2018./2019. mācību gads

 

 

Jaunumi

Mācību gadu noslēdzot

Ir izvērtēti 2018./2019.m.g labie darbi, noskaidroti gudrākie, drošākie, stiprākie, tie, kas skandināja mūsu skolas vārdu novadā, Latgalē un valstī. Ikviens no mums ir centies skolas godu aizstāvēt tajā jomā, kurā bijis spējīgs konkurēt ar citiem novada, Latgales un valsts skolēniem.

Gribu pateikties gan skolotājiem, gan skolēniem, kuri centās un ar degsmi strādāja visu mācību gadu. Ar lepnumu varu teikt, ka mūsu RIEBIŅU VIDUSSKOLĀ strādā gudri un prasmīgi skolotāji, kas spēj sagatavot skolēnus nopietniem konkursiem, olimpiādēm, skatēm, sacensībām tā, lai mājup dotos ar uzvaru.  Es patiesi priecājos par mūsu talantīgo, aktīvo, neatlaidīgo, drošo audzēkņu panākumiem, kas savu talantu, zināšanas un vēlmi darboties prata atklāt konkursos, skatēs, olimpiādēs un sporta turnīros. Ir taču lieliski, ja cilvēks zina, ko vēlas, nosprauž sev mērķus un uz tiem arī tiecas. Skolas panākumu uzskaitījums 2018./2019.m.g. pārpildīts ar skolēnu nopelnītajiem diplomiem, pateicībām, balvām un atzinības rakstiem.

Paldies visiem pedagogiem un skolas darbiniekiem, vecākiem un skolēniem par ieguldīto darbu un atbalstu! Vairāk

Riebiņu vidusskolas direktore Ineta Anspoka

 

 

Riebiņu vidusskolas pedagogu ārpusstundu aktivitāšu un sasniegumu uzskaitījums 2018./2019.m.g. šeit

Riebiņu vidusskolas izglītojamo ārpusstundu rezultatīvo aktivitāšu uzskaitījums 2018./2019.m.g. šeit 

Riebiņu vidusskolas skolēnu sasniegumi sportā 2018./2019.m.g. šeit 
 

  

19.08.2019 | EKO festivāls Antalieptē

29. un 30. jūnijā Zarasai rajona Antalieptē, Lietuvā notika EKO festivāls. Pasākumā bija aicināti piedalīties tie, kuriem interesē videi draudzīgs dzīves stils. Arī Riebiņu vidusskolas komanda piedalījās šajā festivālā.
Laiku pavadījām ļoti interesanti un noderīgi. Pirmajā festivāla dienā piedalījāmies saistošās prezentācijās un diskusijās par dabai draudzīgu dzīvesveidu: otrreizējo izejvielu ekonomiku, ilgtspējīgu uzņēmējdarbības attīstību, gaisa piesārņojumu, personīgajiem transportlīdzekļiem un ar tiem saistītām problēmām, dabai draudzīgu lauksaimniecību un Zarasai rajonu. Lai arī prezentācijas norisinājās lietuviešu valodā, valodas barjera netraucēja mums saprast svarīgākās idejas.
Paldies par piedāvājumu piedalīties pasākumā Riebiņu novada domes projektu vadītājai Antrai Meluškānei un Riebiņu vidusskolas direktorei Inetai Anspokai. Paldies dalībniecēm Viktorijai Pauniņai, Jūlijai Vaivodei, Laurai Stabulniecei par kopā pavadīto laiku un šoferim Oļegam Gvozdevam par sapratni un atsaucību. Fotogalerija

Festivāla dalībniece Alla Solovjova
 

  

19.08.2019 | Fotogalerija

  

01.07.2019 | Fotogalerijas

  

17.06.2019 | Ielūgums

Skolas saime! Priecāsimies ikvienu redzēt mūsu izlaidumā "Es katrā sirdī zvaigzni sameklēšu" š.g. 21. jūnijā plkst. 19.00 Riebiņu novada kultūras centrā.

9. klase un audzinātāja Alla

  

04.06.2019 | Mācību gada noslēgums

31. maijā skolā notika mācība gada noslēguma pasākumus, kurā godināja labāko mācībās, ārpusstundu pasākumos un sportā skolēnu ģimenes. Tika nosaukti labākie skolēni mācībās un, protams, tradicionāli TOP 10:

 1. Vjakse Ritvars (8.b klase)
 2. Jemeļjanova Agnija (8.a klase)
 3. Nagle Viktorija (7. klase)
 4. Vjakse Gunita (5. klase)
 5. Patrejeva Dana (7. klase)
 6. Bergmane - Sprūdža Evija (8.a klase)
 7. Jurkāne Lāsma (7. klase)
 8. Komlačova Karina (10. klase)
 9. Verza Sintija (8.b klase)
 10. Upeniece Evelīna (8.b klase) Fotogalerija
   

  

04.06.2019 | Kross ar Anitu Kažemāku

5. gada dzimšanas dienu nosvinēja skrējiens ‘’Kross ar Anitu Kažemāku”.  Šogad Riebiņu vidusskolas pagalmā pulcējās ap 80 šī pasākuma cienītāji. Izņemot pašmāju sportistus bija arī pārstāvi no Viļānu, Preiļu, Līvānu, Aglonas novadiem. Dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savas spējas vai ieguldīto darbu 1000m, 3000m un 6000m distancē, šautriņu mešanā un orienetēšanās ar velosipēdu. Anita Siļiņa parūpējās par balvām skrējiejēm, Riebiņu novada dome sarūpēja medaļas un kausus, bet Riebiņu vidusskola gardo putru un atsaucīgos tiesnešus. Viss priekš veselības tika nodrošināts! Nebija ne viena kurš aizietu tukšam rokām un sliktā noskaņojumā. Paldies Ormaņu gimenēi par naudas balvu ātrākai un kuplākai ģimenei. Šogad šo titulu un Guntara Ormaņa piemiņas balvu izcīnīja Rubļovu ģimene. Prieks ka mums ir draudzīgas, izglītotas un aktīvas ģimenes. Skriešanas rezultāti šeitFotogalerija
 

  

04.06.2019 | Latvijas Veselības nedēļa Riebiņu vidusskolā

30. maijā Riebiņu vidusskolā notika Latvijas Veselības nedēļas (MOVE Week 2019) ietvaros organizētas sporta aktivitātes. Mērķis bija sakrāt pozitīvo emociju punktus. Katrai klasei bija grafiks, kur noteiktā laikā bija jāierodas kādā no stacijām. Katra klase piedalījās virves vilkšanā, tūrisma šķēršļu joslas pārvarēšanā, komandu sporta spēlēs, ielas spēlēs uz asfalta, burtu atšifrēšanas uzdevumā kā arī „kustinācijas” vingrinājumos. Pēc katras no stacijām klase novērtēja savu sajūtu līmeni. Tas, kā izrādījās, bija augsts, jo galvenais bija kopā būšana un drauga plecs. Kā secinājums - kustības ir pozitīvas emocijas un tā ir veselība. Paldies par dāvaniņām un ideju Latvijas Tautas Sporta Asociācijai un Riebiņu vidusskolas administrācijai! Fotogalerija
 

  

04.06.2019 | 12. Līvānu novada atklātais vieglatlētikas čempionāts

2. jūnijā 12. Līvānu novada atklātajā vieglatlētikas čempionātā veiksmīgi startēja Riebiņu vidusskolas un Preiļu novada BJSS audzēkņi. Pie godalgām šoreiz tika Nikita Baikovs, kurš izcīnīja 1.vietu tāllēkšanā, reizē arī uzlabojot savu personisko rekordu (4,79m). Arturam Valteram - 2. vieta augstlēkšanā (145cm). Viktorija Pauniņa ierindojās 3.vietā 3kg lodes grūšanā (8,90m). Starti vasaras sezonā vēl tikai sākušies, tādēļ novēlam visiem sportistiem veiksmi jaunu virsotņu sasniegšanā! Fotogalerija

  

04.06.2019 | 6. starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas, deju un modes teātra festivāls  “Apskauj mani,  māmuliņa”

18.  maijā Dagdā  izskanēja 6.starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas, deju un modes teātra festivāls  “Apskauj mani,  māmuliņa”.
Maijs ir mēnesis, kad varam samīļot māmiņas, teikt viņām paldies par mīlestību un rūpēm., jo svinam Māmiņdienu. Šogad festivāls pulcēja dalībniekus no 6 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Polijas.
Jau trešo gadu festivālā piedalās arī Riebiņu vidusskolas deju kolektīvs. Šogad savu dejot prasmi rādīja 3.-5. klašu dejotāji. Viņiem tas bija atbildīgs koncerts, jo Riebiņu vidusskolēnu deju kolektīvu atcerējās daudzi skatītāji. Dejotāji piedalījās gājienā, sadejoja kopā ar Dagdas novada kolektīviem, izbaudīja atrakcijas un radošās darbnīcas visas dienas garumā.

Anita Randare, 3. - 5. klašu deju kolektīva vadītāja
 

  

04.06.2019 | ZZ čempionāta fināls

Otro gadu pēc kārtas mūsu kolektīvam izdevās maija karstāko dienu pavadīt ZZ čempionāta finālā. Ŗopažu novada poligona smiltīs, ūdenī, saulē un viesmīlībā gorījāmies no 9:00 rīta līdz 19:00 vakara. Baudījām apkārtni un pārbaudījām savas spējas. Būt kolektīvā visu dienu, dod un darīt kolektīva labā nav nemaz tik viegli. Mēs visus uzdevumus paveicām, cik labi varējām, priecēdami sevi un apkārtējos. Noslēgumā jutās, ka virs poligona bija liels pozitīvas enerģijas mākonis. Bet zem „Bermudas divstūra” mūzikas varēja lēkāt tikai klases izturīgākie - meitenes! Zēni ar nosauļotām rokām un deguniem baudīja mieru autobusa ēnā. Ceram un gribam, ka nākošgad mūsu ceļš maijā vedīs atkal uz jaunām uzvarām!

Mārīte Pokšāne, sporta skolotāja 
 

  

04.06.2019 | Latvijas skolas soma

„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem.
22. maijā Riebiņu vidusskolas 1.-4.klašu skolēni, devās uz Latgales vēstniecību GORS, lai noskatītos Latvijas leļļu teātra izrādi “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta”.
Paldies iniciatīvas “Latvijas skolas soma” autoriem, Latvijas Leļļu teātra aktieriem, Latgales vēstniecības “Gors” darbiniekiem. Īpašu paldies sakām skolas direktorei, jo tieši viņa jau pašā gada sākumā parūpējās, lai visi sākumskolas skolēni tiktu pie biļetēm. Vairāk

 

  

04.06.2019 | Pēdējais zvans 2019

17. maijā noskanēja tradicionālais Pēdējais zvans 9. un 12. klašu izglītojamajiem. Lai veicas eksāmenos! Fotogalerija1 Fotogalerija2 (foto Lauris Uzulnīks).


 

  

04.06.2019 | Mazais draugs!

Mazais draugs! Ja nākamajā gadā vēlies kļūt par pirmklasnieku, tad š.g. 6.jūnijā plkst. 15.00 kopā ar vecākiem Riebiņu vidusskolas Rozā zālē Tevi gaidīs Burtu meitiņa un skolotāja Silvija,
...un direktore,
...un pārsteigumi,
...un uzdevumi,
...un brīnumi,
...un noslēpumi,
...un fotosesija!

  

04.06.2019 | „Jumalānu” aizvadītais mācību gads

„Jumalāniem” aizvadītais mācību gads, kā jau allaž, izvērtās ļoti piepildīts un notikumiem bagāts. To uzsākām ar koncertprogrammu Rīgā, atzīmējot  biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" 100 gadu jubileju, tam sekoja Labo darbu festivāls un tradicionālais stāstnieku konkurss „Teci, teci, valodiņa”, un mūsu folkloras kopas 25.gadskārta, kam par godu tika izdota brošūra „Riebiņu vidusskolas folkloras kopai „Jumalāni” - 25”. Lepojamies ar saviem panākumiem ikgadējos folkloras konkursos „Lielais rotaļnieks”, „Dziesmu dziedu, kāda bija”, „Vedam danci”. Esam saņēmuši I pakāpi folkloras kopu skatē. Tāpat esam kuplinājuši koncertprogrammas tepat, Riebiņos un Preiļos. Vairāk Fotogalerija

  

31.05.2019 | Ielūgums

Atkal mēs esam ceļā-
Ceļā uz laimi,
Ceļā uz zvaigznēm,
Ceļā uz cerībām....

Mīļotā skolas saime!

Būsim ļoti pagodināti redzēt ikkatru no jums mūsu izlaiduma svinīgajā sarīkojumā š.g. 15. jūnijā plkst.18.00 Riebiņu novada Kultūras centrā.

12. klase un audzinātāja Natālija

  

30.05.2019 | Bioloģiskās daudzveidības diena Riebiņu vidusskolā

Šogad bioloģiskās daudzveidības diena Riebiņu vidusskolā netika atzīmēta vienā dienā, bet gan nedēļas garumā ar dažādām aktivitātēm. 7. klases skolēni Amanda, Andrejs un Lauris ar bioloģijas skolotāju pie sporta halles stādīja pašu  izaudzētus samteņu stādus.10. un 11.klases skolēni piedalījās diskusijā-„Malumedniecība un melnais dzīvnieku tirgus”. Diskusijas laikā skolēni noskatījās gan pašu, gan skolotājas veidotās prezentācijas ,  noskaidroja malumedniecības un dzīvnieku tirgu rašanās cēloņus, apmērus, nodarīto postu un iespējamos apturēšanas veidus. Bet galvenais katrs priekš sevis formulēja skaidru nostāju PRET. 7.klases skolēni veidoja radošus darbus „Augu dzimtas”, īpaši uzsverot Latvijas augus. 8.klašu skolēni piedalījās viktorīnā PASAULES BIŠU DIENA, pēc kuras arī degustēja Jemeļjanovu bišu dravas šī gada medu. Fotogalerija

  

29.05.2019 | Brauciens uz Rīgu

15. maijā sākumskolas skolēni pacilātā noskaņojumā devās braucienā uz Rīgu, lai apmeklētu leļļu teātra izrādi „Vecmāmiņas pasakas”. Iespaidīgās lelles visiem ļoti patika. Pēc izrādes devāmies pie Brīvības pieminekļa, pārrunājām tā vēsturi. Izbrīnu bērnos radīja goda sardze. Brauciens turpinājās uz Rīgas ZOO. Noguruši, bet pozitīvu emociju piepildīti devāmies mājup.
Sakām sirsnīgu PALDIES skolas direktorei Inetai Anspokai, autobusa šoferim Jānim Betleram, skolas pavārēm par sagādātajām pusdienām un vecākiem par atsaucību un sapratni. Fotogalerija

Skolotāji: Līga, Valērijs, Solvita

  

27.05.2019 | ZZ čempionāta 2019 fināls

24. maijs. Izkāpjot no autobusa, sajutām Ropažu spirdzinošo un vēso rīta pūsmu, taču jau pavisam drīz to sasildīja kopā būšanas prieks, interese un degsme par dienas laikā gaidāmajām aktivitātēm.
Deviņu stundu garumā skrējām, kāpām tornī, braucām ar lielriteni, pārvarējām šķēršļus, meklējām atbildes uz āķīgiem jautājumiem, dziedājām un baudījām aizraujošo atmosfēru, kas valdīja čempionāta norises vietā.
Čempionāts ir jaunu un aizraujošu izaicinājumu piepildīts, bet svarīgāk par visu ir tas, ka tā ir iespēja būt visiem kopā, priecāties un svinēt draudzību.
Lai pozitīviem iespaidiem piepildīta 2019. gada vasara, kas jau tuvojas enerģiskiem un drošiem soļiem! Fotogalerija

8. klase un audzinātājas

  

27.05.2019 | Āra izglītības diena

Aprīļa beigās ekoskolēnu iesētās samtenes nu ir pieņēmušās spēkā un gatavas rotāt skolas apkārtni. Tāpēc tagad, maija beigās,mēs stādam košos ziediņus  puķudobēs. Priecājieties un saudzējiet!

17.maijs - Āra izglītības diena

17. maijs bija Āra izglītības diena, kad tūkstošiem skolu visā pasaulē mācību procesu organizēja ārpus skolas telpām. Pagājušā gada āra izglītības kampaņas dati liecina, ka tajā iesaistījās vairāk kā 2 miljoni skolēnu no tūkstošiem skolu vairāk kā 100 pasaules valstīs.

Arī Riebiņu vidusskolai ir nodrošinātas lieliskas iespējas mācīties svaigā gaisā un skolēni ar skolotājiem to aktīvi  izmanto. Fotogalerija

 

  

27.05.2019 | Riebiņu vidusskolas skolēni “Fizmix Eksperimentā”

Riebiņu  vidusskola   priecājas un lepojas ar savas skolas 8. un 9. klašu jaunajiem fizikas entuziastiem, kas 11. maijā startēja Latvenergo "FIZMIX Eksperiments" fizikas konkursa finālā Rīgā. Šī iespēja braukt tika izcīnīta sīvā konkurencē starp 52 Latgales komandām, centīgi pildot 30 teorētiskus un praktiskus uzdevumus fizikā un sagatovojot mājas darbu-raķeti. Komandā startēja: Juris Kokins, Raivis Luriņš, Dominiks Rukmans, Agnija Jemeļjanova un Ritvars Vjakse. Riebiņu vidusskolas komanda cīnījās teicami, iegūstot 2.vietu Latgales reģionā. Fotogalerija
Liels paldies Riebiņu vidusskolas direktorei Inetai Anspokai un fizikas skolotājai Ilutai Kotānei par atbalstu!

Riebiņu vidusskolas fizikas skolotāja Laila Vibornā

 

27.05.2019 | Riebiņu vidusskolas 4. - 5. klases skolēni – jaunie satiksmes dalībnieki!

„Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku foruma” pirmā kārta notika 15. maijā Preiļos. Konkursu organizēja un vadīja VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD).
Kopā no mūsu skolas konkursā piedalījās 17 skolēni no 4.-5.klases. Sacensības sastāvēja no teorētiskajiem un praktiskajiem pārbaudījumiem. Noslēgumā visi sacensības dalībnieki saņēma piemiņas balvas (T-krekliņus) un atzinības rakstus.
Katrs konkursa pirmās kārtas dalībnieks tiek vērtēts individuāli.
Starp zēniem labāko rezultātu parādīja un 1.vietu ieguva Gatis Pokšāns no 5.klases (176 punkti)!
Starp visām meitenēm 5. klases skolniece Gunita Vjakse ieguva 6. vietu, tas ir labākais mūsu skolas rezultāts (134 punkti). Malači! Visus rezultātu var apskatīt mājaslapā www.berniem.csdd.lv
Paldies visiem konkursa dalībniekiem par drosmi un atsaucību! Fotogalerija

Pulciņa „Ceļa satiksmes noteikumi velosipēdistiem” vadītāja Inna Zenovjeva 

 

 

17.05.2019 | Sveicam

Sveicam 7. un 8.b. klases skolēnus Aleksandru Rukmanu, Ritvaru Vjaksi, Sintiju Verzu, Maksimu Piskunovu un Mariju Vinogradovu ar iegūto 3. vietu valsts līmenī Iekšlietu ministrijas un sadarbības partneru organizētajā izglītojošā konkursa 7. - 8. klašu skolēniem “Esi drošs – neesi pārdrošs” finālā. Fotogalerija

Īpašs paldies skolotājiem Guntim Tjarvjam un Innai Zenovjevai.
 

 

17.05.2019 | Latgales reģiona skolēnu sporta sacensības vieglatlētikā „Vidusskolu kauss” un „Jauno vieglatlētu kauss”

Mūsu sportistu gaitas turpinās. Arī Latgales reģiona vieglatlētikas sacensībās Rēzeknē 14. maijā gūti jauni sasniegumi. A. Briškam - 1.v. šķēpa mešanā (46,92m) un 2.v. lodes grūšanā (11,56m), S. Verzai – 2.v. šķēpa mešanā (25,08m), R. Šeršņovam - 3.v. 400m skrējienā (57,29sek.), V. Pauniņai – 2.v. lodes grūšanā (9,72m). U. Pauniņam (400m, t/l) un E. Bergmanei - Sprūdžai(t/l, a/l) konkurenti šoreiz izrādījās pārāki.
Paldies skolas vadībai par iespēju nokļūt arī uz tālākām sacensībām! Sirsnīgi pateicos darbīgajām pavārītēm par pusdienām un trenerītei Skaidrītei par sportiskā gara un formas uzturēšanu. Fotogalerija

 M. Pokšāne, sporta skolotāja

 

17.05.2019 | Sveicam

Jaunrades darbu konkursā, kas bija veltīts Latvijas simtgadei un ko organizēja Rietumu Bankas Labdarības  fonds, LAPRJAL (Latvijas krievu valodas un literatūras pasniedzēju asociācija), laikraksts "Segodnja" un žurnāls "Ļjubļju!", piedalījās mūsu skolas 6. klases audzēknes Anastasija Leitāne un Karina Semeņuga. Apsveicam Anastasiju ar iegūto 1. vietu! Īpašs paldies skolotājai Innai Kabarei!

