.2016 | Futbols 10. - 12. klasēm

Aizvadītas futbola sacensības vidusskolu grupā, kur startēja 5 komandas. Savas prasmes labi parādīja Riebiņu vidusskolas futbolisti: A.Stabulnieks, M.Paldiņš, B.Maslobojevs, M.Rudzāts, D.Ļebedevičs, S.Sparāns, I.Piskunovs, M.Cakuls, M.Grigorjevs un A. Bergmans. Pirmajā mačā pret Aglonas vsk. pietrūka uzmanības, spēles izskaņā zaudēti vārti un rezultāts 0:1. Turnīra pirmās vietas ieguvējiem PVĢ- zaudējums 0:2. Pēc tam ar rezultātu 4:2 tika pieveikta Preiļu 2.vsk. komada. Vārtus guva S.Sparāns (2) un A.Stabulnieks (2). Pēdējā spēlē līvāniešu vārtos bumbu raidīja I.Piskunovs un nodrošināja Riebiņu komandas uzvaru (1:0). Turnīrs izvērtās ļoti dramatisks, jo 3 komandām tika iegūts vienāds punktu daudzums. Visām līdzvērtīgs savstarpējo spēļu uzvaru skaits un vārtu attiecība. Diemžēl pietrūka vienu vārtu, lai svaru kausi nosvērtos uz mūsu komandas pusi, un nācās samierināties ar 4.vietu. Sarūgtinājums ir liels, jo spēles un atdeves ziņā puiši bija pelnījuši arī godalgas.

Rezultāti
 

 

11.10.2016 | Ekskursija uz Tartu

7. oktobrī Riebiņu vidusskolas 9.-12. klašu skolēni devās tradicionālājā rudens ekskursijā, šoreiz tās galamērķis bija Latvijas kaimiņvalsts Igaunija.
Gan skolēni, gan skolotāji, kas piedalījās ekskursijā, atzinīgi novērtēja tās organizēšanu. Īpašu paldies sakām SIA „Vicars” vadībai, skolas direktorei Inetai Anspokai un skolēnu vecākiem par nozīmīgu atbalstu un palīdzību ekskursijas tapšanas gaitā. Fotogalerija

10. klases audzinātāja Natālija Smukša

 

 

 

 

07.10.2016 | UNESCO nedēļa

Akcija “UNESCO dārgumu cildināšana”;

Individuālais “Mantojuma skapis” klasēs;

Fotokonkurss 1. –12.klasei par ievērojamiem Riebiņu un Preiļu novada tūrisma objektiem;

“Skani, Latgale!” Komponistam Jānim Ivanovam –110 (sadarbībā ar Riebiņu novada CB)

No izstāžu cikla “Novadniekam pa pēdām” Riebiņu novada domes priekšsēdētājam Ilmāram Meluškānam –55 (sadarbībā ar Riebiņu novada CB)

Prezentācija
 

 

 

 

07.10.2016 | Karjeras nedēļa

Projekta “Latviešu filmu maratons kinopunktos visā Latvijā” dokumentālās filmas “Kvanta kods” seansi 9. – 12.klasei  skolā mācību stundu ietvaros;

12.oktobrī plkst.15.00 tikšanās “Motivācija. Mērķi. Uzdevumi” ar NVA Preiļu filiāles karjeras konsultanti Ilonu Utināni Riebiņu novada CB skolēnu pašpārvaldei un visiem interesentiem;

Preiļu un Riebiņu novada TIC konkurss 1.-12.klašu skolēniem "Apceļo dzimtās vietas";

12.oktobrī plkst. 13.00—14.30 6. un 8.klasei, plkst. 14.40—16.10 5. un 7.klasei tikšanās un radošā darbnīca ar Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzeja  izglītojošā darba vadītāju  Silviju Ivanovsku;

20.oktobrī plkst. 14.40 Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzeja speciālists vēstures jautājumos Vadims Maksimovs dalīsies pētnieciskā darba prasmēs ar 10.- 12.klasi;

Tikšanās ar uzņēmējiem 10. – 12.klasei (laiks tiks precizēts)

 Zīmējumu konkurss “ES BŪŠU...” 1.-12.klasei

Prezentācija karjeras atbalstam

Labo darbu nedēļa

 

