Sports

30.03.2021 | Apsveicam!

Preiļu novadā jau vairākus gadus, izvērtējot gūtos panākumus un sasniegto aizvadītajā gadā, tiek sveikti labākie sportisti un treneri. Arī šogad ”Preiļu novada Sporta laureāts” startēja un sporta padomei bija jāizvērtē vairāki kandidāti dažādās nominācijās.
Īpašs prieks, ka nominētie jaunieši Arturs Valters un Nikita Baikovs 29.martā saņēma balvu nominācijā “Cerība sportā”. Zēni 2020.g. LČ sacensībās vieglatlētikā īpaši izcēlās tādās disciplīnās kā šķēpmešana, augstlēkšana, kārtslēkšana, diska mešana, daudzcīņa. Godalgotās vietas un personīgie rekordi atkārtoti tika cildināti.
Prieks par novērtēto un nu, ir dubults pienākums turpināt iesākto.
Paldies Preiļu novada domei, sporta skolas kolektīvam un padomei, Riebiņu novada domei, Riebiņu vidusskolas administrācijai un skolēnu vecākiem par atbalstu jauno vieglatlētu sporta gaitās. Fotogalerija

Trenere un skolotāja M. Pokšāne

06.10.2020 | Sporta aktivitātes septembrī

Septembra mēnesis bija piesātināts ar dažādām sporta aktivitātēm. Viena no tām bija Olimpiskā diena, kur zem saukļa „Mēs esam sportiņā!” viss skolas kolektīvs aktīvi izvingroja un turpināja mācību gaitas.

Eiropas sporta nedēļas ietvaros Riebiņu vidusskolā notika skriešanas akcija „Katram viens kilometrs”. Arī novadā notika dažādas aktivitātes jauniešiem: nakts orientēšanās sacensības, rudens kross ar Anitu Kažemāku Siliņu, futbola turnīrs jauniešiem Galēnos, veloorientēšanās un šaušanas sacensības. Paldies visos pasākumos iesaistītajai tiesnešu brigādei – visi kopā mēs esam komanda!

Arī oktobra pirmā diena bija visnotaļ sportiska. Preiļos norisinājās LČ krosā, kur startēja arī ātrākie mūsu skolas audzēkņi A.Pokšāns, R.Jasevičs, R.Zagrebajevs, V.Vucāne, J.Rubļova un H.K.Jeļnikova. Starp labākajām Latvijas komandām ieridojās arī mūsu meiteņu trīnieks (4.vieta). Kā tiesneši veiksmīgi savus pienākumus pildīja G.Pokšāns un A.Valters. Fotogalerija

Rudens kross Preiļos - video.

Krosa ar A.Kažemāku Siliņu - rezultāti.

26.09.2020 | Starptautiskās vieglatlētikas sacensības Jelgavā

25.09 Jelgavā notika interesantas sacensības jaunajiem vieglatlētiem. Katrs sportists sacentās tikai ar sava dzimšanas gada sportistu. Personīgie rekordi izvēlētās disciplīnās ļāva Nikitam un Arturam kāpt uz pjedestāla. Artūram augstlēkšanā I.v.(1,65m), III.v. tāllēkšanā (5,22m). Nikitām II.v.augstlēkšanā(1.62m)

Apsveicam Riebiņu vidusskolas skolēnus. Paldies sporta skolotājai Mārītei Pokšānei Fotogalerija

25.09.2020 | Piedzīvojumu skrējiens „Vārkavas bezceļi - 2020”

11. septembra pēcpusdienā Vārkavā tika dots starts piedzīvojumu skrējienam „Vārkavas bezceļi”. Tas notika jau 15.gadu pēc kārtas un šoreiz pulcēja 107 dalībniekus. Riebiņu vidusskolu pārstāvēja 13 drosmīgi un apņēmības pilni skrējēji. Ar godalgām varam sveikt 1.v. ieguvēju Romanu Zagrebajevu, un bronzas medaļniekus Anastasiju Leitāni un Nikitu Baikovu. Visiem dalībniekiem paldies par startu!Fotogalerija

22.09.2020 | Sacensības Vārkavā

19.09. Vārkavas vidusskolas stadionā norisinājās vieglatlētikas sacensības, kurās Riebiņu vidusskolu pārstāvēja 12 sportisti. Pateicoties labai sacensību atmosfērai un laika apstākļiem, tika sasniegti personīgie rekordi un arī izcīnītas godalgotas vietas. Uz pjedestāla kāpa Arturs Valters (augstlēkšana, tāllēkšana, 60 m skrējiens), Nikita Baikovs (šķēpa mešana, augstlēkšana), Harijs Griboniks (1500 m skrējiens), Viktorija Pauniņa (lodes grūšana, šķēpa mešana) un Skaidrīte Vulāne (lodes grūšana, šķēpa mešana). Visu dalībnieku sasniegtie rezultāti apskatāmi LVS mājas lapā

Lielākai daļai vieglatlētu šīs bija vienas no pēdējām sacensībām vasaras sezonā, priekšā tikai krosa skrējieni. Bet Arturam un Nikitam nedēļas nogalē jāturpina pierādīt savu meistarību Starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā bērniem Jelgavā. Arturs jau ir pārlecis augstumu, kurš lielāks par viņa paša augumu -165 cm. Tagad plānojam, ka drīzumā izdosies pārvarēt 170 cm augstumu - virs treneres galvas. Fotogalerija

06.09.2020 | Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša piemiņas kauss 2020

22. augustā Jelgavā tika aizvadītas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības – Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša piemiņas kauss 2020, kurās augstvērtīgus rezultātus uzrādīja talantīgais Nikita Baikovs. Viņš 400g šķēpu raidīja 48,06 m tālu un kļuva par čempionu savā vecuma grupā!

06.09.2020 | Preiļu novada čempionāts pieaugušajiem un jaunatnei

14. augustā norisinājās Preiļu novada čempionāts pieaugušajiem un jaunatnei. Uzvaras laurus plūca Riebiņu vidusskolas un Preiļu novada BJSS audzēkņi: Viktorija Pauniņa:  1.v.- augstlēkšanā (145), 2.v.- diska mešanā (25,98), 3.v. – šķēpa mešanā (26,74); Nikita Baikovs: 1.v.- sķēpa mešanā (44,03), 3.v.- augstlēkšana (160); Arturs Valters: 2.v.-augstlēkšanā (160), 1.v. – kārtslēkšanā (2,70), 1.v.- tāllēkšanā (4,97); Gatis Pokšāns- 3.v.- 400m (1:14,09); Raitis Danilovs: 2.v.- 400m (1:12,90), 2.v.- 100m (14,41); Anastasija Leitāne- 3.v.- 2000m kavēkļu skr. (10:26,59). Kā tiesneši ļoti labi pildīja savus pienākumus E.Rumaka, K. Nagle, V.Leitāns un N.Paško.