 

17.05.2019 | Projekta Skolas soma pasākums

Projekta Skolas soma kārtējais pasākums – Daugavpils teātra mūzikla „Džeina Eira”, apmeklējums. 11. maijā Riebiņu vidusskolas 9., 11., 12. klašu kolektīvi devās uz Daugavpili, lai iepazītu angļu rakstnieces Šarlotes Brontē romāna „Džeina Eira” varoņus.
Režisoram Oļegam Šapošņikovam izrādē (komponists Kims Breitburgs, libreta autors Karens Kavalerjans) ir izdevies apvienot fantastisku mūziku, interesantas dejas, krāšņu apgaismojumu, laikmetam atbilstošas dekorācijas un iespaidīgu scenogrāfiju. Tas palīdz skatītājiem emocionāli līdzpārdzīvot galvenajiem varoņiem, kā arī baudīt skaisto mūziku, tērpus, dejas…
Mēs esam gandarīti par jauko, piepildīto un lielisko braucienu.
Īpašs paldies skolas direktorei Inetai Anspokai!
 

9. klases kolektīvs un audzinātāja Alla Solovjova.

 

12.05.2019 | Mīļi sveicieni Māmiņu dienā

 

10.05.2019 | Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā

8. un 9. maijā Vārkavas stadionā valdīja liela rosība. Tur bija sapulcējušies ātrākie, spēcīgākie, izturīgākie un veiklākie starpnovadu skolu vieglatlēti. Arī  Riebiņu vidusskolu pārstāvēja kupls skaits sportistu, kuri kopumā izcīnīja 33 godalgotas vietas! Sasniegumi Fotogalerija

 

10.05.2019 | Ekskursija uz Vidzemes augstieni

Projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" ietvaros 35 Riebiņu vidusskolas skolēniem bija iespēja 7.maijā doties bezmaksas ekskursijā uz Vidzemes augstieni. Ekskursijas gaitā skolēni apmeklēja kazu saimniecību "Līvi", kur degustēja kazas sierus. Tālāk ceļš veda uz Stalbes pagasta "Vējiņiem". Tur skolēni apskatīja smilšakmens pazemes ezerus un Sietiņiezi. Valmieras dabas Sajūtu parkā skolēni aktīvi un atraktīvi pavadīja laiku Baskāju un Koku takās. Fotogalerija

Ilze Grigule, dabaszinību skolotāja

 

09.05.2019 | Mācību ekskursija „Manas iespējas profesiju pasaulē”

8. maijā Riebiņu vidusskolas 11.-12. klases skolēniem bija vienreizēja iespēja piedalīties karjeras attīstības atbalsta mācību ekskursijā „Manas iespējas profesiju pasaulē”, kuras ietvaros skolēni apmeklēja Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju, kur skolēniem tika piedāvāta arī lekcija par brīvprātīgo darbu Latvijā un citur Eiropā, ka arī unikālā iespēja ieraudzīt ministrijas ikdienu savām acīm. Otrais ekskursijas pieturpunkts bija izstāde „SkillsLatvia2019”, Ķīpsalas izstāžu centrā. Vidusskolēni izrādīja īpašu interesi par daudzām, tur pārstāvētām profesijām, prasmēm un iemaņām, kas varēs būt lietderīgas viņu tālākajai karjeras veidošanai un atsevišķo jau esošo prasmju uzlabošanai. Lielu paldies ekskursijas tapšanā, mēs sakām Riebiņu novada karjeras konsultantei Lolitai Šmukstei, ka arī autobusa šoferim Aināram Osmanim par ērtu un ātru nokļūšanu uz Rīgu un mājup. Vairāk Fotogalerija

12. klases audzinātāja Natālija Smukša

 

09.05.2019 | Apstiprināts Nordplus projekts “Zivju nozīmīgā loma mūsu dzīvē” (“The significant role of fish in our lives”)

Ziemeļu Ministru padome (the Nordic Council of Ministers), Augstākās izglītības padome Zviedrijā (the Swedish Council for Higher Education) (UHR)) apstiprinājusi Nordplus Junior 2019 projektu “Zivju nozīmīgā loma mūsu dzīvē” (The significant role of fish in our lives), projekta Nr.: NPJR-2019/10139.
Šī projekta mērķis ir pilnveidot skolēnu zināšanas par vietējos ūdeņos dzīvojošajām zivīm, saprast dabas resursu nozīmi un lomu ikdienā, kā arī apzināties ar tiem saistītos ikviena pienākumus un atbildību. Tā kā šis ir starptautisks projekts, darba valoda ir angļu valoda. Skolēniem tā būs lieliska iespēja pilnveidot savas svešvalodu zināšanas un gūt starptautisku pieredzi darbā ar kaimiņvalsts projekta partneriem.
Projekta koordinators ir Dravnieku pamatskola. Tās partneri ir Riebiņu vidusskola un Pukas vidusskola no Igaunijas (Puka Secondary school, Estonia). Ziemeļu Ministru padomes projekta finansējums 6520,00 EUR piešķirts Nordplus Jauniešu izglītības apakšprogrammas “Mobilitātes aktivitātes” klašu apmaiņas (Nordplus Junior Mobility activity, Class exchange) ietvaros.
Projekta laikā plānoti sekojoši skolēnu un viņu pavadošo pedagogu apmaiņas braucieni:

 1. 2019. gada septembra vidū Riebiņu novadā sagaidīsim mūsu projekta partnerus no Igaunijas, kuri pie mums viesosies 5 dienas;
 2. 2020. gada maijā Dravnieku pamatskolas un Riebiņu vidusskolas projekta dalībnieki dosies 5 dienu vizītē uz Igauniju.
Projekts ietvers interesantu mācīšanās procesu, daudzveidīgas ārpusklases aktivitātes un praktiskas tematiskās nodarbības, radošus konkursus un izglītojošus braucienus.

Projekta realizēšanas termiņš ir no 2019. gada augusta līdz 2020. gada jūnijam.
 

Informāciju sagatavoja Arnita Znotiņa, projekta koordinatore

 

09.05.2019 | Konkurss "Gada jaunais autovadītājs"

Mūsu vidusskolēni - 11. klase, piedaloties konkursā "Gada jaunais autovadītājs", nonākuši 30 Latvijas uzvarētājskolu skaitā. Tāpēc  3. maijā pie mums viesos ieradās "Gada autovadītājs" instruktori ar auto apgāšanās simulatoru un alkohola reibumu imitējošajām brillēm. Ne tikai teorētiski jautājumi un atbildes, bet arī pašiem iespēja izmēģināt! Lai arī izmēģinājuši, visi ceram, ka tā dzīvē nenotiks! Konkursu organizē CSDD un OCTA. Konkurss tiek finansēts no sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas prēmijām, ko apdrošināšanas sabiedrības katru ceturksni ieskaita biedrības „Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs” kontā. Fotogalerija

 

08.05.2019 | Programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros

2. maijā programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros 10. klases skolēni ciemojās Daugavpilī. Apmeklējām Daugavpils Marka Rotko mākslas centru – daudzfunkcionālo laikmetīgās mākslas un kultūras centru Daugavpils cietoksnī, kur bija iespēja apskatīt gan pasaulē slavenā mākslinieka ekspozīciju, gan mūsdienu autoru darbu izstādes, kā arī uzzināt par Daugavpils cietokšņa vēsturi, notikumiem un cilvēkiem.
Bet vakarā mūs gaidīja galvenais brauciena mērķis – V.Šekspīra lugas iestudējums „Hamlets” Daugavpils teātrī, kas vienaldzīgu neatstāja nevienu. Emocijas, izjūtas, pārdomas... Un tā doma – brauksim vēl uz citu izrādi! Fotogalerija
Pateicamies par iespēju, organizēšanu un atbalstu!

10. klases skolēni un audzinātāja

 

07.05.2019 | „Jumalāni” viesojas Preiļu PII „Pasaciņa”

Pavasarī „Jumalāni” savu labo darbu pūrā ieliek arī nodarbības ar Preiļu PII „Pasaciņa” bērniem. Šogad 2.maijā pie mazajiem viesojās jau piekto reizi. Sava veida jubileja, vai ne? Fotogalerija 

 

03.05.2019 | Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena

Turi Latviju dziļi ieslēgtu savā sirdī.
Turi to kā lielāko dārgumu, ko nedrīkst pazaudēt.
Jo, zaudējis Latviju, tu zudīsi pats.
(Jānis Jaunsudrabiņš)

Sveicam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā!
Šogad, kad īpaši tiekam aicināti godināt mūsdienu Latvijas varoņus, vēlam, lai ikvienam līdzās būtu cilvēki, kas ar lepnumu un prieku, spītējot grūtībām, izvēlas rīkoties un nepalikt vienaldzīgi.
Neatkarības dienas priekšvakarā skolas saime pulcējās, lai kopā domās izstaigātu 4.maija notikumus 1990.gadā un lai vienotos latviešu tautas dziesmās, kas spēcina, dod prieku un līksmi, kas palīdz darbā un sniedz padomu. Fotogalerija
 

 

03.05.2019 | Radošo tehnoloģiju diena

25. aprīlī notika radošo tehnoloģiju diena Riebiņu novadā. Uz skolu pasākumu bija ieradušās Dravnieku, Sīļukalna, Rušonas un Riebiņu skolu komandas ar saviem skolotājiem.
Dienas gaitā 7 novada komandas rādīja savas radošās darbnīcas, kas bija ļoti daudzveidīgas.
Riebiņu vidusskola demonstrēja, kā iztaisīt piekariņu, un meiteņu komanda rādīja burtiņu piekariņu veidošanu.
Skolēnu balsojumā noskaidrojās, ka visinteresantākā dalībniekiem šķitusi Sīļukalna pamatskolas darbnīca „Gāzbetona pārvērtības”.
Savukārt skolotāji dienas laikā tika iepazīstināti gan ar jaunāko informāciju pēc semināra „Skola 2030” Rīgā gan mācījās veidot nospiedumu uz koka un pagatavot printu jeb attēlu uz krekliņa.
Tā bija pozitīvām emocijām, jaunām zināšanām un prasmēm piepildīta diena. Fotogalerija

Anita Puncule, tehnoloģiju mācību jomas koordinatore

 

03.05.2019 | Lieldienu pasākums 5. - 8. klasēm

Šogad 6. klases kolektīvam tika uzticēts organizēt Lieldienu pasākumu 5.-8. klašu grupā. Šajā pasākumā 23. aprīlī piedalījās skolas visaktīvākās klases. Mums kā tiesnešiem bija interesanti skatīties, kā klases cīnās par uzvaru. Klasēm bija jāveic dažādi orientēšanās uzdevumi –„ Atrodi Lieldienu olas”, kolektīvie uzdevumi ar riņķiem , „Neiespējamā misija”, „Viens par visiem, visi par vienu” – un olu mešana mērķī „Trāpi mērķi”.
Kā jau svētkos, zaudētāju nebija, jo visi dalībnieki ierindojās 1. un 2. vietā: 6 punktus sakrāja 8.a un 7. klase, bet 8 punktus ieguva 5.klase un 8.b.klase.
Mums ļoti patika būt tiesnešu lomā, bet, tā kā esam iesācēji, atvainojamies par  dažām  organizatoriskām  nepilnībām. Paldies dalībniekiem un viņu klašu audzinātājām par aktivitāti un sapratni.

6. klases skolnieces Himēna Dzene un Adriāna Volonte

 

02.05.2019 | „PAVASARA KROSS AR ANITU KAŽEMĀKU” un „5. Guntara Ormaņa piemiņas balvas” izcīņa ģimenēm

Mērķi un uzdevumi:

 • pievērst uzmanību sportam, kā aktīvās atpūtas veidam visai ģimenei;
 • popularizēt skriešanas sporta veidu novada iedzīvotāju vidū;noskaidrot labākos skrējējus un aktīvākās ģimenes.
Vieta un laiks:
 • Riebiņu vidusskola, 2019. gada 25. maijā plkst. 10:30.
Vadība:
 • „Pavasara kross ar Anitu Kažemāku” (turpmāk – kross) tiek organizēts ar Riebiņu novada domes atbalstu, sadarbībā ar Riebiņu vidusskolu.
 •  Galvenais tiesnesis – Anita Siliņa.
Dalībnieki:
 • Sacensībās drīkst piedalīties ikviens dalībnieks, kurš uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli skrējiena laikā

 

Nolikums

 

01.05.2019 | Konkurss "Esi drošs - neesi pārdrošs"

Riebiņu vidusskolas komanda (Sintija Verza, Ritvars Vjakse, Maksims Piskunovs, Marija Vinogradova, Aleksandrs Rukmans) ir iekļuvusi informatīvi izglītojošā konkursa “Esi drošs – neesi pārdrošs” finālā, kurš notiks šī gada 16. maijā Iekšlietu ministrijā. Vēlam veiksmi un panākumus konkursa finālā! Paldies skolotājiem Innai Zenovjevai un Guntim Tjarvjam.

 

30.04.2019 | Lieldienu svinēšana

Lai Lieldienu svinēšana būtu patiešām izdevusies, ir ne tikai jākrāso olas un jāšūpojas, bet arī jāuzspēlē kāda jautra Lieldienu spēle!
Aizvadītajā nedēļā skolā norisinājās dažādi atraktīvi pasākumi veltīti Lieldienu svētku izskaņai.
24. aprīlī 3. klase aicināja sākumskolas skolēnus kopā ar viņiem iemācīties un izspēlēt dažādas Lieldienu rotaļas. Katras klases skolēni paši varēja izvēlēties, kuras tad rotaļas  viņi šodien izspēlēs. Trešai klase tā bija liela pieredze pasākuma organizēšanā un vadīšanā. Fotogalerija

 

30.04.2019 | Apstiprināts Nordplus projekts “Radošā mācīšanās caur kritisko domāšanu un ārpusklases nodarbībām” pedagogu apmaiņas braucieniem

Ir saņemts apstiprinājums no Ziemeļu Ministru Padomes (the Nordic Council of Ministers), Augstākās izglītības padomes Zviedrijā (the Swedish Council for Higher Education (UHR)), ka Nordplus projekts  “Radošā mācīšanās caur kritisko domāšanu un ārpusklases nodarbībām" (pedagogu apmaiņas braucieni) ir atbalstīts.
Šī projekta mērķis ir attīstīt radošumu izglītības procesā, iekļaujot dažādas interaktīvas mācīšanas un mācīšanās metodes. Radošā mācīšanās ietver sevī daudzveidīgas aktivitātes,  tomēr šajā projektā uzsvars tiks likts uz ārpusklases nodarbību pieredzes apmaiņu un kritiskās domāšanas attīstību (TOCfE metode). Ir plānoti šādi pedagogu apmaiņas braucieni:

 1. Uz Lasnamäe Gümnaasium (Igaunija, Tallina, 2019.g. novembris, 5 dienas)
 2. Uz Anyksciai distr. Troskunai Kazys Inciura Gymnazium (Lietuva, Smėlynė, 2020.g. marts, 5 dienas)
 3. Uz Riebiņu vidusskolu (Latvija, Riebiņi, 2020.g. maijs, 5 dienas).

Projekts būs lietderīgs jaunās kompetenču pieejas ieviešanai un veicinās Riebiņu vidusskolas sadarbību ar citām Baltijas valstu izglītības iestādēm. Projekta realizēšanas termiņš ir 2019. gada septembris – 2020. gada augusts.
 

Informāciju sagatavoja Kristīna Tjarvja

 

30.04.2019 | ANO modelēšanas spēle ESTMUN 2019

No 25. - 28. aprīlim Noarootsi ģimnāzijā Igaunijā notika UNESCO organizētais starptautiskais izglītības projekts ESTMUN 2019. ANO modelēšanas spēlē piedalījās 73 skolēni no Latvijas, Beļģijas, Krievijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas un Ukrainas, tostarp arī mūsu skolas 11. klases skolniece Laura Stabulniece. Laurai spēles laikā bija jāpārstāv Dominikānas Republika, darbojoties ANO Augstā sekretāra bēgļu jautājumos organizētā sanāksmē un diskutējot par klimata pārmaiņām un ar tām saistītām problēmām.
Par dalību pasākumā Laura saka tā: „ESTMUN bija iespēja bagātināt savas zināšanas par globālajiem jautājumiem, iepazīt jaunus cilvēkus un viņu kultūru, izmantot angļu valodas zināšanas un vēlreiz pārliecināties, cik liela nozīme angļu valodai ir pasaules mērogā. Man ir gandarījums un prieks par iespēju būt ANO simulāciju spēles dalībniecei. Tā bija neaizmirstama pieredze.”
Pateicamies visiem, kuri organizēja, atbalstīja un gādāja – UNESCO ASP Nacionālajai koordinatorei Ilzei Dalbiņai, direktorei Inetai Anspokai, šoferim Oļegam Gvozdevam. Fotogalerija

Angļu valodas skolotāja Marta Račko

 

30.04.2019 | Sveicam

Sveicam 7. klases skolnieci Danu Patrejevu ar iegūto II pakāpi 15. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes tekstila tehnoloģijās 6. - 9. klasei „Mēs – Latvijas nākotnei”,  11. klases skolnieci Lauru Zalāni ar iegūto atzinību 6. atklātās mājsaimniecības olimpiādē 9. - 12. klasei „Mēs – Latvijas nākotnei”.

Īpašs paldies skolotājai Anitai Punculei.

 

30.04.2019 | Skatuves runas konkursā "Vuolyudzāni"

Ar teicamiem panākumiem apsveicam 7. klases skolnieci Lāsmu Jurkāni latgaliešu skatuves runas konkursā "Vuolyudzāni"! Godam nopelnīta 2. vieta 5.-8.klašu grupā. 
Žūrijas locekle Ineta Urtāne: “Itūgod nabeja cīš spylgtu personeibu, saceisim “žvaigžņu”, par kū vysai žurejai izreiz byutu vīnys dūmys – itys ir lobuokais. Bet varēja redzēt, ka “vuolyudzāni” ir auguši tekstu izalaseišonā, teksti atbylst bārnim, tys juosoka taišni par pamatškolys vacuma grupu. Partū bārns var lobuok atsaraiseit, dūmoju, beja interesanti ari skateituojim nu molys, jī dzierdēja vysaidus tekstus. Naparosti, ka itūgod vairuok beja prozys tekstu. Pruotā palyka tys pats izmontuotais A. Sent-Ekzeperī tulkuojums ar aktermuokslys elementim, Ilzis Spergys proza. Bārnim pat saguoja paceļt patriotiskū temu, kas nikod nav vīgla, ar Ontona Kūkuoja tekstim. I tai garšeigi deļ jaunīšu." (LaKuGa)

Lāsmu virzīja un konkursam sagatavoja skolotāja Diāna Bravacka

 

30.04.2019 | Latvijas skolēnu 72. spartakiāde krosā

Skaistā 26. aprīļa pēcpusdienā Preiļos norisinājās Latvijas skolēnu 72. spartakiāde krosā, kur bija sapulcējušies valsts labākie skrējēji. Sīvā konkurencē trešās vietas kaluma medaļu izcīnīja 3. klases skolniece Jūlija Rubļova. Šajā pat vecuma grupā augstvērtīgo 5. vietu izcīnīja Helēna Keita Jeļņikova. Lepojamies arī ar pārējiem sportstiem, kuri pārstāvēja mūsu skolu. Fotogalerija

 

28.04.2019 | Lielā talka pie Riebiņu vidusskolas

Liels, liels paldies visiem, kuri sestdien piedalījās Lielajā talkā pie Riebiņu vidusskolas! Kopā mēs varam! Paldies visiem skolēniem, draugiem, skolotājiem, skolas darbiniekiem un bibliotēkas pārstāvjiem, kuri palīdzēja savu skolu padarīt vēl skaistāku. Skolas parkā tika zāģēti zari, nogriezti bīstamie koki, sakopts stadiona stūris, sakārtota atpūtas vieta pie skolas, sakopti apstādījumi, krūmi, puķu dobju un celiņi ap skolu. Arī lapu grābšanas talkas ikdienā ir nerakstīta mūsu skolas tradīcija klašu kolektīviem. Kopā mēs varam daudz! Ikvienu aicinām arī ikdienā rūpēties par apkārtējo vidi, just gandarījumu par padarīto darbu un atpūsties sakoptā un zaļojošā Latgalē! Fotogalerija

 Ineta Anspoka, Riebiņu vidusskolas direktore

 

28.04.2019 | Starpnovadu skolu badmintona sacensības

24. aprīlī Preiļos tika aizvadītas badmintona sacensības, kurām bija gatavojušies arī Riebiņu vidusskolas audzēkņi. Ar zelta medaļām mājup devās Dana Patrejeva un Adriāns Bergmans, sudrabs – Amandai Klindžānei un Vikentijam Trofimovam, bronza- Laurai  Stabulniecei un Aleksandram Rukmanam. Pavisam nedaudz līdz godalgām pietrūka Karinai Komlačovai, Nikitam Baikovam un Raivim Luriņam, kuri ierindojās ceturtajā vietā. Arī pārējie mūsu skolas sportisti no sirds cīnījās par iekļūšanu finālā, taču šoreiz mazliet pietrūka veiksmes un meistarības.