 

 

 

05.10.2016 | Skolotāju diena

„Lai katra diena kā Skolotāju diena,” tāds vēlējums sagaidīja skolā skolotājus piektdien, 30.septembrī, Skolotāju dienas priekšvakarā. Ko tad skolēnu pašpārvaldes dalībnieki bija ar to domājuši? Tas izrādījās prieks, smaidi, labs noskaņojums, draudzīgas sarunas, mīļi un sirsnīgi pārsteigumi, patīkama kopābūšana.
Svētku dienā pašpārvalde bija organizējusi tādu darbadienu, kad skolotāju pienākumus uzņēmās vecāko klašu skolēni, bet skolotāji varēja baudīt sirsnīgu, līksmu un pozitīvu rīta cēlienu. Fotogalerija
 

 

 

 

05.10.2016 | „Zinātnieku nakts 2016” Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmijā

30.septembrī Riebiņu vidusskolas 9.-12. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties RTA ikgadējā pasākumā „Zinātnieku nakts”, kura ietvaros skolēniem bija iespēja tuvāk iepazīties ar šīs augstskolas piedāvātājām programmām un studiju virzieniem. Skolēni varēja izvēlēties darbošanos dažādās radošajās darbnīcās un interaktīvajās nodarbībās, kas saistītas ar plaša loka interesēm: inženierzinātnes, valodu pratība, robotika, mode un dizains, tehniskie sasniegumi u.c. Kuplā sastāvā esam apmeklējuši aizraujošās interaktīvās nodarbības „Mana patība kā dzīves kvalitāte: es valodās un dititālajos rīkos”, „Laimes lācis – Dzīves kvalitāte”, kā arī iesaistījāmies praktiskajā nodarbībā „Informācijas tehnoloģiju attīstības tendences”, kurā bija iespēja pārbaudīt sava mobilā telefona starojuma intensitāti. Patika arī „Nakts orientēšanās” pa RTA, kuras mērķis bija tuvāk iepazīties ar augstskolas ēkām un objektiem tajās.
Lielu paldies gribas teikt Riebiņu vidusskolas direktorei Inetai Anspokai par sniegto atbalstu skolēnu motivēšanā iesaistīties šajā pasākumā un transporta organizēšanu.
 

10. klases audzinātāja Natālija Smukša
 

 

 

 

05.10.2016 | Miķeļdienas tirdziņš

Tradicionālais Miķeļdienas tirdziņš veiksmīgi aizritējis arī šogad, tas pulcēja daudz interesentu – gan pašus skolēnus, gan vecākus, gan skolas darbiniekus. Fotogalerija

 

05.10.2016 | Vella Rats 2016

Septiņu gadu jubileju nosvinēja mūsu ripojošais pasākums „Vella Rats 2016”. Šogad 1.oktobrī skolas pagalmā pulcējās 95 riteņbraucēji , neskaitot atbalstītājus. Mazajā 1,5 km distancē vērojām divgadnieku cīņu ar sešgadniekiem. Lai arī kāds bija iznākums, pateicoties skolas direktorei Inetai pie saldās balviņas tika katrs. Skaistā oktobra diena 8 km distance pievilināja ne tikai mazos, bet arī lielos braucējus. Tautas klasē bija 6 riteņbraucēji, kuri noteikti nākošgad varēs savus spēkus izmēģināt garajā distancē. Garajā distancē -27 km devās 48 dalībnieki. Katrs dalībnieks saņēma piemiņas uzlīmi ar sacensību logo, gardo putru un tēju. Ātrākie aizveda līdzi Riebiņu novada sponsorētās medaļas un kausus, kā arī citas sacensību organizātoru sagādātās pārsteiguma balvas.
Liels prieks par skolēnu un kolēģu darbu komandā. Atbildība, precizitāte nav sveši  mūsu bērniem.  Paldies Evijai(11), Anastāsijai(11), Aļona(11)i, Diāna(11)i, Margaritai(8), Melisai(8), Viktorijai(8), Jūlijai(9), Viktorijai(9), Artim(8), Arnim(8), Marekam(8), Artūram(12), Andrejam(11), Viktoram(9), Viktoram(9), Gunāram(9), Armandam(9), Andrejam(9), Adriānam(9), Meinardam(10), Dairim(10), Jegoram(9), Borisam(12), Karīnai(8). Un īpašs paldies sk. Innai Zenovjevai, sk. Annai Meluškānei, sk. Skaidrīte Vulānei, Anitai Cakulei,  Jurim Čižikam un direktorei Inetai. Fotogalerija Rezultāti
 

 

 

 

28.09.2016 | Olimpiskā diena 2016

Izskanēja kārtējā Olimpiskā diena Riebiņu vidusskolā un  novadā. Skolā notika tradicionāla olimpiskā karoga pacelšana un rīta rosme. Ar volejbola vēsturi un tehniku mūs šogad iepazīstināja Andris Pastars un Ainārs Bernāns. Kopā ar šiem „olimpiešiem” dažādos veidos  padevām volejbola bumbu skolas pagalmā, vērojam viņu izpildījumā augšējās piespēles un devām „pieci”’gariem volejbolistiem. No plkst. 11.00 9.klases komanda cīnījās par smagu volejbola bumbu. Lai tiktu pie galvenā kausa vajadzēja pierādīt sevi spēlē pie volejbola tīkla, kā arī uzdevumos ar volejbola elementiem. 9. klašu zēni parādīja cīņas garu un komandas darbu. Sīvā cīņā ar Galēnu vienaudžiem izcīnīja kausu. Arī balva kā labākajam pārim apakšējo piespēļu uzdevumā tika piešķirta - Adriānam Bergmanim un Kristapam Lisicinam. Kā vērtīgākais komandas servētais izrādījās - Vikentijs Trofimovs. paldies LOK, novada domei un Riebiņu vidusskolas direktorei par sarūpētām balvām. Neviens nepalika nepamanīts, neizcelts un nepārsteigts. Labo emociju pasākums dod spēku visam mācību gadam. Fotogalerija

 

 

26.09.2016 | Nikodema Rancāna balvas Latgales izcilākajiem pedagogiem

Nikodema Rancāna balvas Latgales izcilākajiem pedagogiem konkursā galveno balvu nominācijā „Par inovācijām izglītības procesā (jaunu metožu, pieeju, stratēģiju, moderno tehnoloģiju pielietojums mācību un audzināšanas darbā, metodisku darbu izstrādnes, publikācijas, pieredzes popularizēšana, darbs ar vecākiem” ieguva Riebiņu vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Diāna Bravacka. Pateicību par piedalīšanos saņēma arī mūsu skolas skolotāja Digna Prodniece. Noslēguma pasākums notika 25.septembrī Ludzas Kultūras namā. Fotogalerija

 

26.09.2016 | EKO skolas pasākums

19.septembrī, Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu piešķiršana . Riebiņu vidusskola prestižo starptautisko Zaļo karogu saņem jau 8.gadu pēc kārtas, kas iespējams tikai sadarbojoties skolotājiem, audzēkņiem, vecākiem un tehniskajiem darbiniekiem. Uz Zaļā karoga saņemšanas ceremoniju devās ekopadomes dalībnieki Sanita Upeniece, Juris Čižiks, Ineta Anspoka.
Ekoskola ir zaļo iespēju skola. Programma piedāvā ietvaru pastāvīgām zaļām aktivitātēm skolā, to skaitā arī visiem citiem zaļajiem projektiem, kurus skola vēlas īstenot. Ekoskolai ir jāievēro konkrēts darba ritms, un tas sastāv no septiņiem soļiem, kas skolai jāīsteno katru gadu, kā arī no tēmām, kas katru gadu ir jāmaina. Ekoskolu kustības veiksmes pamatā ir iespēja katrai skolai izvēlēties sev atbilstošus mērķus - gan piemērotus skolēnu vecumam, gan iespējām, gan pieredzei. Zaļo karogu piešķir galvenokārt par veiksmīgu darba procesu, rezultātiem. Liekas galvenais rezultāts skolā jau ir bērnu izglītība, viņu sapratne, zināšanas par ilgtspējīgas attīstības jautājumiem un iegūtā zaļā domāšana, kas, cerams, paliks uz visu mūžu.
Darīsim kopā visu iespējamo, lai nākamajā gadā arī pie mūsu skolas plīvotu Zaļais karogs un lai vienmēr, ejot garām skolai, varētu lepoties par padarīto darbu!