Skaidrīte Vulāne, sporta skolotāja

 

27.04.2019 | Starptautiska eTwinning projekta “Birds Sing about Freedom” noslēgums

No 2018. gada 29. oktobra līdz 2019. gada 24. aprīlim Riebiņu vidusskolā tika realizēts starptautisks eTwinning projekts “Birds Sing about Freedom” („Putni dzied par brīvību”). Šī projekta laikā mūsu skolas EKO pulciņa dalībnieki kopā ar skolotājām Ilzi Griguli un Kristīnu Tjarvju sadarbojās ar Polijas skolas “Kujawsko - Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille' a w Bydgoszczy” un Albānijas skolas “Flatrat e dijes” skolēniem. Šis bija starpdisciplinārais projekts, kurš atbilst UNESCO mērķiem, proti, tas iekļauj ilgtspējīgu attīstību veicinošu izglītību, pasaules mantojuma izzināšanu, cilvēktiesību izglītību un cieņpilnu attiecību veidošanu. Projekta laikā skolēni ieguva vērtīgas zināšanas par Polijas un Albānijas putnu pasauli, pilnveidoja zināšanas par Latvijas putniem, kā arī iesaistījās kreatīvās aktivitātēs, kuras tika saistītas ar jēdzienu „brīvība”. Vairāk par projektu eTwinningTwinSpace vidē.
Īpašs paldies 7. klases skolēniem: Andrejam Vinogradovam, Laurai Andrai Silkānei, Amandai Klindžānei, Aleksandram Rukmanim, Laurim Bjalkovskim, 11. klases skolniecēm: Laurai Stabulniecei, Jūlijai Vaivodei, Viktorijai Grikovai, Laurai Zalānei un Kristīnei Laizānei un skolotājai Ilzei Grigulei. Fotogalerija

Kristīna Tjarvja, eTwinning projekta koordinatore

 

27.04.2019 | Sveicam

Sveicam 11. klases skolēnus Vikentiju Trofimovu ar iegūto 1. vietu, Karinu Komlačovu ar iegūto 2. vietu, un Jevgēniju Leikuču ar iegūto 3. vietu Austrumlatvijas 3. atklātajā reģionālajā skolēnu zinātniskās pētniecības konferencē. Foto 

Īpašs paldies skolotājiem Allai Solovjovai un Guntim Tjarvjam.

 

24.04.2019 | Deju sadancis “Aprīļa pilieni”

Aprīļa mēnesis patiešām ir jocīgs un jokains – te spīd saule, te līst lietus, te snieg, taču gaisma un siltums pamazām svin uzvaru. Cilvēki, iestājoties pavasarim, kļūst atvērtāki, nebēdnīgāki un jautrāki. Gribas pasaulē palūkoties ar smaidu un prieku.
Aprīlī Riebiņu vidusskolas 3-.5.klašu deju kolektīvs devās uz jautru sadanci “Aprīļa pilieni” , kas notika Vārkavā. Koncerta laikā tika izdejotas gan Dziesmu svētku repertuāra, gan sirdij tuvākās kolektīvu dejas. Bez tam katrs kolektīvs smīdināja draugus un skatītājus ar savām anekdotēm. Mūsu Gunita Vjakse un Andrejs Gorbans skatītājiem bija sagatavojuši vēl nedzirdētas anekdotes. Koncerta noslēgumā Vārkavas un Riebiņu vidusskolas dejotāji vienojās vienā kopīgā dejā.
Sadraudzības gaisotnē turpinājās arī otrā daļa, kurā dejotāji iemācīja viens otram savas mīļākās rotaļdejas. Noslēgumā tika nolemts, ka noteikti nākošajā deju sezonā atkal jārīko kāds kolektīvu sadraudzības sadancis.

Anita Randare, deju kolektīva vadītāja

 

24.04.2019 | Skriešanas sacensību maratons

Atnākot pavasarim, ir iesākusies arī skriešanas sezona. Aizvadītas sacensību „Parka pusstundas skrējiens” pirmais posms. Dalībnieku vidū bija N.Baikovs, A.Leitāne, I.Vilcāns, V.Leitāns, A.Savostjanovs, V.Vucāne, A.Isajevs. 
Arī ikgadējais „Cīruļputenis - 2019” ir veiksmīgi noslēdzies. Labāko sešiniekā, kuri tika apbalvoti ar skrējiena simboliku apdrukātiem krekliņiem, ierindojās: Aleksejs Isajevs (2.v.), Nikita Baikovs (6.v.), Anastasija Leitāne (5.v.), Laura Stabulniece (5.v.) un soļošanā - Alīna Litvjakova  (4.v.).
17.aprīlī  Starpnovadu skolu rudens krosā godalgotas vietas ieguva Anastasija Leitāne  un Nikita Baikovs. Sveicam sportistus ar zelta medaļām! Fotogalerija

 

18.04.2019 | Priecīgas Lieldienas!

Paveries debesīs, ieklausies vējā,
Jūti kā mostas puķe un strauts.
Lieldienu rītā dzīvibas dziesmu
Mūža garumā sadzirdēt ļauts.
Glabāsim Lieldienu saulīti sirdīs,
Glabāsim Lieldienu prieku arvien,
Lai pazūd tumsa, kas dvēseles tirdī.
Lieldienu saule atspīd arvien.

Lai sirdsiltas un piepildītas Lieldienas ikvienam!

P.S. Lieldienu brīvdienas no 19. - 22. aprīlim.

 

18.04.2019 | Lieldienu gaidīšanas nedēļa

Lieldienu gaidīšanas nedēļā 9.-12. klases skolēni iesaistījās Lieldienu dekoru gatavošanā, bet origami pulciņš (vad.Alla Solovjova) un pulciņš "Raibie darbi"(vad Solvita Volonte) aicināja visus interesentus uz radošo darbnīcu. Fotogalerija

 

18.04.2019 | Folkloras kopu skate Līvānos

Folkloras kopa „Jumalāni” 11.aprīlī piedalījās Dienvidlatgales novada bērnu un jauniešu folkloras kopu reģionālajā sarīkojumā – skatē "Rūtoj saule, rūtoj bite" un ieguva I pakāpes diplomu. Paldies skolotājām Ārijai Bergmanei-Sprūdžai un Ritai Pudānei! "Jumalāni" aicināti piedalīties Nacionālajā sarīkojumā, kurš šogad 18.-19. maijā notiks Iecavā.
Sarīkojuma laikā notika arī vizuālo un vizuāli plastisko darbu konkursa "Bišu spiets" darbu izstāde. Šajā konkursā aktīvi bija iesaistījušies mūsu skolas skolēni: Daniela Koroševska, Signija Pastare (abas no 1.klases), Sintija Verza(8.b klase), Viktorija Pauniņa(10.klase), Adriāna Volonte(6.klase), 2. un 6.klases grupas. Visi saņēma Atzinības rakstus. Paldies skolotājām Allai Solovjovai, Solvitai Volontei, Anitai Punculei! Fotogalerija

 

12.04.2019 | Akcija "Baltijas klimata ceļš"

Šodien, 12.aprīlī, pievienojāmies akcijai pret klimata pārmaiņām pasaulē - "Baltijas Klimata ceļš"! Uz pāris minūtēm izgājām pie savas skolas un sadevāmies rokās tā solidarizējoties ar citiem gan Latvijas, gan citu valstu skolēniem! Fotogalerija

 

12.04.2019 | Orientēšanās spēle „Atrodi, uzzini, izvēlies!" jeb Informācijas diena RTA

Aprīļa sākumā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) rīkoja Informācijas dienu, kuru apmeklēja vairāk nekā 100 jaunieši no tuvākām un tālākām vietām. Moderno studiju vidi, mūsdienīgo laboratoriju aprīkojumu un draudzīgo atmosfēru Informācijas dienas dalībnieki varēja iepazīt, piedaloties orientēšanās spēlē „Atrodi, uzzini, izvēlies!”. RTA fakultāšu mācībspēki, studenti un darbinieki piedāvāja aizraujošas aktivitātes, individuālas sarunas, konsultācijas, lai palīdzētu jauniešiem izdarīt pareizo izvēli un neapjukt informācijas gūzmā.
Pozitīvā atmosfērā, pulcējoties RTA centrālās ēkas pagalmā un izbaudot pavasarīgo laiku, tika sadalītas arī dažādas balvas. Radošo darbu konkursa „Avīzei „RTA Dialogi” – 20!” galvenā balva tika piešķirta Līvānu novada Rudzātu vidusskolas 11. klases skolēnam, savukārt par dalību konkursā sešas veicināšanas balvas saņēma Riebiņu vidusskolas jaunieši – Karina Komlačova, Viktorija Pauniņa, Jānis Prikuls, Ivans Piskunovs, Iļja Piskunovs, Edgars Lipko (skolotājs -konsultants Ruta Vjakse). Jaunieši nesteidzīgi cienājās ar tēju un pankūkām, apmainījās ar dzirdēto un piedzīvoto Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā. Informācijas diena noslēdzās RTA bibliotēkā – te bija iespēja satikt mākslinieci Dainu Eglīti, kuras gleznu izstāde „Mums apkārt” līdz 30. aprīlim apskatāma RTA bibliotēkā. Paldies skolas datorlaborantam Jānim Čižikam par veiksmīgo sadarbību ar jauniešiem visas dienas garumā! Fotogalerija

 

12.04.2019 | Roberta Mūka muzeja apmeklējums Galēnos

Riebiņu vidusskolas 5., 7., 8.b klases skolēni 11.aprīlī priecājās par skolas vadības radīto iespēju apmeklēt R.Mūka muzeju Galēnos. Tur apskatījām Galēnu parku un iepazinām skulptūru simbolisko, filozofisko nozīmi. Skolotāja Diāna pastāstīja par dzīves pozitīvas uztveres priekšrocībām, kā arī uzdeva nofotografēties pie katras no koka skulptūrām. Pēc tam devāmies uz muzeja telpām, kur noklausījāmies folkloras pētnieces, Dr.philol., Angelikas Juško - Štekeles priekšlasījumu par folklorā balstītām Latgales tradicionālajām vērtībām. Mēs sapratām, cik dažāda ir katra cilvēka izpratne par laimi, un kā šī uztvere mainījusies laika gaitā. Saruna izvērsās nepiespiesta un radoša.Šo saistošo pasākumu kuplināja arī Rolands Naglis, kas ģitāras pavadījumā dziedāja latviešu un latgaliešu tautasdziesmas. Noslēgumā tika secināts, ka laimīgs ir tas, kas var dot kaut ko citam, un to apliecināja arī kopdziesma "Pī Dīveņa gari goldi" ar visiem klātesošajiem. Pēc pasākuma vēl apskatījām grafiķes Vitas Lēnertes grafikas izstādi "Retrospekcija", kas ļāva novērtēt nianses un to nozīmi labu un vērtīgu darbu tapšanā.

Skolotāja Diāna Bravacka

 

10.04.2019 | Riebiņu vidusskolas medijpratību komanda projekta Erasmus Plus KA219 aktivitātēs Ludzas Pilsētas ģimnāzijā

9.aprīlī Ludzas Pilsētas ģimnāzijā projekta Erasmus Plus KA219 ietvaros Riebiņu vidusskolas medijpratību komanda tika uzaicināta vadīt meistarklasi „Digitālā un medijpratība ilgtspējīgai mūžizglītībai”. Tajā skolēni no dažādām valstīm (Latvija, Bulgārija, Rumānija, Francija, Itālija) tika iepazīstināti ar visā pasaulē šobrīd tik aktuālo medijpratību. Zīmīgi, ka tieši šajā dienā arī visā Latvijā aizsākās sociālā kampaņa pret interneta pārmērīgu izmantošanu, un skolēniem te bija iespēja aizdomāties par to, cik tas ir nozīmīgi – prast analizēt informāciju un neuzķerties uz šokējošiem saukļiem vai jaunumiem, kļūstot par manipulējamu rīku kāda cita interesēs.
Klātesošie tika iepazīstināti ar Riebiņu vidusskolas pieredzes uzkrāšanas ceļu medijpratībā projekta „Atbalsts Latvijas jauniešu medijpratībai” ietvaros (skolotāja Diāna Bravacka). Skolotājas Natālijas Smukšas vadībā skolas zinošākie jaunieši prezentēja ieskatu teorētisko jautājumu izklāstā un ļāva praktiski darboties izzinošās aktivitātēs (Sandis Sparāns, Ernests Zalāns), kā arī iepazīstināja ar zinātniski pētniecisko darbu, kas atklāj Riebiņu vidusskolas jauniešu medijpratības jautājumu izpratni (Jegors Gorbans). Skolotāja Kristīna Tjarvja skolēniem interaktīvā un saistošā veidā ļāva apzināties savu šībrīža medijpratību uztveri un mācīja atšķirt viltus ziņas vai attēlus no patiesiem.
Skolēni komunicēja tikai angļu valodā, un tā kārtējo reizi bija laba pieredze ne tikai ārzemju, bet arī mūsu jauniešiem. Mēs varam būt gandarīti, ka tikšanās aizritēja raiti, radošā gaisotnē, jo jaunieši, kas vienaudžiem nodeva savu skolā gūto medijpratību pieredzi, bija ļoti labi sagatavojušies un neapmulsa pat neplānotās saziņas situācijās.
Pateicamies par viesmīlību Ludzas Pilsētas ģimnāzijai un Riebiņu vidusskolas vadībai par tik nozīmīgu sadarbības nodrošināšanu, kas var kalpot kā labs piemērs ilgtspējīgai jauniešu mūžizglītībai. Riebiņu vidusskolas komanda ir kā metodiskā atbalsta centrs medijpratībā Latgales reģionā un ir gatava sadarbībai pieredzes nodošanā arī citiem interesentiem. Fotogalerija

Diāna Bravacka, Riebiņu vidusskolas skolotāja

 

08.04.2019 | Biedrības "Papardes zieds" nodarbības

No 12. februāra līdz 2. aprīlim mūsu skolas 5. – 12.klases audzēkņi iesaistījās projekta “Veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu uzlabošanas pasākumi Riebiņu novadā, 1. kārta” norisēs. Citu projekta aktivitāšu vidū skolēniem bija iespēja iepazīties ar jautājumiem par pubertāti, higiēnu, drošām attiecībām un daudzām citām lietām, kas jauniešiem un pusaudžiem jāzina un kas viņus arī interesē.
Šīs nodarbības vadīt ieradās biedrības “Papardes zieds” lektori. Pati biedrība Latvijā zināma kopš 1994. gada, tā aktīvi darbojas seksuālās un reproduktīvās veselības un tiesību jautājumos gan Latvijā, gan starptautiski. Tā ka nodarbību stundas skolēniem kļuva par laiku, kad padomāt par sevi un pilnveidot zināšanas par savu reproduktīvo veselību.
Jāsaka: skolēni ļoti atzinīgi novērtēja gan nodarbību saturu – noderīgu, svarīgu, interesantu –, gan arī lektorus par nepiespiesto gaisotni, prasmi atbildēt uz jautājumiem, saprotamu stāstījumu. Fotogalerija

 

05.04.2019 | Ekoskola brīdina! Ērces šogad jau pamodušās!

Tas nozīmē, ka, staigājot pa vietām, kur uzturas ērces, jāatceras par aizsardzības līdzekļiem – jānodrošina apģērbs, lai ērces zem tā nevarētu palīst, kā arī, atgriežoties telpās, jāpārliecinās vai nav piesūkusies ērce.
Ērču kodumi ir bīstami, jo tās pārnēsā vairākas bīstamas slimības – encefalītu, Laimas slimību un ērlihiozi.
Daudz ērču ir:

 • nekoptās meža audzēs,
 • ilggadīgi nekoptās un krūmiem aizaugušās pļavās,
 • garā zālē,
 • krūmājos,
 • briksnājā.

Tāpat atgādinām, ka jābūt piesardzīgiem veicot āra uzkopšanas darbus, īpaši vietās, kur zāle nav pļauta vairākus gadus pēc kārtas. Ik pa laikam jāpārliecinās, vai pa apģērbu nerāpo ērce, bet, pārnākot mājās, jāpārbauda ķermenis, vai kāda ērce nav piesūkusies.

 

05.04.2019 | Kā sagatavoties eksāmeniem ar www.uzdevumi.lv?

Tuvojoties eksāmenu laikam, skolēni arvien biežāk sāk uztraukties - kā labāk sagatavoties, ar ko sākt, kā visefektīvāk pārbaudīt un uzlabot savas zināšanas? Lai atvieglotu satraucošo posmu līdz pārbaudījumu dienai, Uzdevumi.lv piedāvā ieteikumus, kā skolēniem izmantot portālu un tā sniegtās iespējas pirms eksāmeniem.

Risini eksāmenu treniņuzdevumus!

Bieži satraukuma iemesls ir neziņa, ko īsti gaidīt no eksāmeniem un kam būt gatavam. Uzdevumi.lv piedāvā skolēniem iespēju izmēģināt un risināt iepriekšējo gadu eksāmenu uzdevumus, kas papildināti ar dažādām variācijām, kā arī pareizo atbilžu skaidrojumiem, kas ļaus padziļināti nostiprināt savas zināšanas. Eksāmenu treniņuzdevumi pieejami tādos priekšmetos kā latviešu valoda, matemātika, angļu valoda un vēsture. Vairāk
 

 

04.04.2019 | Sveicam

Sveicam 6. klases skolnieci Adriānu Volonti ar iegūto 1. vietu starpnovadu 5. - 6. klašu angļu valodas olimpiādē.  

Īpašs paldies skolotājai Martai Račko.

 

04.04.2019 | Ātrais randiņš ar profesionāli

Šī gada marta beigās 5. un 6. kl. skolēni piedalījās karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Ātrais randiņš ar profesionāli”, kas tika organizēts ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Pasākuma laikā tika apmeklēta Aleksandra Ņesterjuka mikrouzņēmumu “NESTER CUSTOM” Preiļos, kur uzņēmējs, autoservisa vadītājs, ierīkojis radošo darbnīcu. Tajā no nevajadzīgām automašīnu un motociklu detaļām tiek radīti pārsteidzoši interesanti mākslas darbi – skulptūras, telpu dekori, dažādas funkcionāli un praktiski pielietojami priekšmeti, pat mēbeles un virtuves iekārtas.
 

Lolita Šmukste, pedagogs karjeras konsultants

 

02.04.2019 | Hakatona 2019 fināls

29. martā Riebiņu vidusskolas 7. - 8. klašu komanda „Apex” (Sintija Verza, Ritvars Vjakse, Aleksandrs Rukmans) piedalījās konkursa Hakatons finālā, kurā bija jāprezentē sava ideja. Šo maratonu uzsāka 64 komandas no visas Latvijas, bet finālā iekļuva tikai 14 komandas.
Riebiņu vidusskolas komanda „Apex” izstrādāja mājaslapas projektu „Drošs maršruts” (www.drossmarsruts.weebly.com).
Piedaloties finālā, dalībniekiem bija piedāvāta lieliska ekskursija pa Latvijas Mobilais Telefons galveno ēku, kā arī visām konkursa komandām tika sagādāts pārsteiguma mirklis ar iluzionistu Danti Peccolli.
Neskatoties uz to, ka komanda neieguva godalgotu vietu, skolēniem tā bija vērtīga pieredze, kas noderēs turpmāk IT jomas izzināšanā. „Apex” dalībniekiem tika pasniegti finālistu atzinības raksti un dāvanas. Fotogalerija | Konkursa video ieraksts 

Guntis Tjarvja, informātikas skolotājs

 

02.04.2019 | Naaizmērstulei veltītais radošo darbu konkurss

Pēc divu gadu pārtraukuma Aglonā notika Naaizmērstulei veltītais radošo darbu konkurss, kura tēma šoreiz bija autores populārākās rindas "[..] Es latvīte asu!". Jāsaka, šis ir viens no tiem konkursiem, kuros ir iespēja izpausties ne tikai latviski, bet arī latgaliski. Šoreiz no skolas uz konkursu tika sūtīti arī jauno mākslinieku darbi, kas nesuši izcilus rezultātus - Ritvaram Vjaksem iegūta 1.vieta, bet Sintijai Verzai - 2.vieta. Rakstošajiem skolēniem - atzinības (Viktorija Nagle, Lāsma Jurkāne, Gunita Vjakse, Ritvars Vjakse), un jāpiebilst - latgaliski rakstītos darbus (Lāsma Jurkāne, Viktorija Nagle) ne tikai augstu novērtēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Daugavpils Universitātes žūrija, bet tie publicēti arī portālā lakuga.lv līdzās Ritvara gleznojumam. Daugavpils Universitātes apbalvojumu tāpat saņēma arī Gunita Vjakse un Evelīna Upeniece. Fotogalerija

Skolēnus konkursam virzīja un palīdzēja ieceres realizēt skolotājas Anita Puncule un Diāna Bravacka

 

01.04.2019 | ANO spēles sagatavošanās pasākums

28. martā notika UNESCO LNK organizētais ANO modelēšanas spēles sagatavošanās pasākums, kurā piedalījās 11. klases skolniece Laura Stabulniece.
Pasākuma laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar ANO mērķiem, sistēmu un struktūrvienībām. Turpinājumā sekoja modelēšanas spēles mēģinājums, bet dienas otrajā pusē bija iespēja gūt jaunu informāciju par klimata bēgļiem, kiberdrošību, ilgtspējīgu elektronikas ražošanu un apsaimniekošanu.
Pasākuma galvenais posms notiks š.g. 25. – 28. aprīlī Igaunijas pilsētā Noarotsi, kur pulcēsies erudīti un zinātkāri skolēni no Latvijas un citām valstīm. Veiksmi un panākumus katram dalībniekam!

Marta Račko, angļu valodas skolotāja

 

01.04.2019 | Ķīmijas pēcpusdiena "Kāpēcīšiem"

Jau otro gadu Riebiņu vidusskolā sekmīgi darbojas ESF projekts “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”. Šajā mācību gadā projekta STEM jomā darbojas pedagoģes Ilze Grigule un Silvija Avotiņa. Iestājoties pavasarim Latvijā kļūst aktuāli ugunsdrošības jautājumi. Jau var manīt pirmos kūlu ugunsgrēkus. Tieši tāpēc projekta pedagoģes sadarbojoties organizēja pulciņam “Kāpēcīši” ķīmijas pēcpusdienu – DEGŠANA. Nodarbības mērķis – nostiprināt zināšanas un prasmes, kā rīkoties ugunsnelaimes situācijās.
Paldies “Kāpēcīšiem “ par aktīvo darbošanos un skolotājai Silvijai par atbalstu! Fotogalerija

Skolotāja Ilze Grigule

 

01.04.2019 | Folkloras kopas „Jumalāni” sasniegumi konkursos

27. martā folkloras kopas „Jumalāni” dalībnieki piedalījās Dienvidlatgales novada tradicionālās dziedāšanas konkursa „Dziedu dziesmu, kāda bija” un tradicionālās dejošanas konkursa„Vedam danci” pusfinālos, kas notika Līvānos.
Sveicam Lauru Jermoloviču ar iegūto I pakāpi tradicionālās dziedāšanas konkursā un tradicionālās dejošanas konkursa vecākās grupas dejotājus Eviju Bergmani-Sprūdžu, Anželiku Mihailovu, Viktoriju Pauniņu, Evelīnu Upenieci, Juri Kokinu, Ēriku Ļeonovu, Uldi Pauniņu, Ritvaru Vjaksi, skalu dejotājas Himēnu Dzeni, Anastasiju Kuprenovu, Anastasiju Leitāni ar iegūto I pakāpi un ceļazīmi uz finālu Rīgā, kā arī jaunākās grupas dejotājus Liānu Jaseviču, Jekaterinu Komlačova, Zlatu Komlačovu, Danielu Koroševsku, Anastasiju Kuprenovu, Signiju Pastari, Santu Viktoriju Tuču, Kasparu Bogdanovu, Kirilu Danilovu, Nauri Saulišu, Timofeju Smutovu, Gabrielu Šķirtu, Andreju Žavneru, skalu dejotājus Vladislavu Leitānu un Nilu Paško ar iegūto II pakāpi!
Fotogalerija

Rita Pudāne, Ārija Bergmane-Sprūdža, „Jumalānu” skolotājas

 

28.03.2019 | Baltu literatūras nedēļa

Lietuvas bibliotekāri jau otro gadu aicina Latvijas skolu bibliotēkas piedalīties Starptautiskajā skolu bibliotēku projektā “Baltu valstu literatūras nedēļa (diena)”. Projekta mērķis ir popularizēt lasīšanu, radniecīgu tautu – Lietuvas un Latvijas – literatūru, kultūru, starpkultūru sakarus, sadarbību un uzlabot skolēnu lasītprasmi.
Otru gadu projektā piedalās arī Riebiņu vidusskolas bibliotēka. 26.martā, Baltu literatūras nedēļas ietvaros kopā ar 8.klašu skolēniem krievu valodas (svešvalodas) stundā iepazināmies ar Lietuvas galvaspilsētu Viļņu. Lasījām par pilsētas ievērojamajām vietām, dalījāmies ar iegūto informāciju un uzzinājām daudz jauna. 10.klases skolēni mūzikas stundā varēja salīdzināt latviešu un lietuviešu tradīcijās, mūziku un folkloru. Savukārt, skolas internāta bērniem tika piedāvāta vakara lasīšanas stunda – K.Kasparaviča grāmata „Pazudusī glezna”. Skolas bibliotēkā skatāma izstāde "Mūsu kaimiņi - Lietuva". Paldies skolēniem par atsaucību un organizatoriem par projekta ideju! Fotogalerija

Anna Meluškāne, Riebiņu vidusskolas bibliotekāre

 

28.03.2019 | Riebiņu vidusskolas skolēni piedalās radošajā konkursā un zīmē skolas dienasgrāmatas vāka dizainu

Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” jau ceturto gadu īsteno projektu “Dienasgrāmata”, kura ietvaros Latvijas skolām tiek izstrādātas individuāla satura un dizaina skolēnu dienasgrāmatas.
Projekta ietvaros Riebiņu vidusskola skolotājas Anitas Puncules vadībā īsteno dienasgrāmatas vāka dizaina izstrādes konkursu, iesaistot tajā skolas skolēnus. Projekta konkursa labākais dienasgrāmatas vāka dizains tiks izmatots 2019./2020. mācību gada skolēnu dienasgrāmatu izgatavošanā. Nodibinājuma “Zinātnes un inovāciju parks” komanda, projekta ietvaros, strādās pie finansējuma piesaistes, kas dotu iespēju skolām saņemt skolēnu dienasgrāmatas bez maksas.
Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” īsteno dažādus projektus, 2018. gadā veiksmīgi visā Latvijā tika īstenots arī projekts “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss “Mana zeme skaistā””.

 

28.03.2019 | Sveicam

Sveicam 12. klases skolnieci Darju Komlačevu ar iegūto 2. vietu, 7. klases skolnieci Danu Patrejevu ar iegūto 2. vietu un 1. klases skolnieci Signiju Pastari ar iegūto 2. vietu starpnovadu 1. - 12. klašu vizuālās mākslas olimpiādē.  

Īpašs paldies skolotājām Anitai Punculei, Rutai Vjaksei.

 

28.03.2019 | Sacensības florbolā

2019. g. starpnovadu sacensības florbolā noslēdzās ar vidusskolēnu sacensībām. 26 martā Preiļu 1psk. hallē sacentās 5 komandas no Preiļu JEVĢ (10.kl., 12.kl.), Līvānu 1.vsk., Aglonas vsk. un Riebiņu vsk. Sīvā cīņā līdz pēdējai minūtei nevarēja pateikt kurš paņems zeltu. Diemžēl  labas komandas un vārtsarga (Mareka  Cakula) spēles bija par maz. Pārgalvība un pretinieka nenovērtēšana bija tie, kas komandu attālināja no zelta un aizveda līdz bronzai. Jāmācās ticēt saviem spēkiem un pielietot apgūtās iemaņas. Nākošās skolēnu sacensības notiks ārpus telpām-parkā. Gatavojamies krosam! Vairāk

 

28.03.2019 | Novada skolu konkurss „Pasaules ūdens diena”

22. martā Riebiņu vidusskolā ar novada skolu konkursu tika atzīmēta Pasaules ūdens diena. Skolā ieradās skolēnu komandas no Dravnieku, Rušonas, Galēnu un Sīļukalna pamatskolas. Lai stiprinātu sadarbību un draudzību, komandas tika sajauktas. Katrā komandā bija 5 skolēni,  pa vienam skolēnam no katras  novada skolas . Komandām-„Delfīni”,”H2O”, „Lielā liepa”, „Ūdens piles”, „Ūdens lāses” bija jāveic uzdevumi 5 stacijās.
Katrā stacijā komandas sagaidīja un uzdevumus veikt palīdzēja Riebiņu vidusskolas ekoskolēni. Skolas rozā zālē radošās darbnīcas vadīja skolotāja Alla Solovjova ar palīgiem no origami pulciņa. Pēc uzdevumu veikšanas stacijās skolēni varēja uzspēlēt spēles, fotografēties fotostūrītī, izgatavot sev suvenīrus.
Uzvarēja komandas „Delfīni” un „Ūdens lāses”-tā kā komandas bija jauktas, diplomi devās uz katru no novada skolām. Fotogalerija

Skolotāja Ilze Grigule

 

25.03.2019 | Konkurss "Vide ap mums"

20.martā mūsu skolas bibliotēkā norisinājās pētniecisko darbu konkursa "Vide ap mums" darbu prezentācijas - novada kārta. No mūsu skolas tajā sekmīgi piedalījās 7. klases skolnieces Viktorija Nagle (1. vieta) un Lāsma Jurkāne (2. vieta), 8.b klases skolnieks Ritvars Vjakse(2. vieta) un 5.klases skolniece Gunita Vjakse (3.vieta). Īpašs paldies vēstures skolotājai Ārijai Pudulei. Fotogalerija

 

22.03.2019 | Riebiņu vidusskola - viena no konkursa “Labākā CSDD satiksmes drošības skola” uzvarētājiem

2018. gadā CSDD visā Latvijā organizēja Jauno satiksmes dalībnieku sacensības un konkursu „Gribu būt mobils”. Lai piedalītos konkursā, skolas komandām vajadzēja aizpildīt pieteikuma anketas un piedalīties abos 2018. gada CSDD izglītības projektos. Mūsu skolas 5.- 8.klases komandas veiksmīgi pierādīja savas zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošības jautājumos.
Kā pateicība par dalību projektos skolotājiem, tika organizēts pieredzes apmaiņas brauciens pa maršrutu Rīga - Izborska – Pečori – Pleskava – Rīga. Tā Riebiņu vidusskolas skolotāji Inna Zenovjeva un Valērijs Jurkāns, citu skolotāju grupas sastāvā devāmies no Rīgas uz Pleskavas apgabalu, lai ne tikai apskatītu ievērojamākos apgabala tūrisma apskates objektus, bet arī tuvāk iepazītos ar kaimiņu zemes pasniedzēju pieredzi Ceļu satiksmes noteikumu mācīšanai bērniem. Izborskas pilsēta, kas atrodas netālu no Latvijas un Igaunijas robežas, ir slavena ar savu cietoksni un akmens krustiem. Pilsētas vēsture it tik sena, ka tur joprojām rit arheoloģiskie pētījumi un cietokšņa restaurācijas darbi. Fotogalerija

Pulciņa „Ceļu satiksmes noteikumi” vadītāji Valērijs Jurkāns un Inna Zenovjeva
 

 

21.03.2019 | Sveicam

Sveicam 9. klases skolnieku Raivi Luriņu ar iegūto 1. vietu, 7. klases skolnieci Viktoriju Nagli ar iegūto 3. vietu un 9. klases skolnieku Juri Kokinu ar iegūto 3. vietu Riebiņu novada 5. - 9. klašu informātikas olimpiādē.  

Īpašs paldies skolotājam Guntim Tjarvjam.

 

21.03.2019 | LČ pieccīņā U-14 vecuma grupā

Jēkabpilī tika aizvadītas sacensības vieglatlētikas pieccīņā 2006.-2007.gadā dzimušiem zēniem un meitenēm. Šādi mači šai vecuma grupai Latvijā notika pirmo reizi. Startēt bija devušies Preiļu novada BJSS audzēkņi no Riebiņu vsk. Nikita Baikovs, Raitis Danilovs, Arturs Vaters un Anastasija Leitāne.
Goda pjedestāls netika iekarots, bet uzlaboti personīgie rekordi gan. Pēc piecu vieglatlētikas disciplīnu veikšanas kopvērtējumā Nikitam iegūta augstā 11.v.(1423p.), Arturam-16.v.(1245p.), Raitim 27.vieta (737p.). Starp 40 Latvijas labākajām vieglatlētēm kā 29.(1372p.) ierindojās Anastasija.
Galvenais sacensību mērķis bija pieredzes gūšana un rezultātu uzlabošana. Katrs no censoņiem izvirzīja arī jaunus uzdevumus savu dotību attīstīšanai, lai neapstātos pie sasniegtā.

 

21.03.2019 | Līvānu novada atklātais vieglatlētikas čempionāts

Līvānu novada atklātais vieglatlētikas čempionāts slēgtās telpās U-12, U-14 pulcināja ap 200 dalībnieku no dažādiem Latvijas novadiem. Starp dalībniekiem bija arī Preiļu novada BJSS audzēkņi no Riebiņu vidusskolas. Labi nostartēt izdevās U-14 grupas zēniem.  Nikita Baikovs tāllēkšanā un augstlēkšanā -2.v ,Arturs Valters 60m skrējienā -1.v, augstlēkšanā-3.v.Raitis Danilovs izcīnīja 3.v.-250m skriešanā un Oļegs Seleckis -4.v.lodes grūšanā. U-12 gr. mazajām meitenēm, kuras startēja pirmo reizi tāda mēroga sacensībās, diena pagāja kā liels piedzīvojums. Jūlijai Rubļovai, Katrīnai Naglei un Helēnai Keitai Jeļnikovai šoreiz izdevās tikai dažās disciplīnās pietuvoties uzvarētāju pjedestālam, bet gūtā pieredze un izbaudītā sacensību atmosfēra bija kā lielākā balva.  Apsveicam uzvarētājus! Fotogalerija

 

19.03.2019 | Izstāde "Pavasara ziedos"

8. martā Riebiņu CB notika Leontīnes Paldiņas radošo darbu izstādes "Pavasara ziedos" atklāšana. Pirmie izstādes apmeklētāji bija 4. klases zēni un meitenes, kuri ne tikai pirmie varēja aplūkot skaistos darbus, bet arī piedalīties Leontīnes vadītajā meistarklasē un izgatavot interesantu apsveikumu katrs savai māmiņai. Tā kā Leontīnes dēls Kārlis arī mācās 4. klasē, tad katra klases meitene  8. marta svētkos saņēma jauku apsveikumu no Kārļa un viņa māmiņas. Protams, arī pārējie klases zēni šajā dienā bija pacentušies mūs visas iepriecināt. Visas klases vārdā saku lielu paldies Kārļa mammai par uzdrīkstēšanos un iespēju ielūkoties viņas ziedu pasaulē. Fotogalerija

4. klases audzinātāja S. Avotiņa.

 

19.03.2019 | Sveicam

Sveicam 9. klases skolnieci Lauru Jermoloviču  ar iegūto 2. vietu starpnovadu mūzikas olimpiādē 5.- 12. klašu skolēniem

Īpašs paldies skolotājai Ārijai Bergmanei-Sprūdžai.

 

18.03.2019 | Sveicam

Sveicam 5. klases skolnieci Gunitu Vjaksi  ar iegūto 3. vietu 7. Latgales novada atklātajā latviešu valodas un literatūras olimpiādē 5.- 6. klašu skolēniem

Īpašs paldies skolotājai Diānai Bravackai.

 

18.03.2019 | IX starpnovadu pedagoģiskās pieredzes konferenci “Ceļā uz mūsdienīgu izglītību”

11. martā Riebiņu vidusskolas pedagogi piedalījās IX starpnovadu pedagoģiskās pieredzes konferencē “Ceļā uz mūsdienīgu izglītību”, kura šogad notika Ludzas pilsētas ģimnāzijā. Kopumā mūsus skolu pārstāvēja 14 pedagogi, 6 no tiem dalījās savā pieredzē: Diāna Bravacka ("Skolu jauniešu medijpratības izkopšanas iespējas"), Guntis Tjarvja ("Digitālie rīki mācību stundas efektivitātes paaugstināšanai"), Ilze Grigule ("Inovatīvas pieejas radošas vides izglītībā Riebiņu vidusskolā"), Inna Kabare ("Darbs ar tekstu kompetenču izglītības kontekstā"), Marta Račko ("Tikumisko vērtību izkopšana pusaudžu vecumposmā"), Irēna Ormane ("Neirolingvistikas izmantošana darba efektivitātes paaugstināšanai kompetenču izglītības pieejas sasniegšanā"). Plašāk šeit.

Sirsnīgs paldies Ludzas pilsētas ģimnāzijas direktorei Dzidrai Dukštai un viņas komandai par jauko uzņemšanu.

 

18.03.2019 | 11. klases ekskursija

6. martā 11. klases kolektīvs devās uz Roberta Mūka muzeju, lai apskatītu RRM interaktīvo izstādi „Trīs zvaigznes”, kurā tika stāstīts par trim slaveniem latviešu mūziķiem: vijolnieku Gidonu Krēmeru, dziedātāju Elīnu Garanču un diriģentu Marisu Jansonu. Mūs sagaidīja muzeja vadītāja Marta Binduka, kura ne tikai iepazīstināja ar izstādes saturu, bet arī pastāstīja daudz interesantu faktu no Roberta Mūka dzīves. Mēs devāmies arī uz Galēnu parku, kur apskatījām jaunā mākslinieka –Latvijas Mākslas akadēmijas maģistrantūras studenta Haralda Gerta radītās sešas jaunas skulptūras „Cilvēku – koku,” „Cilvēku – oli,” „Vardi,” „Zirgu,” „Stārķi” un „Eņģeli.” Šīm visām skulptūrām ir cieša saikne ar Roberta Mūka daiļradi.
Brauciena turpinājumā mēs apmeklējām Valentīnas un Aleksandra Litvjakovu individuālo uzņēmumu „Makra.”
Paldies mūsu skolas direktorei Inetai Anspokai par ierosināšanu un atbalstu šī brauciena norisē. Mums tas bija ļoti pamācošs un izglītojošs. Fotogalerija
 

11.klases audzēknes Jūlija Vaivode un Kristīne Laizāne

 

18.03.2019 | 4. klases ekskursija uz Daugavpili

Dienu pirms pavasara brīvdienām 4. klase devās ekskursijā uz Daugavpili, kur izbaudīja veselu emociju buķeti. Pārsteigums, atklājums, sajūsma – emocijas, ko bērni izdzīvoja Latgales zoodārzā.                 

Pēc zoodārza devāmies uz Daugavpils Dzīvnieku Patversmi. Šim apmeklējumam bijām jau iepriekš gatavojušies un aizvedām bērnu un skolotāju sarūpēto suņu un kaķu barību, segas, rotaļlietas. Šajā vietā bērni izbaudīja pavisam citas emocijas – līdzjūtību, žēlumu, nesapratni, aizkustinājumu, atbildību, pat dusmas  uz cilvēkiem, kuri bezatbildīgi pamet savus kādreizējos draugus - suņus un kaķus.

Pavisam cita noskaņa valdīja Daugavpils Olimpiskajā centrā.  Daudzi bērni baseinā bija pirmo reizi, un atkal jaunas emocijas –prieks,  jautrība,  draudzīgums. Fotogalerija

 

13.03.2019 | Sveicam

Sveicam 7. klases skolnieci Viktoriju Nagli  ar iegūto 3. vietu un Lāsmu Jurkāni ar iegūto atzinību 13. Latgales novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 7. klasēm

Īpašs paldies skolotājai Diānai Bravackai.

 

08.03.2019 | Skolēnu pavasara brīvdienas

1. - 11. klašu skolēniem: 11. marts – 17. marts;
12. klašu skolēniem: 18. marts – 24. marts.