Riebiņu vidusskolas direktore Ineta Anspoka

26.09.2016 | VI Riebiņu novada jauno mākslinieku miniplenērā

Rudens ir gadalaiks, kad daba visspilgtāk spēlējas ar krāsām. Komponisti to apdzied dziesmās, dzejnieki un rakstnieki sacer literāros darbus, bet mākslinieki, tāpat kā daba, spēlējas ar krāsām, iemūžinot tās gleznās.
20.septembrī mūsu skolas audzēkņi piedalījās VI Riebiņu novada jauno mākslinieku miniplenērā, kas šogad notika Rušonas pamatskolā. Plenērs ir viens no mākslinieku izpausmes veidiem. Ko tad gleznoja mūsu mākslinieki? Karina Komlačova (8.kl.) un Amanda Klindžāne (5.kl.) izvēlējās gleznot Jašas upes ainavu. Anastasijas Kuzmenko (11.kl.) darbā tika atspoguļota koku lapotņu zaļo toņu daudzveidība. Savukārt Austra Katkeviča (10.kl.) un Diāna Berovska (11.kl.) deva priekšroku ainavai ar stafāžu.
Paldies vizuālās mākslas skolotājai Rutai Vjaksei par skolēnu intereses rosināšanu un iedrošināšanu gleznot dabā. Īpašs paldies skolas direktorei Inetai par skolēnu talantu pilnveidošanas iespējām un atbalstu.

Mākslas jomas MK vadītāja Ārija Bergmane-Sprūdža.

26.09.2016 | Labo darbu nedēļa

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau astoto gadu rīko akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. „Labo darbu nedēļa 2016” tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju, lai kopīgi gatavotos Latvijas svētkiem. Ar labiem darbiem iesim pretī Latvijas valsts simtgadei! Vairāk
 

23.09.2016 | Dzejas dienas

Dzejas dienas jau pāri pusgadsimtam katru septembri aicina, sauc, vilina. Vispirms jau pašus dzejniekus un dzejas mīļotājus. Un tomēr ne tikai. Arī tie, kas vēl nav īpaši iedraudzējušies ar dzeju var atrast iespēju iesaistīties un līdzdarboties: klausoties un rakstot, zīmējot un dziedot. Fotogalerija
 

23.09.2016 | Drošības nedēļa

Ikgadējā Drošības nedēļa arī mūsu skolā šajā mācību gadā norisinājās no 19. līdz 23.septembrim. Īpašās nodarbībās ir noskatītas filmas par drošību, ir zīmēts un runāts, tāpat ir apgūtas tīri praktiskas iemaņas. Jauki, ka ir iespēja apmeklēt CSDD mācību klasi Valsts policijā Preiļos. Fotogalerija
 

23.09.2016 | Zobu higiēnista apmeklējums

No pirmās līdz pat vecākajām klasēm visiem nepilngadīgajiem skolēniem bija iespēja bez maksas septembrī apmeklēt zobu higiēnistu privātpoliklīnikā „Lāzers”. Paldies par sadarbību!
Aicinām vecākus pievērst uzmanību zobu higiēnista ieteikumiem un norādījumiem!
 

21.09.2016 | Rudens krosa stafešu sacensības

Septembris ir bagāts ar dažādiem sporta notikumiem un rudens kross ir neatņemama tā sastāvdaļa. Šogad, lai noskaidrotu ātrākās komandas, starpnovadu skolas vienkopus pulcējās 21.septembrī Vārkavā. Paldies mūsu skrējējiem par dalību sacensībās. Lai gan netika gūtas vietas, visi bija lieli malači! Fotogalerija