 

 

08.03.2019 | Lielais rotaļnieks 2019

7. martā Līvānu novada kultūras centrā notika Dienvidlatgales rotaļnieku konkurss „Lielais rotaļnieks 2019”. No folkloras kopas „Jumalāni” tajā piedalījās Evija Bergmane - Sprūdža, Daniela Koroševska, Ēriks Ļeonovs, Uldis Pauniņš (visiem I pakāpe), Viktorija Pauniņa (II pakāpe). Fotogalerija

08.03.2019 | Skolu atvērto datu hakatons 2019

1. martā, Starptautiskās atvērto datu dienas priekšvakarā, Latvijas Universitātes Zinātņu mājā tika uzsākts radošs programmatūras izstrādes hakatons skolēniem. Tas sākās ar hakatona uzsākšanas semināru, kurā savu dalību 24 dienu izaicinājumam pieņēma 64 komandas un to pedagogi no dažādām Latvijas skolām un savu atbalstu apstiprināja 20 saistošo jomu (tehnoloģiju, atvērto datu, biznesa, prezentēšanas, runas) eksperti. No Riebiņu vidusskolas hakatonā dalību uzsāk divas komandas: 7. - 8. klases komanda „Apex” (komandas eksperts G. Tjarvja, komandas dalībnieki: A. Rukmans, R. Vjakse, S. Verza) un 10. - 11. klases komanda (komandas eksperts J. Čižiks, komandas dalībnieki: K. Komlačova, L. Stabulniece, V. Trofimovs).

 

08.03.2019 | 7. – 8. klases mācību ekskursija uz Rīgu

Ar patīkami satraucošām emocijām 21. februāra rītā 7. – 8. klase devās izzinoši aizraujošajā mācību ekskursijā uz Rīgu. Eiropas Savienības mājā interaktīvā veidā atsvaidzinājām zināšanas par būtiskākajiem ES jautājumiem. Zinošākā šajā jomā bija Agnija, viņa arī ieguva specbalvu. Turpinājumā Kara muzeja apmeklējuma laikā atsaucām atmiņā un uzzinājām jaunus faktus par nozīmīgākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē vairāku gadsimtu garumā. Bija interesanti aplūkot kara ieročus un dažādu laiku karavīru sadzīves un personiskās lietas. Ekskursija neizpalika arī bez aktivitātēm, tāpēc devāmies uz Lido slidotavu, kur izbaudījām silto, pavasarīgo sauli un smēlāmies enerģiju no kopā būšanas. Slidoja gandrīz visi! Arī skolotājas! Bet kāds uz slidām kāpa pat pirmoreiz mūžā. Ekskursijas „desertā” viesojāmies Skrīveru Emociju fabrikā, kur uzzinājām „Gotiņas” tapšanas stāstu un paši savām rokām ietinām šos brīnišķīgos gardumus līdzvešanai.
Mēs, 7., 8. klase un audzinātājas vēlamies pateikties par šo lielisko dienu mūsu gādīgajai direktorei I. Anspokai, skolotājai I. Zenovjevai, čaklajām pavārēm un atsaucīgajam šoferim A. Osmanim.
Lai katram no mums pavasaris atnāk ar gaišām un vieglām domām un pozitīvu enerģiju! Fotogalerija

7. - 8.kl. audzinātājas

07.03.2019 | Riebiņu novada skolu konkurss „Poliglots”

6. martā Riebiņu vidusskolā notika Valodu konkurss „Poliglots”, kurā piedalījās 8.-9. klašu skolēnu komandas no  Riebiņu vidusskolas, Galēnu pamatskolas, Sīļukalna pamatskolas, Rušonas pamatskolas un Dravnieku pamatskolas. Konkursa laikā skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas, prasmes un erudīciju latviešu, krievu un angļu valodās. Īpašu kolorītu pasākumam piešķira arī izglītojošā lekcija par lībiešu valodu kā Latvijas pirmiedzīvotāju valodu, kuru sagatavoja latviešu valodas skolotāja Rita Pudāne. Konkursu vērtēja kompetenta žūrija: Riebiņu novada domes izglītības jautājumu koordinatore Evelīna Visocka, Riebiņu vidusskolas krievu valodas skolotāja Inna Kabare, latviešu valodas skolotāja Žanna Ļebedeviča un angļu valodas skolotāja Natālija Smukša.
Konkursā „Poliglots” 1. vietu ieņēma komanda „BRAINERS” (R.Luriņš, J.Kokins, E.Bergmane-Sprūdža, A.Jemeļjanova) no Riebiņu vidusskolas. Apsveicam!!!
Mīļu paldies sakām visām skolēnu komandām un viņu skolotājiem par piedalīšanos konkursā! Fotogalerija

Valodu jomas koordinatore Natālija Smukša

 

07.03.2019 | Sveicam

Sveicam 11. klases skolnieces Kristīni Laizāni un Jūliju Vaivodi  ar izvirzīšanu uz Reģionālās Skolēnu zinātniskās pētniecības konferences 2. posmu Daugavpilī.

Īpašs paldies skolotājām Ilzei Grigulei un Innai Zenovjevai.

 

06.03.2019 | Sveicam

Sveicam 9. klases skolniekus Raivi Luriņu, Juri Kokinu un 10. klases skolnieci Viktoriju Pauniņu ar iegūto atzinību Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādē

Īpašs paldies skolotājām Ilzei Grigulei, Ilutai Kotānei, Lailai Vibornajaj.

 

04.03.2019 | Žetonu vakars 12. klasē

1. martā 12. klases skolēni kopā ar saviem vecākiem un skolotājiem pulcējās uz savu tradicionālo pasākumu – Žetonu vakaru ar nosaukumu „Atmiņas, kas silda”. Vakara gaitā skolēniem bija iespēja dalīties savās atmiņās par vidusskolas laiku – tika sagatavoti daudzviedīgie priekšnesumi un uzrunas. Katrs skolēns radoši iejūtās noteiktajā tēlā vai lomā, stāstot par to, kas notika ar mums vidusskolas gadu garumā. Pasākuma laikā zālē valdīja ļoti draudzīga un emocijām bagāta atmosfēra – sagatavotie priekšnesumi lika skatītājiem gan smieties, gan emocionāli līdzpārdzīvot.
Mīļu paldies  mēs, 12. klase, sakam saviem vecākiem par sarūpētiem gardumiem un ziediem, mūsu pedagogiem par viņu klātbūtni šajā vakarā, ka arī Riebiņu novada domei un mūsu direktorei Inetai Anspokai par uzdāvinātiem žetona gredzeniem! Fotogalerija

12. klase un klases audzinātāja Natālija

 

 

04.03.2019 | “Bērnu un jauniešu žūrijas 2018”  ekspertu noslēguma pasākums “Lasīt ir mūsu dabā”

Riebiņu novada centrālā bibliotēka kopš 2001. gada aktīvi iesaistās Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” un tradicionāli Lielajos lasīšanas svētkos Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kas šogad notiks 9.martā  prieka mirkļus piedzīvos  aktīvākie 2018. gada grāmatu eksperti: Nauris Saulišs, Sintija Verza un Rudīte Pastare. Vairāk Fotogalerija

Svetlana Zahareviča,
Riebiņu novada centrālās bibliotēkas
vecākā bibliotekāre

 

04.03.2019 | Starpnovadu skolu florbola secensības  

1. martā Preiļos notika starpnovadu skolu sacensības florbolā 8.-9.klašu vecuma grupā. Dalību ņēma sešas komandas. Liels lepnums par mūsu skolas izlasi, kura veiksmīgi startēja un izcīnīja godalgoto 2.vietu. Laukumā par katru bumbiņu cīnījās Dominiks Rukmans, Raivis Luriņš, Harijs Griboniks, Dāniels Ivo Leitāns, Aivis Golubevs, Uldis Pauniņš, Maksims Piskunovs un Ilja Smoļins. Vārtus sargāja Juris Kokins un Jānis Putāns. Augstvērtīgu sniegumu rādīja visi, taču par rezultatīvu spēli un skaistiem metieniem īpaši jāuzslavē komandas labākie uzbrucēji Raivis un Harijs. Paldies skolas direktorei Inetai Anspokai par to, ka vienmēr atbalsta mūsu skolas sportistus!

 

28.02.2019 | Projekta “Atbalsts Latvijas jauniešu medijpratībai” noslēgums  

21. februārī Rīgā konferenču centrā “Teikums” norisinājās Izglītības attīstības centra projekta “Atbalsts Latvijas jauniešu medijpratībai” noslēguma un ilgtspējīgas plānošanas konference “Medijpratības perspektīva izglītībā”. Projekts tika īstenots  no 2017.gada oktobra līdz 2019.gada  februārim, kurā aktīvu dalību izrādīja Riebiņu vidusskolas komanda četru pedagogu sastāvā – Diāna Bravacka, Natālija Smukša, Ārija Pudule un Kristīna Tjarvja. Projekta mērķis – stiprināt demokrātiskās vērtības Latvijas sabiedrībā, sekmējot jauniešu medijpratību. Projekta ietvaros tika izstrādāta un skolu praksē aprobēta medijpratības programma un materiāli, kā arī īstenoti daudzveidīgi pedagogu profesionālās pilnveides pasākumi.                            

Konferences noslēgumā projektā iesaistītās skolas  saņēma  pateicības rakstu un izdevumu “Medijpratība skolām”. Izdevums paredzēts izmantošanai darbā ar skolēniem pamatskolas un vidusskolas posmā. Materiāli noderēs valodu jomas, sociālās un pilsoniskās jomas, kā arī citu jomu mācību priekšmetu skolotājiem, klašu audzinātājiem un citiem interesentiem. Riebiņu vidusskola ir kļuvusi par metodiskā atbalsta un resursu centru medijpratības jautājumu apguvē, tāpēc aicinām izmantot mūsu skolas komandas pieredzi!

Riebiņu vidusskolas projekta komandas dalībniece – Ārija Pudule.
  

 

 

25.02.2019 | Sveicam 

Sveicam 12. klases skolnieci Austru Elizabeti Katkeviču ar iegūto augstāko pakāpi, 1. klases skolnieci Danielu Koroševsku, 8.a klases skolnieci Eviju Bergmani-Sprūdžu ar iegūto I pakāpi Riebiņu novada skatuves runas konkursā. Sveicam nominantus ar izvirzīšanu nākamajā kārtā.

Sveicam 1. - 5. klases vokālo ansambli ar iegūto 1. pakāpi Riebiņu novada muzikālajā konkursā "Balsis".

Īpašs paldies skolotājām Līgai Jermolovičai, Diānai Bravackai, Žannai Ļebedevičai, Ārijai Bergmanei- Sprūdžai. Fotogalerija

 

25.02.2019 | 21. februāris – Starptautiskā dzimtās valodas diena

Starptautisko dzimtās valodas dienu atzīmē kopš 1999. gada. UNESCO organizācija to ir ierakstījusi savā atzīmējamo dienu kalendārā. Tās mērķis ir izcelt valodas nozīmi ikdienas komunikācijā, pašizpausmē, sabiedrības veidošanā, zināšanu apgūšanā un tālākā nodošanā.
Ar savām dzīvēm - notikumiem, vārdiem, darbiem un domām - mēs veidojam vienotu tekstu, kas iederas pasaules kontekstā.  Arī valodai tur ir sava vieta – nozīmīga un vienreizēja. Laikā, kad notiek globalizācija, integrācija un citi procesi, valodas tuvinās, saplūst, izzūd, tiek aizstātas ar zīmēm, paskatīsimies uz valodu kā vērtību. Riebiņu vidusskolas 11. klases skolēni spriež par valodas nozīmi, lomu cilvēka dzīvē un nonāk līdz savas vietas izpratnei un piederībai dzimtajai zemei. Vairāk

Irēna Ormane, latviešu valodas un literatūras skolotāja

 

25.02.2019 | Riebiņu vidusskolas skolēni – Ēnu dienas dalībnieki

13. februārī, visā Latvijā norisinājās karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem ĒNU DIENA.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija vēra durvis ēnām - skolēniem, kas līdzās mācībām nopietni apsver savas nākotnes profesijas izvēli un meklē iespējas iepazīties ar izvēlētās profesijas ikdienu un aizkulisēm. Katram bija dota iespēja izvēlēties ēnot RTA darbinieku.  No ēnošanai piedāvātājiem amatiem izvēlējas: Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāna darbu - Raivis Šeršņovs, studenta dienu – Sandis Sparāns, sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciālista pienākumus – Karina Komlačova, Inženieru fakultātes dekāna darbu – Dainis Griboniks, RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāna darbu – Kristīne Sidorova. Katrs skolēns četru stundu garumā vēroja, kā darbinieki veic savus pienākumus, uzdeva jautājumus. Bija iespēja redzēt moderno studiju vidi un sajust studentisko gaisotni RTA.
Interesanti pavadītā diena arī Riebiņu novada domē, kur ēnotājus sagaidīja sabiedrisko attiecību speciālists Rolands Naglis un Attīstības un plānošanas daļas vadītāja Inese Jalovele. Laura Stabulniece, Viktorija Grikova, Laura Zalāne, Kristīne Laizāne guva informāciju par darba specifiku, uzzināja vairāk par daudzām profesijām.
Kā atzīst paši skolēni, piedalīšanās Ēnu dienā dod iespēju mērķtiecīgi sākt plānot savu karjeru, domāt par pieprasītākajām profesijām darba tirgū. Fotogalerija

Inna Zenovjeva, Riebiņu vidusskolas pedagogs karjeras konsultants

 

 

25.02.2019 | 2019. gada simboli

Katru gadu Latvijas dabas organizācijas izvirza savus gada simbolus - augus, dzīvniekus, sēnes, dzīvotnes. To mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību apkārtējai videi, dabas vērtībām vai problēmām. Kad tika zināmi visi gada simboli, ekopadomes aktīvākie locekļi izveidoja 2019.gada Latvijas simbolu plakātu, kurš ir redzams bioloģijas kabinetā. Uz plakāta ir atrodama informācija par katru šī gada simbolu. Decembrī 10. klases skolēni izteica savus kandidātus simbolu statusam un Juris Vaivods uzminēja 2019. gada dzīvnieku. Tas ir Alnis.
2019.gada augs - Zvagulis
Sēne - Ābeļu sarkodoncija
Koks - Krimas liepa
Kukainis - Malārijas ods
Bezmugurkaulnieks - Mārīšzirneklis
Sūna - Tūbainā bārkstlape-
Putns - Mežirbe
Dzīvotne - Vecie boreālie meži
 

Ilze Grigule, Ekoskolas programmas skolotāja 

 

22.02.2019 | Sveicam

Sveicam 9. klases skolnieku Raivi Luriņu ar iegūto atzinību Austrumlatvijas Tehnoloģiju Vidusskolas vācu valodas dienas olimpiādē.

Īpašs paldies skolotājai Natālijai Smukšai.

 

21.02.2019 | Sveicam

Sveicam 12. klases skolnieku Sandi Sparānu ar iegūto atzinību starpnovadu 11. - 12. klašu latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

Īpašs paldies skolotājai Žannai Ļebedevičai.

 

21.02.2019 | Ziemas sezonas sacensības vieglatlētiem

Ziemas sezonas noslēdzošās sacensības vieglatlētiem notika 19. martā Preiļu  manēžā. Trešo posmu organizēja un vadīja Riebiņu novads.  Paldies skolēniem, kuri palīdzēja tiesāt šīs sacensības  – Evija Bargmane Sprūdža, Evelīna Upeniece, Raivis Šeršņovs, Uldis un Viktorija Pauniņi . Tiesnešu brigāde, kurā darbojās pieredzējuši sportisti, ir liela vērtība. Darbs padarīts kvalitatīvi un ātri.
Mazās balvas 3.kārta visjaunākajiem sportistiem noslēdzās  ne tikai ar izcīnītām šokolādēm, kuras sponsorēja Riebiņu novada dome, bet arī ar kopvērtējumā izcīnītiem kausiem un medaļām no Preiļu BJSS. Pielikumā norādīti labākie uzrādītie rezultāti trijos posmos startētās disciplīnās. Ar krāsu atzīmēta kopvērtējumā iegūtā vieta pēc divu posmu augstvērtīgākā rezultāta. Fotogalerija
 

 

21.02.2019 | Vieglatlētu sacensības "Vārkavas balva"

15. februārī Vārkavas vidusskolā sabrauca visu vecumu vieglatlēti lai cīnītos trijās disciplīnās- augstlēkšanā, tāllēkšanā un 30m. skriešanā. 26. „Vārkavas balvas” izcīņa vieglatlētikas trīscīņā pulcēja ap 100 dalībniekiem sākot ar otro klasi un beidzot ar sacensību veterāniem. No Riebiņu vidusskolas startēja 18 sportisti un 11 no tiem atgriezās ar godalgotām vietām. Arturam Valteram un Nikitam Baikovam izdevās ne tikai izcīnīt uzvaru, bet arī labot sacensību rekordus. Arturs tika atzīts kā vērtīgākais vieglatlēts vecuma grupā līdz 13. gadiem.
Sacensību gaisotni izbaudīja un ar prieku pavadīja veselu dienu kopā ar vieglatlētikas cienītājiem katrs sacensību dalībnieks. Neaizmirstami svētki  visas dienas garumā. Visu izsaka bildes. Paldies sacensību organizatoriem par tradīcijas turpināšanu, viesmīlību un profesionalitāti. Paldies Riebiņu vidusskolas pavārītēm par enerģijas uzturēšanu ar garšīgām ceļamaizēm, direktorei par emocionālo atbalstu un transportu. Fotogalerija
 

 

18.02.2019 | Sveicam

Sveicam 8.b klases skolnieku Ritvaru Vjaksi ar iegūto 1. vietu, 6. klases skolnieku Alekseju Isajevu ar iegūto 3. vietu un 5. klases skolnieci Gunitu Vjaksi ar iegūto atzinību Riebiņu novada 5. - 8. klašu matemātikas olimpiādē.

Īpašs paldies skolotājām Allai Solovjovai un Klaudijai Zarānei.

 

15.02.2019 | Valentīndienas pasākums "MISS VALENTINE 2019"

Tieši Valentīndienā skolā notika pasākums, kurš veltīts mīlestības svētkiem. Šogad meitenes cīnījās par titulu "MISS VALENTINE". Pārliecinoši par šī titula īpašnieci kļuva 11. klases skolniece Laura Zalāne. Fotogalerija
 

  

15.02.2019 | Zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšana

14. februārī notika Riebiņu vidusskolas 10. - 12. klašu skolēnu zinātniski - pētniecisko darbu aizstāvēšana. Skolēnu sniegumu vērtēja kompetenta žūrija -  Riebiņu novada domes Attīstības un plānošanas daļas vadītāja I.Jakovele, Riebiņu vidusskolas direktore I.Anspoka, Riebiņu vidusskolas IT speciālists J.Čižiks (Dabaszinātņu, matemātikas, ekonomikas, inženierzinātņu, datorikas joma), kā arī Riebiņu novada domes projektu vadītāja I.Kudiņa, Riebiņu vidusskolas psiholoģe A.Šmukste, Riebiņu vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā N.Smukša (Humanitāro, sociālo, mākslas, veselības un sporta zinātņu joma). Gribās atzīmēt katra vidusskolēna sniegumu un izteikt pateicību katram ZPD vadītājam, kas virzīja, motivēja un palīdzēja sagatavot skolēnus šim procesam. Fotogalerija

Natālija Smukša, direktores vietniece izglītības jomā
 

 

 

15.02.2019 | Zaļais restarts

Riebiņu vidusskolas EKO pulciņa dalībnieki pēc ilgiem strīdiem nonāca pie kopsaucēja , ka konkursa darbs tiks veidots no pogām , kuru noteikti ir sakrājies mājās daudziem no veciem laikiem.
Tāpēc skolā notika pogu medības. Tad varēja sākties karstas debates, ko tad īsti veidot? Jautājums atrisinājās pats no sevis-skolas simbols ir pūce. Direktore Ineta Anspoka lepojas ar lielu pūču kolekciju( būs lielisks papildinājums). Arī pagājušā gada konkursam no kartona tika veidotas pūces! Prezentācija

Ilze Grigule, Ekoskolas programmas skolotāja
 

 

12.02.2019 | Ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 diena

11. februārī Eiropas Savienībā atzīmē vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu.

Latvijā numurs 112 darbojas jau 22 gadus (kopš 1997.gada) Piezvanot uz 112, iespējams sasniegt četrus glābšanas dienestus – VUGD, Valsts policiju, Neatliekamās medicīnas palīdzības dienestu un Gāzes dienestu.

Pirmdien Rozā zālē 2.– 4. klašu skolēni tikšās ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjiem.

 

08.02.2019 | Mini ZPD

Viens no lielākajiem darbiem programmas „Piens un augļi skolai” izglītojošajā daļā ir mini ZPD rakstīšana un aizstāvēšana 5.-9.klasēm. Prieks redzēt, ka skolēnu zināšanas un meistarība šajā jomā ar katru gadu aug. Šogad lielākā daļa skolēnu ir ļoti veiksmīgi tikuši galā ar uzdevumu, bet īpaši gribas izcelt Gunitas Vjakses (5.klase), Matīsa Upenieka, Adriānas Volontes( abi 6.klase), Lāsmas Jurkānes, Viktorijas Nagles, Danas Patrejevas(7.klase), Evijas Bergmanes-Sprūdžas, Agnijas Jemeļjanovas(8.a klase), Evelīnas Upenieces, Sintijas Verzas, Ritvara Vjakses(8.b klase) un Raivja Luriņa, Jura Kokina(9.klase) sniegumu. Fotogalerija

Katru gadu Riebiņu vidusskolā tiek īstenota programma "Piens un augļi skolai". Programmas mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi visu turpmāko dzīvi, ka arī nodrošināt mērķtiecīgu atbalstu un palielināt veselīga uztura patēriņa veicināšanu starp skolēniem.

Programma darbojas ar vienotu pieeju produktu izdalei bērniem un jauniešiem – gan augļus un dārzeņus, gan piena produktus bez maksas trīs reizes mācību nedēļā var saņemt visi 1.-9. klašu skolēni.

Vairāk par programmu http://piensaugliskolai.lv/lv/

 

08.02.2019 | FIZMIX

Riebiņu vidusskolā ciemojās FIZMIX, kuri skolēniem demonstrēja dažādus dabaszinātņu paraugdemostrējumus! Fotogalerija

 

08.02.2019 | Sportiska nedēļa

Nedēļas laikā 4.-5.klašu skolēniem bija iespēja parādīt un pierādīt savas spējas sporta spēlēs.

Basketbolā sīvā cīņā ar sporta skolu audzēkņiem no Līvāniem un Preiļiem nācās piekāpties. 

Toties šim vecumam tautas bumba joprojām ir populāra. Šoreiz Aglonas vidusskolas zālē pulcējās 7 zēnu un 5 meiteņu komandas no Aglonas vsk., Preiļu 1.psk., Rudzātu vsk., Pelēču psk., Salas psk., Jaunsilavas psk., Riebiņu vsk. Spēles bija interesantas, jo komandas – līdzvērtīgas. Tikai savu kļūdu dēļ ierindojāmies trešajā vietā, pazaudējot iespēju spēlēt par pirmo vietu. Komandas sastāvā spēlēja 5.klases skolnieki Arturs, Nikita, Ignats, Gatis, Emīls, Vladislavs, Nils un Raitis un Sandis no 4.klases. Apsveicam!

Pa brīvdienām norisinājās Latvijas čempionāts U-14 vieglatlētikā telpās Rīgā. Arturs Valters 60 m distancē ierindojās augstajā 7.vietā, Nikitam Baikovam neizdevās sasniegt savu personīgo rekordu un tāpēc 60 m/b un tāllēkšanā 15.vieta. Raitis Danilovs debitēja stafetes skrējienā. Preiļu BJSS zēnu komanda (Arturs, Nikita, Raitis un Ervīns no Vārkavas) stafetē ierindojās 9.vietā. Apsveicam ar pirmo pieredzi tik lielās sacensībās! Fotogalerija

 

04.02.2019 | Sveicam

Sveicam 9. klases skolnieku Juri Kokinu ar iegūto 1. vietu starpnovadu vēstures olimpiādē 9. klasēm un 12. klases skolnieku Sandi Sparānu ar iegūto 3. vietu vidusskolas grupā.

9. klases skolnieks Juris Kokins izvirzīts Vēstures Valsts 25. olimpiādei Rīgā. Apsveicam!

Īpašs paldies skolotājai Ārijai Pudulei.

 

04.02.2019 | "Gribu būt mobils" satiksmes drošības konkurss 6. – 8. klašu skolēniem

Šī gadā 31.janvārī Preiļos notika konkursa „Gribu būt mobils” pusfināla posms. Piedalījās desmit komandas no dažādiem novadiem.
Konkursa mērķis - aktualizēt satiksmes drošības jautājumu apguvi jauniešu vidū un domāt par personīgās drošības garantēšanas iespējām ceļu satiksmē velosipēda un mopēda vadītājiem. Bērniem un jauniešiem kā satiksmes dalībniekiem ļoti nepieciešamas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos un praktiski jāmāk pārvarēt dažādas grūtības pakāpes šķēršļus. Katra diena uz ceļa ir zināšanu un prasmju pārbaude. Bet interesantas un saistošas sacensības ir viens no veidiem, kā motivēt skolēnus apgūt ceļu satiksmes drošības jautājumus, lai izkoptu sevī nepieciešamās iemaņas. ceļu satiksmei.
No mūsu skolas pusfinālā piedalījās divas komandas: 7. klases komanda „Foršie septītie” (Lāsma, Amanda, Aleksandrs, Iļja S.) un ievietojas 4.pozīcija!!! Aktīvi bija skolēni no 6. klases komandas „Ātrie” (Adriāna, Karīna, Raitis, Normunds). Katram dalībniekam vajadzēja atbildēt uz jautājumiem par drošību un prezentēt mājas darbu par drošības jostas izmantošanu.
 Komandām sagatavoties konkursam palīdzēja skolotāji Valērijs Jurkāns un Inna Zenovjeva. Rezultāti

 

 

04.02.2019 | Sniega diena

Riebiņu vidusskolā notika dradicionālais pasākums - "Sniega diena". Fotogalerija 

 

29.01.2019 | Riebiņu vidusskolas EKOSKOLA janvārī 

Jauno 2019. gadu un mācību gada otro semestri EKOSKOLA nolēma sagaidīt aktīvi un radoši .Skolā esam ieviesuši jaunu tradīciju - EKOVIKTORĪNU. Šogad to organizējām 16. Janvārī. Piedalīties tika aicināti 5. - 12.klašu skolēni. Viktorīnas jautājumi tika veltīti EKOSKOLAS gada tēmai - ŪDENS. Jautājumi nebija grūti, tāpēc papildpunkti tika piešķirti par ātrumu. Jautājumu izvērtēšanu veica EKOSKOLAS prezidente Jūlija Vaivode un koordinatore Ilze Grigule. Diezgan sīva cīņa par punktiem izvērtās vidusskolas grupā. Bet uzvarētāji - 11.klase!!!!! Pamatskolas grupā uzvarētāji 5. klase un 8.a. klase!!!! Apsveicam! Nopelnītās balvas pasniedza skolas direktore Ineta Anspoka  skolas Jaunā gada karnevālu pasākumos. Jautājumi
 

 

29.01.2019 | Ludzas novada sporta skolas atklātais čempionāts vieglatlētikā 

25. janvārī notika Ludzas novada sporta skolas atklātais čempionāts vieglatlētikā. Dalībnieku vidū bija arī Viktorija Pauniņa, Uldis Pauniņš, Raivis Šeršņovs un Dominiks Rukmans. Viktorija izcīnīja 1.v. lodes grūšanā, savukārt, Dominiks šajā pat disciplīnā uzrādīja savu līdz šim augstvērtīgāko rezultātu, ierindojoties 4.vietā. Uldis saņēma savā īpašumā divas sudraba medaļas- augstlēkšanā un tāllēkšanā. Raivim arī izdevās divi veiksmīgi starti- 300m skrējienā - 3.v. un augstlēkšanā - 2.v. Fotogalerija

 

29.01.2019 | Telpu futbola sacensības 6. - 7. klašu skolēniem   

Aizvadītas starpnovadu skolu telpu futbola sacensības arī 6.-7.klašu vecuma grupā. Riebiņu vidusskolas censoņi ar divām uzvarētām un divām zaudētām spēlēm 9 komandu konkurencē ierindojās 5.-6.vietā. Ar skaistiem vārtu guvumiem pārsteigt pretiniekus izdevās I.Smoļinam un I.Lavrenovam. Vēl komandas sastāvā spēlēja M.Upenieks, I.Černevskis, D.Patrejeva, V.Baluhto, M.Bondarevs un V.Škuratovs.

 

25.01.2019 | Latvijas čempionāts soļošanā   

27. janvārī Alīnai Litvjakovai būs jācīnās Latvijas čempionātā soļošanā. Turēsim īkšķus par mūsu talantīgiem un centīgiem sporta skolas audzēkņiem Latvijas čempionāta sacensībās ziemas sezonā.

 

25.01.2019 | Atlases sacensības Jēkabpils zonā   

24.01. Atlases sacensības Jēkabpils zonā uz Latvijas Čempionātu U-14 vecuma grupā. Sacensības bija starptautiskas. Jēkabpilī konkurence bija nežēlīga. Sacensību gaisotne prasīja daudz spēka, koncentrācijas un neatlaidības.  Meitenes Anastasija Leitāne un Katrīna Damba uzrādīja savus personīgos rekordus un guva labu sacensību pieredzi attiecīgi 1000m un 60m/b, 60m un 300m, stafetē 4x150m. Mums prieks, ka Nikita Baikovs startējot 60m barjerskriešanā un tāllēkšanā, Arturs Valters cīnoties 60m skriešanā ierindojās labāko pieciniekā. Apsveicam arī zēnus ar izcīnīto trešo vietu stafetes skrējienā Preiļu sporta skolas komandas sastāvā. Fotogalerija

 

25.01.2019 | Mazā balva  

23.01.”Mazā balva 2.k.”. Sportisti vecumā no 9 līdz 13 gadi sacentās divās vecuma grupās septiņās vieglatlētikas disciplīnās. No 16 atlētiem 14 spēja kādā no disciplīnām uzrādīt tādu rezultātu, kas ļāva būt labāko trijniekā. Sacensībās piedalījās jaunie sportisti no Aglonas, Vārkavas, Preiļu un Riebiņu novadu skolām. Fotogalerija

 

25.01.2019 | Izturības divcīņa  

17.01. garo distanču skrējēji un sporta soļotāji piedalījās „Izturības divcīņā” Preiļu manēžā. No Riebiņu vidusskolas startēja divi sporta soļotāji un abi ierindojās godalgotās vietās. Gatis Pokšāns - 3.v. un Alīna Litvjakova -2.v. attiecīgajā vecuma grupā. Skriet gribētāju ir vairāk, attiecīgi konkurence arī lielāka. Un tomēr Nikita Baikovs - 1.v., Raitis Danilovs - 3.v., Anastasija Leitāne - 1.v., Laura Stabulniece - 3.v.

 

25.01.2019 | Skaļās lasīšanas sacensības  

24. janvārī Gunita Vjakse (skolotāja D. Bravacka), Adriāna Volonte un Matīss Upenieks (abiem skolotāja I. Ormane) piedalījās Riebiņu novada Skaļās lasīšanas sacensībā. 5. klases skolniece Gunita Vjakse ir labāko vidū, kas mērosies spēkiem reģionālajā finālā Preiļos. Apsveicam! Fotogalerija

 

22.01.2019 | Barikāžu aizstāvju atceres diena  

Janvāra beigās ik gadu pieminam divas Latvijas vēsturē nozīmīgas dienas: 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres dienu un Latvijas Republikas starptautiskās (de jure) atzīšanas dienu.
Arī šogad 22.janvārī skolas saime aicināja vecākus un interesentus pievienoties, jo barikāžu laiks bija nozīmīgs pavērsiena punkts ceļā uz valsts neatkarību. Neapbruņoti brīvprātīgie toreiz bija pie visiem svarīgākajiem objektiem. Barikāžu laiks bija īpašs, jo tauta cīnījās par vienotu mērķi – brīvu un neatkarīgu Latviju.
Pasākuma sākumā pie simboliskā barikāžu ugunskura vēstures skolotāja Ārija Pudule atgādināja gan par barikāžu laika lielo nozīmi mūsu valsts dzīvē, gan par tālo 1921.gadu, kad sākās Latvijas Republikas starptautiskās (de jure) atzīšanas process.
Lai izjustu ikviena klātbūtni, vienotību, drošību un kopību, sadevāmies rokās apkārt ugunskuram, bet tad devāmies apkārt mūsu skolai, lai to apskautu ar savu mīlestību un apliecinātu savu piederību Riebiņu vidusskolai, kas arī ir daļiņa no mūsu Latvijas.
Noslēgumā skolas direktore Ineta Anspoka, uzrunājot skolas saimi, aicināja visus saprast, cik svarīgi ir būt vienotiem, apzināties un novērtēt savas dzimtās vietas, savas skolas nozīmīgumu. Fotogalerija

 

22.01.2019 | Sveicam 

Sveicam 11. klases skolnieci Jūliju Vaivodi ar iegūto 2. vietu konkursa "Tatjanin denj" ("Tatjanas diena") nominācijā "Dāvana draugam 20 gadu jubilejā".  Īpašs paldies skolotājai Innai Zenovjevai. Diploms 

 

21.01.2019 | Masku balle sākumskolas skolēniem

Reiz dziļā mežā dzīvoja trīs sivēntiņi. Viņi jau sen bija uzvarējuši nikno vilku, mita siltā un drošā ķieģeļu namiņā, jaunākie brāļi klausīja vecāko……

Bet 17. janvārī šajā mežā ieklīda vesels bars sivēnu un maskās tērptu bērnu. Ieraudzījuši tālumā 3 sivēnu namiņu, bērni ļoti vēlējās apciemot sivēntiņus.

Sivēntiņi bija aizgulējušies un nogulējuši gan Ziemassvētkus, gan Jauno gadu, gan Salatēti, gan dāvanas! Brāļi gan ilgi neskuma, uzaicināja bērnus būt par ciemiņiem un sarīkot savu ballīti.

Trakākais ir tas, ka gaidītā Salatēva vietā pie bērniem atnāca Vilkutētis. Fotogalerija

Silvija Avotiņa, 4. klases audzinātāja

18.01.2019 | Masku balle "Kaļam cūkas laimi" vidusskolēniem

17. janvārī Riebiņu vidusskolā notika tradicionālā Masku balle "Kaļam cūkas laimi" vidusskolēniem. Šogad katrai klasei bija iespēja iejusties noteiktā subkultūrā. 10. klase attēloja "Hipsteru" subkultūru, 11. klase iejutās "Punk" lomās, 12. klase līdzinājās gotu subkultūrai.
Arī 9. klasei, kuri prezentēja "Emo" subkultūru, bija iespēja piedalīties šajā pasākumā, lai izjustu, cik interesanta un aizraujoša atmosfēra valda vidusskolēnu pasākumos. Paldies pasākuma organizatoriem - 11. klases kolektīvam, īpaši pasākuma vadītājām Jūlijai un Laurai par prieka pilno gaisotni, aizraujošām aktivitātēm un vienotību pasākuma laikā. Fotogalerija

Pasākuma dalībnieki 12. klase

17.01.2019 | Ikgadējā darbinieku GADA  balle

Turpinot Riebiņu vidusskolas tradīciju, janvāra sākumā norisinājās ikgadējā darbinieku GADA  balle. Tā ir viena no retajām reizēm, kad viss kolektīvs kopā ar otrajām pusītēm sapulcējas, lai svētku atmosfērā dalītos stāstos un lieliski pavadītu laiku, svinīgā atmosfērā suminātu veiksmīgākos darbiniekus, atskatītos uz aizvadītajā gadā paveikto un būtu liecinieki lustīgai dziesmu un danču mandelei. Kopīgi svētki ir vajadzīgi, lai komanda kļūtu ģimeniskāka un stiprāka, kas ir viens no iestādes veiksmes nosacījumiem.

Vakara gaitā slavas zvaigžņotajās debesīs tika izcelti šā gada visspožākie cilvēki skolas dzīvē.  Skolas prestižākā balva ir  „Gada darbinieks”, kuru šoreiz izpelnījās skolotāja Alla Solovjova, kas pierādījusi sevi darbos un vairāku gadu garumā ir veikusi milzīgu progresu. No sirds apsveicam balvas ieguvēju un novēlam izturību, veiksmi un panākumus jaunajā, ne mazāk darbīgajā, 2019. gadā!

Kolēģu apsveikumi gan iepriecināja klātesošos, gan rosināja nedaudz padomāt par galvenajām vērtībām mūsu dzīvē. Īpaši liels paldies skolas arodbiedrības priekšsēdētājai Irēnai Ormanei par sarūpēto pārsteigumu un vērtīgo dāvanu!

 Ja vēlamies panākt vienotības sajūtu, tad rūpējamies, lai ikviens sajustu, ka ir gaidīts. Šādā gadījumā konceptam un pārdomātai organizēšanai ir svarīga nozīme. Īpaši pateicos par padomu un atbalstu saviem kolēģiem, kuri labprāt dalījās ar savām zināšanām un laiku, vienmēr atbildēja: JĀ un NAV PROBLĒMU! Liels paldies par ieguldījumu kolektīva aktivitātēs!  

Ar labu garastāvokli, smiekliem, dažādām aktivitātēm un sarunām visa vakara garumā tika aizvadīts darbinieku pasākums Riebiņu vidusskolā. Lai jaunais gads vēl ražīgāks un panākumiem bagātāks! Fotogalerija

17.01.2019 | Par konkursu "Labākā CSDD satiksmes drošības skola" 

Mūsu skolas veiksmīgi startējušās komandas nopelnījušas 285.7 punktus. CSDD izsaka lielu pateicību pedagogiem I. Zenovjevai un V. Jurkānam, kuri palīdzēja audzēkņiem piedalīties CSDD organizētajos satiksmes drošības projektos - Jauno satiksmes dalībnieku forumā un konkursā "Gribu būt mobils" un mācēja ieinteresēt bērnus mācīties ceļu satiksmes drošības tēmas.
Mūsu skolas skolotāji I. Zenovjeva un V. Jurkāns tiek aicināti apmeklēt Zinātnes centru Pastoria, Pleskavā, Krievijā. Rezultāti

11.01.2019 | Starpnovadu skolu sacensības telpu putbolā 2.-3.klasēm 

10. janvārī Preiļos tika dots starts starpnovadu skolu telpu futbola sacensībām 2009.-2010.gadā dzimušiem zēniem. Sešu komandu konkurencē mūsu skolas izlasei izdevās izcīnīt 2.vietu. Sastāvā spēlēja: Artjoms Savostjanovs, Jakovs Bulovs, Andrejs Gorbans, Arnis Pokšāns, Romans Zagrebajevs,  Arvis Struks un Nikolajs Šeļestovičs. Komandas rezultatīvākie spēlētāji un turnīra “zvaigznes” bija Romans ar sešiem gūtiem vārtiem un Arnis ar diviem precīziem raidījumiem. Vārtos teicamas prasmes demonstrēja Andrejs. Tāds komandas gars un cīņasspars uz laukuma vēl nebija redzēts! Uzslavēt gribas visus, jo tikai kopā mazie cīkstoņi spēja sasniegt tik labus spēles rezultātus. Fotogalerija

11.01.2019 | Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā “Daugava 2019”

5. janvārī tika aizvadītas Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā “Daugava 2019”. Tajās piedalījās arī mūsu skolas audzēkņi. Dominiks Rukmans pirmo reizi izmēģināja savus spēkus 6kg smagas lodes grūšanā. Tālākais raidījums bija 7,96m tāls (5.vieta). Savukārt, Viktorija Pauniņa 3kg lodi aizgrūda 8,17m, ierindojoties 7.vietā. Tāllēkšanā viņas rezultāts bija tuvu 4m robežai. Fotogalerija

11.01.2019 | Bērnu vieglatlētikas festivāls 

„Bērnu vieglatlētikas festivāls” ir sporta svētki bērniem, kas pulcē teju 200 otrās klases skolēnus no visiem Latvijas novadiem. Programmas mērķis ir radīt prieku, aizrautību un interesi bērnos un jauniešos, nodarbojoties ar vieglatlētiku.
Arī Riebiņu vidusskolas 2. klase pilnā sastāvā, kurš dalībnieka, kurš līdzjutēja statusā, devās uz Latgales reģiona sacensībām Daugavpilī. Šis bija lieliskas pieredzes brauciens, kas klasei sniedza iespēju aktīvi pavadīt laiku kopā, kā arī atbalstīt vienam otru sacensību laikā. Šādā sporta pasākumā mūsu skolas audzēkņi piedalījās pirmo reizi, un cerams, ka tradīcija turpināsies. Fotogalerija

10.01.2019 | Sveicam 

Sveicam 11. klases skolnieci Jūliju Vaivodi ar iegūto 2. vietu IV Starptautiskā literārā konkursā "Lohmatij drug" ("Pinkainais draugs").  Īpašs paldies skolotājai Innai Kabarei. Foto

 

27.12.2018 | Skolēnu TOP 10

 1. Ritvars Vjakse (8.b kl.) – 9.5
 2. Viktorija Nagle (7.kl.) – 9.2
 3. Agnija Jemeļjanova (8.a kl.) - 9.18
 4. Dana Patrejeva (7.kl.) – 8.93
 5. Gunita Vjakse (5.kl.) – 8.91
 6. Evija Bergmane - Sprūdža (8.a kl.) – 8.82
 7. Sintija Verza (8.b kl.) – 8.82
 8. Evelīna Upeniece (8.b kl.) – 8.76
 9. Matīss Upenieks (6. kl.) – 8.64
 10. Raivis Luriņš (9.kl.) - 8.41
 11. Karina Komlačova (10.kl.) - 8.41

 

 

27.12.2018 | Riebiņu vidusskolas ekoskolas aktivitātes gada nogalē

Ātri skrien laiks un drīz jau pie durvīm klauvēs Ziemassvētki. Tāpat kā pagājušogad Riebiņu vidusskolas Ekoskolas dalībnieki aicina visu skolas saimi svētkos izrādīt cieņu mūsu dabas skaistulei –eglei. Ne vienmēr uz svētkiem ir jānocērt eglīte. Esiet radoši un izdomājiet savu īpašu „”eglīti”. Mūsu padomi:

 • izrotājiet dzīvu eglīti pagalmā
 • izmantojiet egļu zarus un izrotājiet tos
 • izmantojiet eglīti podiņā, kuru var vēlāk iestādīt
 • izrotājiet mākslīgu eglīti
 • izgatavojiet savu eglīti, izmantojot dažādus materiālus un savu fantāziju.