21.09.2016 | Starpnovadu skolu futbola sacensības 6.-7. klašu grupā

Starpnovadu skolu futbola sacensības 6.-7. klašu grupā šogad pulcēja veselas 13 komandas. Arī Riebiņu vidusskolas audzēkņi ņēma dalību turnīrā. Komandas sastāvā: R. Luriņš, D. Rukmans, D. Ivo Leitāns, H. Griboniks, A. Kovaļs, A. Kitajevs, Ē. Ļeonovs, U. Pauniņš, M. Žukovs un I. Smoļins. Lai kvalificētos ceturtdaļfinālam, komandai apakšgrupā bija jāieņem vismaz 2. vieta- tas arī izdevās. Zēni pirmajā mačā nospēlēja neizšķirti pret Līvānu 1.vsk. (0:0). Pēc tam ar minimālu zaudējumu piekāpās Preiļu 1.psk. (0:1) Uzvarēt izdevās Rušonas psk. komandu (1:0).Svarīgos vārtus guva Harijs Griboniks. Cīņā par pusfinālu gan nācās piekāpties un atzīst PVĢ pārsvaru (0:1). Līdz ar to turnīrs bija beidzies, bet nu jāgatavojas telpu futbola sacensībām.

19.09.2016 | Vārkavas 8. čempionāts vieglatlētikā

17.septembrī norisinājās Vārkavas 8. čempionāts vieglatlētikā. Tas pulcēja aktīvākos sportistus, kuri vasaras sezonā nezaudēja formu un vēlējās sevi  apliecināt arī sacensībās. Ar medaļu guvumu mājup atgriezās gandrīz visi mūsu skolas sportisti. Evija Meluškāne bija otrā labākā tāllēkšanā (3,40) un 1500m skriešanā (6:50,47). Viktorija Pauniņa savā vecuma grupā tāllēkšanā ierindojās 3.vietā (3,71). Šķēpa mešanā ar augstvērtīgu sniegumu 1.vietu izcīnīja Armands Briška (37,84), aiz viņa sekoja Adriāns Bergmans ar otro labāko rezultātu (31,71). Mārīs Paldiņš 400m skrējienā izcīnīja 2.vietu (58,53). 1500m skrējienā, kā parasti, neatlaidību un raksturu parādīja Arturs Srtabulnieks, ierindojoties labāko trijniekā ar rezultātu 4:43,69.Apsveicam medaļniekus! Fotogalerija 

19.09.2016 | Velo rats 2016

Laiks un norises vieta: Velo - kross notiks 2016. gada 1. oktobrī Riebiņu pagasta teritorijā. (Trases izveidotas vienā aplī un tiks marķētas. Mazo  trašu garums ir ~1.5 km un ~8 km, lielās ~27 km.)  Pulcēšanās un starta vieta Riebiņu vidusskolas pagalmā. Starts plkst.11.00
Dalībnieku reģistrācija un numuru izsniegšana:  no plkst. 9.30 līdz 10.45 starta vietā – Riebiņu vidusskolas pagalmā. Dalībnieki savu dalību velo-krosam piesaka elektroniski līdz 29.09. sacensību sekretārei Mārītei Pokšānei (maritepoksane@inbox.lv), vai sacensību dienā. Nolikums
 

 

 

19.09.2016 | "Maxima" atbalsta programma

Noslēdzoties „Maxima Latvija” organizētajai izglītības atbalsta programmai „Savai Skolai”, 1028 izglītības iestādes visā Latvijā savā īpašumā ieguva sporta inventāru, mūzikas centrus, printerus, datorus un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas gandrīz 1 miljona eiro vērtībā.
Turpinoties jauna inventāra piegādēm mācību iestādēm, kas piedalījās „Maxima Latvija” organizētajā izglītības atbalsta programmā „Savai Skolai”, jaunas preces mācību procesa modernizēšanai saņēma Riebiņu vidusskola. Galda tenisa komplekts ir mūsu! Sporta inventāra komplekts ir mūsu! Melnbaltais printeris un mūzikas centrs ir mūsu! Portatīvais dators, videokamera un fotokamera  ir mūsu! Mazā interaktīvā enciklopēdija un kinētiskās smiltis ir mūsu!