Ekoskolas dalībnieki paši izgatavoja eglīti bioloģijas kabinetam no koka līstītēm un priežu zariņiem, to izrotāja ar pašgatavotām „mantiņām”. Ļoti iepriecināja arī skolas vestibilā tapusī ekoeglīte. Par to jāpateicas skolotājai Anitai Punculei.

Tradicionāla jau ir kļuvusi Ekoskolas Ziemassvētku radošā darbnīca. Šogad aktīvākie dalībnieki pulcējās uz darbīgi saldo darbnīcu 16.decembrī.Skolotājs Valērijs Jurkāns sagatavoja koka pamatnītes, kuras tika radoši pārveidotas par svečturīšiem un Ziemassvētkos atradīs savus īpašniekus. Lai darbiņš raitāk veiktos, tika ceptas arī vafeles un skanēja skaista Ziemassvētku mūzika.
Paldies čaklajiem ekoskolēniem un atbalstītājiem! Priecīgus Ziemassvētkus un Veselīgu Jauno gadu!

Ekoskolas koordinatore - Ilze Grigule

 

 

19.12.2018 | Izglītojamo brīvdienas

Izglītojamo brīvdienas no 2018. gada 24. decembra līdz 2019. gada 4. janvārim.

Mierpilnus, mīļus un  sirsnīgus Ziemassvētkus!
Jaunajā gadā radošu pieeju ikvienam darbam, piepildītus sapņus, nezūdošu enerģiju un  prieku par katru dienu!

 

19.12.2018 | I semestra noslēgums

21. decembrī I semestra noslēgums

Pēc pasākuma klases audzinātāja stunda

Skolas autobusi

 • Silajāņi plkst. 12.30
 • pārējie plkst. 13.00

 

19.12.2018 | Eiropas valstu starpskolu konkurss „Consumer Classroom Inter-School competition”

Riebiņu vidusskolas komanda kopā ar Anykščiai distr. Troškūnai Kazys Inčiūra ģimnāziju no Lietuvas piedalījās Eiropas valstu starpskolu konkursā „Consumer Classroom Inter-School competition”.  Šī gada Consumer Classroom starpskolu konkursa uzdevums bija izveidot video ceļvedi par to, kā organizēt skolas ekskursiju uz ārzemēm, ekonomiski izmantojot pieejamo budžetu. Sadarbojoties ar partnerskolu no Lietuvas tika izstrādāts ceļvedis par ekskursijas plānošanu uz Pērnavu (Igaunija). Izstrādātais projekts tika atzinīgi novērtēts un ierindojās 4. vietā no 17 iesniegtajiem projektiem, tādējādi Riebiņu vidusskola kā balvu saņems skolas aprīkojumu līdz pat 1000 EUR vērtībā. Projektu pieteikumi apskatāmi  https://www.consumerclassroom.eu/en/inter-school-competition-2018#competitionpitch2018

Īpašs paldies 10. un 11. klases skolniecēm Laurai Stabulniecei, Jūlijai Vaivodei, Viktorijai Grikovai, Laurai Zalānei, Kristīne Laizānei, Viktorijai Pauniņai un 12. klases skolniekam Alvim Pastaram!
 

Kristīna Tjarvja, ES starpskolu konkursa komandas skolotāja 

 

 

18.12.2018 | Draudzīgāko rūķu skrējiens pēc piparkūkas!

Norises laiks un vieta: ceturtdien - 20.12.2018. plkst. 14:30 pie skolas zaļā karoga. Nolikums Fotogalerija
 

 

18.12.2018 | Uzdevumi.lv pateicība Riebiņu vidusskolai

Uzdevumi.lv direktors Edgars Škutāns: "Vēlos pateikties Jūsu skolai par aktīvu līdzdalību mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanā un mācību procesa modernizēšanā 2018./2019. mācību gada I semestrī".
 

 

18.12.2018 | Roberta Mūka jaunrades darbu konkurss

Vairākus gadus pēc kārtas Riebiņu vidusskolas skolēni ar panākumiem piedalās Robertam Mūkam veltītā Latvijas skolu 2. - 12. klašu skolēnu jaunrades darbu konkursā. Izsaku pateicību pedagogiem Diānai Bravackai un Žannai Ļebedevičai par skolēnu sagatavošanu! Paldies Martai Bindukai par sirsnību!
“Man nevajag nemirstības eliksīra, Nemirstība ir iesieta Latvijas sierā” (R.Mūks)
 

 

18.12.2018 | 100 dienas skolā

Riebiņu vidusskolā notika pasākums "100 dienas skolā" 1. klases skolēniem. Skolēni, tērpušies zaķēnu maskās, dziedāja dziesmas, skandēja dzejoļus, rādīja nelielas ludziņas.
Pasākuma īpašais viesis bija Karlsons ar svētku kliņģeri.
Pateicība Riebiņu vidusskolas 1. klases audzinātājai Līgai Jermolovičai, viņas izglītojamajiem un skolēnu vecākiem par ieguldīto darbu! Skolēni ikdienā tiek mudināti klasesbiedrus uzmundrināt ar labu vārdu, palīdzīgu roku, jauku smaidu...Tā turpināt! Fotogalerija
 

 

 

18.12.2018 | Starptautiskās sacensības augstlēkšanā

14. - 15. decembrī Daugavpilī notika ikgadējās Starptautiskās sacensības augstlēkšanā. Šīs turnīrs tiek organizēts jau 15. reizi par godu Latgales izcilajam augstlēcējam Henrijam Silovam.
Piektdien sacentās skolēnu grupa – 8.klase un jaunāki. Startēja sportisti no vairākām Latvijas sporta skolām. Arturs Valters un Nikita Baikovs pārstāvēja Preiļu BJSS. Savā vecuma grupā 2006.-2007.dz.g. piecpadsmit dalībnieku vidū Arturs traumas dēļ ierindojās 7.vietā, Nikita ieguva 5.vietu. Labākais sešinieks tika apbalvots ar kausiem un diplomiem.
Sestdien turpinājās cīņa pieaugušo grupā.
 

 

18.12.2018 | Foto konkurss „Mana zeme skaistā”

Pagājušajā mācību gadā Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros tika izsludināts skolu jaunatnes foto konkurss „Mana zeme skaistā”.
Konkursā varēja piedalīties skolēni no 1. līdz 12.klasei.
Arī no mūsu skolas atsaucās veseli 20 skolēni: Adriāns Bergmans, Aleksandrs Rukmans, Amanda Klindžāne, Darja Komlačeva, Edgars Lipko, Evelīna Rumaka, Evija Bergmane-Sprūdža, Jūlija Rubļova, Juris Kokins, Jūlija Vaivode, Laura Stabulniece, Lauris Uzulnīks, Margarita Zakutajeva, Melānija Zalāne, Raivis Luriņš, Ritvars Vjakse, Sannija Meluškāne, Viktorija Grikova, Viktorija Vucāne un Violeta Loseva.
Tagad pēc balsojuma ir noskaidroti uzvarētāji: Viktorija Vucāne(1.vieta), Lauris Uzulnīks(2.vieta) un Darja Komlačeva(3.vieta), bet astoņas visvairāk balsu ieguvušās fotogrāfijas ir tapušas par fotogleznām un apskatāmas bibliotēkas gaitenī. Fotogalerija

 

18.12.2018 | Folkloras kopa „Jumalāni” Vārkavas vidusskolā

7. decembrī „Jumalāni” devās uz Vecvārkavu, kur notika ikgadējais pasākums „Vakarēšana Vārkavā”. Tas ir ļoti jauks un gaidīts pasākums, kur Vārkavas vidusskolas „Vuolyudzeite” ar saviem vadītājiem Helēnu Ērgli un Romualdu Kairānu vienkopus pulcē folkloras kopas no tuvējām skolām.
Šī gada pasākums bija īpašs, jo „Vuolyudzeitei” šoruden ir palikuši 40 gadi.
Jubilāri no viesiem saņēma sveicienus un laba vēlējumus arī turpmākai darbībai. Fotogalerija

 

18.12.2018 | Jauno vieglatlētu sacensības

Mazie vieglatlēti turpina iepazīt sacensību gaisotni un savus konkurentus vieglatlētikas sacensībās Preiļu manēžā. Uz startiem pulcējās 2009.g.dz. un jaunāki zēni un meitenes no Aglonas, Preiļu, Vārkavas un Riebiņu novada.
Šoreiz savas spējas varēja pārbaudīt divcīņā augstlēkšanā un tāllēkšanā. Augstlēkšanas divcīņā (tāllēkšana no vietas, augstlēkšana) uzvarēja Evelīna Rumaka, otrā – Jūlija Rubļova (abas 3.kl.). Tāllēkšanas divcīņā atkal triumfēja Evelīna Rumaka (3.kl.) un otrā bija Helēna Keita Jeļnikova (4.kl.) Zēnu grupā Artjomam Savostjanovam (3.kl.) izdevās tāllēkšanas divcīņā ierindoties trešajā vietā.
 Sacensības vainagojās ne tikai ar medaļām, bet arī ar vērtīgu pieredzi individuālajā cīņā un komandas darbā. „Bērnu vieglatlētikas” stafetēs zēnu komanda izcīnīja pirmo vietu, meiteņu – otro. Komandā startēja Arnis, Arvis, Romāns, Nikolajs no 2.kl. un  Artjoms no 3.kl. Meiteņu komandas sastāvā bija Anastasija no 2.kl., Jūlija un Evelīna no 3.kl. un Helēna Keita no 4.kl. Apsveicam ar pirmajiem startiem Melāniju un Aivu no 3.klases un Nikolaju no 2.klases.
Pēc Jaunā gada notiks sacensības izturības skrējējiem. Fotogalerija

 

18.12.2018 | KAA pasākums “Esi savas dzīves kapteinis!”

ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Riebiņu vidusskolā notika nodarbība “Esi savas dzīves kapteinis!”, kuru vadīja personīgās izaugsmes treneris Niks Jansons. Pasākumā piedalījās Riebiņu vidusskolas 9. – 12. klašu skolēni, kā arī Dravnieku pamatskolas un Sīļukalna pamatskolas 9. klašu skolēni.
Lektors interesantā, aizraujošā veidā, stāstot par savu karjeras un personības izaugsmes ceļu, jauniešiem atklāja veiksmīgas dzīves veidošanai un sasniegumu gūšanai svarīgas vērtības un īpašības, kuras ir jāizkopj un jāattīsta sevī. Fotogalerija

 

18.12.2018 | Paldies Riebiņu vidusskolai

Latvijas Sporta federācijas padome pateicas Riebiņu vidusskolai par ieguldījumu Eiropas Sporta nedēļas popularizēšanā!

 

13.12.2018 | Sveicam

Sveicam 9. klases skolnieku Juri Kokinu ar iegūto 1. vietu  starpnovadu bioloģijas olimpiādē 9. klasēm.  

Īpašs paldies skolotājai Ilzei Grigulei.

 

06.12.2018 | Sprinta sacensības jaunajiem vieglatlētiem

Jauno vieglatlētu starti ziemas sezonā rit pilnā sparā! Šoreiz ceturtdienas pēcpusdienā 2009.g. dzimušie un jaunāki satikās Preiļu 2.vsk. manēžā, lai noskaidrotu ātrāko zēnu un meiteni. 10m, 30m un 60m skrēja audzēkņi no Galēniem, Pelēčiem, Preiļiem, Vārkavas, Aglonas, Riebiņiem. Četrdesmit zēnu konkurencē Arnis Pokšāns ierindojās trešajā vietā. Meitenēm konkurence bija mazāka, tikai 21 dalībniece. Pirmās vietas pieder meitenēm no Riebiņiem- Evelīna Rumaka-1.v. un Helēna Keita Jeļnikova-2.v.
Nākošās sacensības tiks veltītas lekšanas disciplīnām. 
Fotogalerija
 

  

06.12.2018 | Starpnovadu skolu un Latgales reģiona sacensības „Veiklo stafetes”

Noslēgušās starpnovadu un Latgales reģiona skolu sacensības „Veiklo stafetes”, kurās dalību ņēma 2007.-2010. gadā dzimušie skolēni. Sacensības notika 27. un 30. novembrī Galēnu pamatskola sporta hallē. Riebiņu vidusskolas komanda starp novadu skolām ieguva 2.vietu un Latgales reģionā - 3.vietu.
Riebiņu vidusskolas sastāvā bija: A.Pokšāns, Z.Komlačova, R.Zagrebajevs, A.Kuprenova, J.Rubļova, E.Rumaka, M.Zalāne, J.Bulovs, A.Gorbans, A.Savostjanovs, S.Verza, R.Danilovs, K.Paldiņš, H.K.Jeļnikova, K.Hritonenka, A.Valters, N.Baikovs, I.Vilcāns, K.Damba, G.Vjakse, V.Čubreviča. Paldies arī tiesnešiem, kuri palīdzēja sacensības novadīt: A.Zakutajevai, E.Bergmanei-Sprūdžai, A.Klindžānei, U.Pauniņam, S.Verzai un V.Givoinam! Fotogalerija
 

  

04.12.2018 | Folkloras kopai "Jumalāni" - 25

Fotogalerija no "Jumalānu" sirsnīgā pasākuma.

  

04.12.2018 | Koncerts “Mēs Latvijai”

28. novembrī Riebiņu kultūras namā pulcējās lieli un mazi dejotāji, lai ar savu deju soli un enerģiju sveiktu Latviju simtgadē. Šoreiz katras skolas dejotāji priecēja klātesošos ne tikai ar savu dejotprasmi, bet bija sagatavojuši arī īpašus apsveikumus. Starp dejām ieskanējās dziesmas, dzejoļi, tautasdziesmas. Aglonas dejotāji katram kolektīvam uzdāvināja sava novada krāsojamo grāmatu.
Riebiņu vidusskolas 3.-5.klašu dejotāji piedalījās ar divām dejām- “Par zaļu pat vēl zaļāks” un deju no nākošo Dziesmu un deju svētku repertuāra “Tēva dēli”.
Dejotāji saka īpašo paldies savai skolai par iespēju dejot jaunajos tērpos.

 

 

 

03.12.2018 | Pirmā Adventa sveces iedegšana

Rīts krēslā deldē melnu nakti
Kā baltas sveces liesma dakti.
Ir Pirmā Advente - kluss sākums,
Kad jaušams Ziemassvētku nākums


3. decembrī plkst. 10.40 skolas vestibilā notika Pirmās sveces iedegšana Adventes vainagā. Fotogalerija

29.11.2018 | Latvijas skolas soma

Valsts budžeta finansējuma programma „Latvijas skolas soma”  līguma nr. 2.5.-11-341.
 
2018. gada 30. novembrī Riebiņu vidusskolas 9.-12.klašu skolēniem  komandu spēle - konkurss “Trāpi simtniekā!” Fotogalerija

Nodarbības vada biedrība "Kultūras artefakts".
Pasākums tiek īstenots programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Latvijas kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes jomā.

 

29.11.2018 | Starptautiskais loģiskās domāšanas IT konkurss Bebr[a]s

Riebiņu vidusskolas 5. – 12. klases skolēni piedalījās starptautiskajā loģiskās domāšanas IT konkursā Bebr[a]s, kurš ilga no šī gada 12. līdz 23. novembrim. Vislabākos rezultātus no mūsu skolas uzrādīja 5. klases skolēns Nils Paško, kurš dala 25. – 38. vietu savā grupā. Kopumā 5. – 6. klases grupā piedalījās 6628 skolēni. Konkursā Nils ieguva 74.75 punktus un pietrūka tikai 1,25 punktu, lai viņš iekļūtu konkursa Bebr[a]s otrajā kārtā un sacenstos IT jomā starp stiprākajiem Latvijas 5. – 6. klases skolēniem. Sveicam 5. klases skolēnu Nilu Paško ar augsto sasniegumu!   

26.11.2018 | Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā

Ar labiem panākumiem sveicam mūsu skolēnus, kuri 23. novembrī veiksmīgi aizvadīja Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā! Laurai Stabulniecei -  2.v. 3000m skrējienā, Viktorijai Pauniņai – 2.v. lodes grūšanā, Evelīnai Upeniecei – 3.v. trīssoļlēkšanā, Armandam Briškam – 1.v. lodes grūšanā, Raivim Šeršņovam – 3.v. 300m skrējienā, Uldim Pauniņam - jauns peronīgais rezultāts tāllēkšanā. Veiksmīgs starts aiz muguras, bet priekšā vēl daudz darba, lai sasniegtu jaunas uzvaras. Fotogalerija
 

26.11.2018 | Stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa!” pusfināls

22. novembrī Līvānu kultūras centrā pulcējās 28 labākie stāstnieki no Riebiņiem, Vārkavas, Jersikas, Rožupes, Aglonas, Sīļukalna, Jaunsilavas un Līvāniem uz Dienvidlatgales novada stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa!” pusfinālu.
Ar labiem panākumiem konkursā piedalījās mūsu skolas stāstnieki. Lielā stāstnieka titulu saņēma Katrīna Damba no 5. klases, bet Evija Bergmane - Sprūdža, Nauris Saulišs un Daniela Koroševska 1. decembrī pārstāvēs Dienvidlatgali Rīgā konkursa finālā. Viņi visi trīs ir Dižā stāstnieka titula ieguvēji.
Apsveicam mūsu lieliskos stāstniekus! Fotogalerija

26.11.2018 | Sacensības "Mazā balva" 

„Mazā balva” ir jauno vieglatlētu sacensības, kas notiek jau sen. Riebiņu vidusskolas komanda šogad sāka startus kuplā skaitā un ar nopietniem nolūkiem. Neskaitot personīgos rekordus, ir gūtas arī godalgotas vietas. Arturs Valters – augstlēkšanā, tāllēkšanā un 60 m skriešanā, Nikita Baikovs – 60 m barjerskriešanā, tāllēkšanā un 1000 m, Ignats Vilcāns – 1000 m sporta soļošanā, Kārlis Kokins - augstlēkšanā, Raitis Danilovs – 60 m skriešanā, Sandis Verza – 60 m barjerskriešanā, Jūlija Rubļova - augstlēkšanā un Helēna Keita Jeļnikova – 1000 m skriešanā. Stafetes skrējienā – 4x166 m,  visas trīs skolas pieteiktās komandas saņēma saldas balvas. 
Četrpadsmit no astoņpadsmit jaunajiem vieglatlētiem uz mājām devās ar diplomu un saldo balvu.
Apsveicam! Ir patiess lepnums par mūsu audzēkņiem. Fotogalerija
 

26.11.2018 | Livenhofas skrējiens

Valsts dzimšanas dienu jau trešo gadu svinam skrienot. Livenhofas skrējiens ir brīnišķīgs pasākums 18.novembrim par godu, kurš notiek jau vairāk nekā 20 gadus Līvānos! Neskatoties uz rudenīgi ziemīgajiem laikapstākļiem, šogad bija liels dalībnieku pulks. Preiļu BJSS audzēkņi uzrādīja labus rezultātus un starp tiem mums zināmākie – mūsējie: savās vecuma grupās, skrienot 1500 m, Nikita Baikovs (5.kl) ierindojās otrajā vietā un Vladislavs Leitāns (5.kl.) – trešajā. Apsveicam! Fotogalerija

26.11.2018 | "Jumalāni" Silajāņos

21. novembrī „Jumalāni” mēroja ceļu uz mūsu pašu novada Silajāņiem, kur kultūras namā notika nupat izdotās fotogrāmatas „Silajāņu pagasts gadu simta garumā” prezentācija. Fotogalerija

22.11.2018 | Ierindas skates fotomirkļi

2018. gada 16. novembrī Riebiņu vidusskolā notika Ierindas skate, kura šogad īpaši tika veltīta Latvijas simtgadei. Ar spilgtākajiem šī pasākuma momentiem var iepazīties fotogalerijā.