 

 

19.09.2016 | "Mikrotik" dāvana

Riebiņu vidusskola ir saņēmusi vērtīgu dāvanu no SIA „Mikrotīkls” – bezvadu tīkla WiFi aprīkojuma komplektus. MikroTik izglītības iestādēm piedāvāja iespēju izveidot bezvadu datortīklu savā mācību iestādē, dodot pašu ražoto aparatūru bez maksas, uzstādīšanu un konfigurēšanu atstājot izglītības iestādes ziņā. Direktora vietnieks Guntis Tjarvja un datorlaborants Jānis Čižiks atsaucās piedāvājumam un 2016.gada aprīlī saņēma savai skolai bezvada tīkla iekārtu komplektu, rūpīgi izplānoja aprīkojuma pielietošanas iespējas skolas telpās.
Pateicamies SIA „Mikrotīkls” par dāvinājumu. Ir prieks un gandarījums, ja kāds uzņēmums atbalsta izglītības iestādi un palīdz uzlabot darba apstākļus, kas būtiski uzlabo mācību un izziņas procesus. Lai labie darbi vairo labo!
 

Riebiņu vidusskolas direktore Ineta Anspoka
 

 

 

16.09.2016 | Piedzīvojumu skrējiens “Vārkavas bezceļi - 2016”

9. septembrī visi aktīva dzīvesveida cienītāji tika aicināti uz Vārkavu piedalīties piedzīvojumu skrējienā "Vārkavas bezceļi - 2016". Dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savus spēkus un izturību 6700 m garā distancē. Trase izrādījās tiešām piedzīvojumiem bagāta, jo nācās pārvarēt gan pļavas, tīrumus, purvu un mežu, gan arī upi. Ne viens vien skrējējs ir pazaudējis apavus stiegošajā purvā. Arī mūsu skolas 7.klases audzēknis Aivis Golubevs finišu sasniedza zeķēs, un tas atmaksājās ar gūto 3.vietu. Raivis Šeršņovs (8.kl.) un Laura Stabulniece (9.kl.) arī cīnījās kā lauvas, taču viņi solījās par vietām pacīnīties vēl arī nākamgad. Fotogalerija

 

 

14.09.2016 | Esi kustīgs un vesels! 

 

14.09.2016 | Turnīrs futbolā

10. septembrī Dravnieku psk. stadionā notika kārtējais novada turnīrs futbolā. Uz laukuma izgāja 4 komandas - Sīļukalns, Dravnieki, Galēni, Riebiņi. Visas ļoti līdzvērtīgas spēles tehnikā, bet dažādas sportiskajā niknumā. Mūsu skolas bijušo un esošo skolēnu komanda bija iejūtīgāka pret mazajiem Dravnieku futbolistiem, un tas bija izšķirošais, lai saņemtu bronzas, nevis zelta medaļas. Prieks par mūsu skolēniem, viņu meistarību un labestību spēlē. Paldies komandas kapteinim Artūram Stabulniekam par komandas saliedētību un organizēšanu cīņai.
 

Mārīte Pokšāne, sporta skolotāja

 

 

09.09.2016 | 2.septembris - Mācību pārgājiena diena

2.septembris - Mācību pārgājiena diena, kad tika izbaudīts atkalredzēšanās prieks, kopābūšanas spēks un enerģija, draudzība un rūpes, saliedētība un savstarpējs atbalsts, sportisks azarts un vienkārši septembra saulīte. Fotogalerija
 

 

06.09.2016 | Sēlijas romantiķa Jāņa Akuratera atceres pasākums

Riebiņu vidusskolas skolēni  bieži piedalās konkursos, neizpalika arī šoreiz. J. Akuratera 140 gadu atcerei veltītajā eseju konkursā piedalījās 12. klases skolniece Līga Struka (skolotāja Irēna Ormane) un sava vecuma grupā saņēma Jēkabpils novada pašvaldības un Ābeļu pagasta pārvaldes Goda rakstu par izcilu darbu. Īpaša atzinība tika saņemta arī no J. Akuratera muzeja (Rīgā) vadītājas Rutas Cimdiņas. Ar eseju var iepazīties šeit.

Literatūras skolotāja Irēna Ormane
 

 

 
 

30.08.2016 | 1. septembrī - Zinību diena

Un ejam mēs septembrim pretī
pārpilni vasaras spara.
Un skola mums panāks pretim,
lai ātrāk satikties varam.

Norises secība:
• plkst. 9.15 klases audzinātāja stunda;
• plkst. 10.30 svinīgā līnija (norises vieta atkarībā no laika apstākļiem – ārā vai skolas vestibilā). Fotogalerija