21.11.2018 | Latvijas skolas soma

2018.gada 22. novembrī Riebiņu vidusskolas 8.-9.klašu skolēniem pasākums – Interaktīva mācību filmu studija
“Nofilmē savu filmu!”
Nodarbības vada biedrība "Kultcom".
Pasākums tiek īstenots programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros zinātnes un inovāciju attīstības jomā. 

 

20.11.2018 | Lasīšanas maratons

Lasīšanas maratona "100 grāmatas Latvijai" noslēguma pasākums sākumskolas skolēniem "Manas mājas ir Latvijā" notika 15. novembrī. Fotogalerija

Gatavojoties Latvijas 100 dzimšanas dienai, pagājušā gada 18. novembrī  katra sākumskolas klase apņēmās gada laikā visiem  kopā izlasīt 100 latviešu autoru grāmatas. Tā ir mūsu dāvana. 15. novembrī pulcējāmies pasākumā “Manas mājas ir Latvijā”, lai kopā nosvinētu svētkus un apbalvotu labākos lasītājus.

Latvijas simtgades labākā lasītāja goda diplomus saņēma Līva Jukša (11 izlasītas grāmatas), Karolīna Leonova (12), Sannija Meluškāne (13), Roberts Jurkāns (14), Beatrise Peipiņa (14), Jūlija Rubļova (17), Romans Zagrebajevs (20), Emīls Bramanis (20) Laila Putāne (21), Evelīna Rumaka (22), Nauris Puduls (25), Aiva Rubina (28), Gunita Vjakse (70).

 

20.11.2018 | Mācību ekskursijas uz uzņēmumiem

Pateicoties ESF projektam, ”Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” vidusskolas skolēniem bija iespēja apmeklēt Riebiņu novada uzņēmumus. Kopā tiekamies ar trim uzņēmējiem.
Pirmajā uzņēmumā skolēnus laipni pieņēma Henriks Vibornais, SIA “Everss V” Pieniņos īpašnieks. Uzņēmuma darbības joma ir kokapstrāde - galdniecība, mēbeļu izgatavošana, kurā strādā desmit darbinieki.
Otrajā uzņēmumā SIA “TraktorservissPieniņi” iepazināmies ar tā īpašnieku Viktoru Krustu, kurš pastāstīja par metālapstrādes nozares iespējām.
Pārsteigums gaidīja mums trešajā objektā – zemnieku saimniecībā “Vilkači”, kur sagaidīja mūs saimnieces dēls, mūsu vienaudzis Valters Grigalis. Atstāja iespaidu iedvesmojošs stāsts par to, kas tiek piedāvāts pircējiem - augļi un ogas, dārzeņi, sukādes, saldētas ogas (upenes, avenes, jāņogas, zemenes, smiltsērkšķi), burkānu un biešu čipsi, ievārījumi, garšvielas, cigoriņu kafija, sulas.
Šajā mācību braucienā katram jaunietim bija iespēja tuvāk, uz vietas, tieši runājot ar uzņēmējiem, vērojot, aizdomāties par savu nākotnes profesiju, par to, ko es varu darīt tagad, lai sagatavotu sevi profesijas izvēlei... Fotogalerija

 Inna Zenovjeva, Riebiņu vidusskolas karjeras konsultante

20.11.2018 | "Jumalāni" ciemos pie folkloras kopas "Dzeipureņš"

"Jumalāni" novembrī viesojās Salas pamatskolā pie folkloras kopas "Dzeipureņš" Lāčplēša dienas pasākumā. Fotogalerija

20.11.2018 | Savas valsts patriots

Patriotu nedēļas ietvaros Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljons 2018.gada 13.novembrī Preiļu pilsētas pludmalē, organizēja patriotu nedēļas sacensības “SAVAS VALSTS PATRIOTS”. Deviņu skolēnu komanda divu stundu laikā iepazinās un izbaudīja militārā cilvēka ikdienu. Komandai, pārvietojoties pa stacijām bija jāšauj mērķī, jāmet granāta, jāuzģērbj bruņuveste pašam un jāpalīdz komandas biedram, jānosaka azimuts un attālums uz kartes, jāatbild uz jautājumiem par Latvijas valsts vēsturi, latviešu valodas pareizrakstību, jāizpilda noteikts daudzums spēka vingrinājumu, jāatpazīst bruņumašīnas un jāpalīdz slimajam. Šoreiz ceturtā vieta, bet esam iedvesmoti nākošreiz piedalīties un uzlabot savu sniegumu. Paldies organizatoriem par lietderīgu un pārdomātu pasākumu. Fotogalerija

15.11.2018 | Ierindas skate

Mērķi un uzdevumi:

 • Audzināt skolēnos kārtības sajūtu, disciplinētību, ritma un tempa izjūtu;
 • Skolēnu vidū veicināt patriotisma un piedrības apziņu, kā arī lepnumu par savu kolektīvu, skolu, novadu, Latviju;
 • Pievērst uzmanību skolēnu stājai;
 • Noskaidrot labākos komandierus un saliedētākās skolas klases, izpildot ierindas mācības vingrinājumus un patstāvīgi sagatavotos radošos uzdevumus.
Laiks un vieta:

Sacensības notiks 2018. g. 16. novembrī skolas sporta zālē plkst.13:30

Tiek vērtēts:

 • Ierindas mācības elementu izpildes precizitāte;
 • Komandiera doto komandu izpildes precizitāte;
 • Stāja;
 • Klases vienots tēls (atbilstoši  apavi un apģērbs ar klases numuru);
 • Radošais uzdevums (2. - 5. kl.- „100 aplausi Latvijai”, 6. - 9. kl.- „100 kustības Latvijai”, 10. - 12. kl. 100 deju soļi Latvijai)
Nolikums

 

 

 

15.11.2018 | Lekcija “Kā mēs sargājam Latviju?”

Aizsardzības ministrija ikgadēji sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem organizē lekcijas Latvijas vidusskolās. Tā ir īpaši veidota lekcija, kuras mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par aizsardzības nozari un tās aktualitātēm, Latvijas dalību NATO, kolektīvo aizsardzību un citiem aizsardzības nozares jautājumiem, veidojot dialogu ar skolēniem par viņus interesējošiem jautājumiem. 13. novembrī Riebiņu vidusskolā viesojās valsts aizsardzības civilais eksperts un Nacionālo bruņoto spēku karavīrs ar lekciju “Kā mēs sargājam Latviju?”
Lekcijas laikā Riebiņu vidusskolai tika uzdāvināta grāmata „Latvijas valsts stāsts” pateicībā par sadarbību. Foto

Ārija Pudule, vēstures skolotāja 

 

15.11.2018 | Skolotājs, kuram gribu pateikt paldies

Reizēm vārdiņš "paldies" tiek paturēts kabatā, bet tas taču neko nemaksā… Un vēl svarīgi, lai tas nāktu no sirds.
Interesants, pārdomāts, jautrs, svinīgs, sirsnīgs un atturīgi elegants – tāds pasākums norisinājās 9. novembrī Rīgā, "Kiwi Divi" viesmīlīgajās telpās, kur noslēpumainajā pagrabstāvā šī gada garumā esot iemitinājies baltais lācis, lai uzraudzītu STAND-UP izrādes „Alu Cilvēks” norisi ar Aināru Ančevski vai Jāni Jarānu galvenajā lomā... Mēs apliecinām – lācis tur tiešām ir, arī ala!!
Pasākums norisinājās konkursa "Skolotājs, kam gribu pateikt PALDIES" ietvaros, un to jau otro gadu organizēja VBTAI darbīgais kolektīvs. Evelīna, Ritvars kopā ar skolotājām Diānu un Skaidrīti baudīja pasākuma norisi, kas ļāva justies lepniem par mūsu skolotājām. 

 

 

13.11.2018 | Izglītojoši - izklaidējoša programma

2018. gada 14. novembrī plkst. 12.00 izglītojoši - izklaidējoša programma Riebiņu vidusskolas  1.-4.klašu skolēniem  Rozā zālē.
Nodarbību vada aktieris, muzikants, multimākslinieks  Edgars Lipors.
Pasākums tiek īstenots programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros. Fotogalerija
 

 

 

 

12.11.2018 | Argumentācijas un loģikas kļūdu darbnīca Rēzeknē

9. novembrī Riebiņu vidusskolas skolēniem, kuri aktīvi darbojas medijpratības jomā, 11. klases skolēnam Jegoram Gorbanam un 12.klases skolēnam Ernestam Zalānam, ka arī diviem pedagoģiem Innai Zenovjevai un Natālijai Smukšai bija iespēja piedalīties Latvijas Debāšu asociācijas organizētajās apmācībās „Argumentācijas un loģikas kļūdu darbnīcā”, kas notika Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā. Apmācību laikā tika sniegts ievads argumentācijas, kritiskās domāšanas un loģikas kļūdu pamatprincipos. Tika apskatīts, kā būvēt spēcīgi pamatotu argumentu, ko nozīmē kritiskā domāšana un kā darbojas zinātniskā metode, un kā šos rīkus izmantot argumentu veidošanā un lēmumu pieņemšanā. Apmācību laikā saņēmām ar loģikas kļūdu galda spēli "Populists", kuru varēs izmantot mācību klasēs, mācot skolēniem par loģikas kļūdām.

Natālija Smukša, Medijpratības projekta dalībniece
 

 

09.11.2018 | 4. klases mācību ekskursija

Latviešiem izsenis godā celts darba tikums, čaklums un neatlaidība. Tomēr  pastāv arī uzskats, ka mūsdienās tas viss  ir zudis, un jaunā paaudze aug tikai kā patērētāji un vieglas dzīves tīkotāji. Zināma daļa taisnības te, protams, ir un tomēr….
Gribu jums pastāstīt par Valteru, ar kuru iepazināmies mācību ekskursijas laikā zemnieku saimniecībā “Vilkači” Stabulnieku pagastā, kur Valters saimnieko kopā ar mammu Skaidrīti Grigali. Viņi apsaimnieko vairākus desmitus hektāru zemes, nodarboties ar bioloģisko saimniecību! Viss izaudzētais tiek pārstrādāts vai nu sulā, vai sukādēs un realizēts Rīgā BioVeikalos.
Tiešām šajā lauku sētā ir ko redzēt, ir ko pamācīties un ir par ko padomāt. Ļoti ceru, ka maniem ceturtklasniekiem bija ne tikai interesanti, bet arī radās pārdomas par vārdiem “gribu, negribu, patīk, nepatīk, atbildība, pienākums.”
Beigās gribam 12. novembrī novēlēt daudz laimes Valteram 15. dzimšanas dienā! Paldies par iespēju uzzināt un pamācīties. Fotogalerija

  S. Avotiņa, 4. klases audzinātāja 

 

09.11.2018 | Skaistumkopšanas meistarklase

Kura meitene gan negrib būt skaista? Kā ar kosmētikas palīdzību var izmainīt sejas izteiksmi, kā un cik daudz krāsoties meitenēm, kā pareizi tīrīt seju, kas ir personiskā higiēna, vai arī zēniem tas jāzina? Lūk, vesela virkne jautājumu un padomu, ko 4. klases meitenēm un zēniem 6. novembrī stāstīja un rādīja topošā vizāžiste Marita Pudule. Tas bija tik interesanti! Fotogalerija

S. Avotiņa, 4. klases audzinātāja

 

 

09.11.2018 | Riebiņu novada skolēnu sacensības „Lāčplēša tvēriens”

Tradicionālās Riebiņu novada skolēnu sacensības „Lāčplēša tvēriens” Lāčplēša dienas priekšvakarā 7. novembrī pulcēja divdesmit divus skolēnus. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2003. g.dz. un jaunākiem, 2002. g.dz. un vecākiem.
Dalībnieki sacentās divos vingrojumos. Zēniem – atspiešanās un pievilkšanās, meitenēm – kāriens saliektās rokās un atspiešanās no sola.

Šoreiz sacensību dalībniekiem bija iespēja atsaukties Jura Vaivoda aicinājumam pārbaudīt savas spēja plankas vingrinājumā. Visilgāk noturēja savu ķermeni nekustīgā pozā Iļja Piskunovs – 3,32min. Iļjam tika pasniegta Jura Vaivoda gatavotā balva.
Noslēgumā sacensību dalībnieki varēja vērot Valsts policijas īpašās vienības darbinieku paraugdemonstrējumus pašaizsardzībā.
Paldies visiem sporta skolotājiem, kuri mudina un māca skolēnus pievērsties sava ķermeņa pilnveidošanai. Veiklība, koordinācija, ātrums, izturība un spēks ir jātrenē! Rezultāti Fotogalerija
 

M. Pokšāne, pasākuma organizatore

 

09.11.2018 | Swedbank praktisko mācībstundu programma "Dzīvei gatavs"!

Riebiņu vidusskolā viesojās Swedbank bankas eksperti, kuri vadīja praktiskās mācībstundas "Dzīvei gatavs"!

Programma laikā 11. un 12. klases skolēniem bankas darbinieki vadīja matemātikas, ekonomikas, angļu valodas un informātikas stundu, kā arī klases stundu, kur līdztekus mācību programmā paredzētās tēmas apgūšanai, bankas darbinieki ar praktiska uzdevuma palīdzību sniedza priekšstatu par kādu konkrētu profesiju, kurā attiecīgās zināšanas tiek izmantotas. Īpašs paldies karjeras konsultantei I.Zenovjevai un 12. klases audzinātājai N.Smukšai par tikšanos organizēšanu. Fotogalerija

 

07.11.2018 | Latvijas skolas soma

2018.gada 8.novembrī Riebiņu vidusskolas 1.-9.klašu skolēniem pasākums - Lielformāta spēle  “Mūsu Latvijas noslēpumi”.

Atraktīvas nodarbības notiks ROZĀ ZĀLĒ pa grupām:

 • Plkst. 9.50 - 1.klase
 • Plkst. 10.40 - 2.klase
 • Plkst. 11.50 – 3.klase
 • Plkst. 13.00 - 4.-5.klases
 • Plkst. 13.50 - 6.-7.klases
 • Plkst. 14.40 - 8.-9.klases

Nodarbības vada biedrība "Cita Rīga".
Pasākums tiek īstenots programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros vēstures jomā. Fotogalerija

 

06.11.2018 | Ekoskolu Rīcības dienas Riebiņu vidusskolā

Latvijas Ekoskolas ik gadus piedalās nedēļu ilgā starptautiskā kampaņā ar mērķi uzrunāt sabiedrību, vērst uzmanību nozīmīgām vides problēmām un ikvienu rosināt uz rīcību, kas var palīdzēt šīs problēmas mazināt. Nedēļas laikā skolās tiek organizēti dažādi izglītojoši un interaktīvi pasākumi, kuru mērķis ir piedāvāt risinājumus, kā iespējams iesaistīties globālās problēmas risināšanā ar vietēja mēroga rīcībām.
Šī gada Rīcības dienu tēma bija “Nē vienreizlietojamai plastmasai!”
Riebiņu vidusskolas Ekoskolu Rīcības dienu aktivitātes notika 31. oktobrī. Pirmās trīs mācību stundas 5. - 12. klasei sākās ar eko jautājumiem. Priekšmetu skolotāji uzdeva skolēniem dažādus jautājumus par plastmasu un vides problēmām. Vairāk Fotogalerija

Ilze Grigule, Ekoskolas koordinatore 

 

06.11.2018 | Medijpratības seminārs Siguldā

No 1. novembra līdz  3. novembrim Siguldā notika noslēguma seminārs projekta „Atbalsts Latvijas jauniešu medijpratībai” ietvaros, kur piedalījās arī Riebiņu vidusskolas medijpratības komanda – Ārija Pudule, Natālija Smukša, Kristīna Tjarvja un Diāna Bravacka. Semināra laikā IAC komanda bija parūpējusies par kvalitatīvu un saturiski pārdomātu programmu skolotājiem – tika piedāvāts plašs aktivitāšu un materiālu klāsts, kas skar medijpratības veicināšanu skolēnu vidū gan mācību stundās, gan ārpus tām. Darbs pie projekta realizācijas turpinās arī mūsu skolā.

Natālija Smukša, projekta dalībniece

 

06.11.2018 | Projekts „Sporto visa klase”

Projekta „Sporto visa klase” piektā sezonā ir atklāta! Riebiņu vidusskolas 5. klasei tā būs trešā.
31. oktobrī „Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 700 dalībnieku no visas Latvijas – 2.,3.,4.,5. un 6.klases skolēni, kuri sporto piecas reizes nedēļā. Pasākumu pagodināja Valsts prezidents R.Vējonis, aizsardzības ministrs R. Bergmanis, LOK vadība un titulētākie mūsdienu sportisti. Skolēni baudīja „Green trial” un hip-hop mākslinieku priekšnesumus, karatē skolas audzēkņu sniegumu, A.Grauda bungu skolas bundzinieku skatuves numuru.
Pēc svinīgās ceremonijas, pateicoties klases audzinātājai Ārijai Pudulei, paspējām iepazīties ar Rīgas vēsturi Melgalvju namā. Atgriezušies hallē, kopā ar īstiem basketbola faniem izbaudījām VEF komandas spēli pret Igaunijas komandu.
Atmiņā paliks kopīgi pavadīta diena svinot, izglītojoties un fanojot. Sports vieno! Fotogalerija

Mārīte Pokšāne, sporta skolotāja

 

06.11.2018 | Mācību ekskursija

30. oktobrī 6. un 7. klases kolektīvi piedalījās mācību ekskursijā, kuru organizēja SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”. Pieredzes brauciena mērķis bija zivsaimniecības popularizēšana.
 Skolēni sāka ar dabas izglītības centra „Rāzna” apmeklēšanu. Nemanāmi paskrēja divas stundas rotaļās, spēlēs, viktorīnās un lekcijās.
 Tālāk ceļš veda uz sniegotu, miglā tītu kalnu – Liepu kalnu. Tas, protams, bija jāiekaro!
Nākamais apskates objekts atkal ekskursantus aizveda ūdens pasaulē. Jaundomes vides izglītības centrs atklāja mums zivju mulāžu kolekciju.
Paldies „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” darbiniecēm Jolantai un Teklai par saturīgi pavadītu dienu. Fotogalerija

 

02.11.2018 | Konkurss „Kultūra kā zīmju un simbolu sistēma”

31. oktobrī norisinājās Riebiņu novada domes organizētais erudīcijas konkurss „Kultūra kā zīmju un simbolu sistēma”, kura mērķis bija paplašināt zināšanas un rosināt interesi par dažādām kultūrām. Konkursā piedalījās piecas Riebiņu novada 8.-9.klašu komandas. Katrai no tām bija jāsagatavo mājasdarbs – kādas kultūras prezentācija. Kā vienu no diviem labākajiem žūrija atzina mūsu 8. klases komandas (Evija B.-S., Agnija J., Anželika M., Evelīna U. un Ritvars V.) priekšnesumu par krievu kultūru un tradīcijām. Konkursa laikā bija jāveic vairāki erudīcijas uzdevumi, kas lika padomāt par kultūru bagātīgumu un dažādību.
Sakām lielu paldies par palīdzību mājasdarba sagatavošanā mūsu skolotājām Ā. Pudulei, A. Meluškānei un I. Kabarei. Fotogalerija

 

01.11.2018 | Ekoskolas darbība

Mūsu skolā aktīvi darbojas Ekoskola. Visas aktualitētes, kuras ir nozīmīgas šajā jomā, tiek publicētas Riebiņu vidusskolas mājaslapas Ekoskolas sadaļā.

 

01.11.2018 | Fotoizstāde Riebiņu CB

Riebiņu CB visa gada garumā aplūkojama fotoizstāde "Trīs gadi Riebiņu vidusskolas dzīvē".

 

 
 

 

01.11.2018 | Tikšanās ar bērnu dzejoļu autori Lolitu Stupāni

30. oktobrī Riebiņu CB rīkoja tikšanos ar bērnu dzejoļu autori Lolitu Stupāni. Pasākuma apmeklētāji varēja noskatīties 12 minūtes garu animācijas filmu par mušām "Diena Dūces dzīvē.". Tās laikā tika vizualizēti atrādītas 6 dziesmas ar Lolitas Stupānes vārdiem un grupas "Dabasu duravys” solista A. Slobožanina sakomponēto melodiju. Fotogalerija
 

 

31.10.2018 | Zviedrijas biedrības pārstāvji apmeklē Riebiņu vidusskolu

30. oktobrī Riebiņu vidusskolā ciemojās Zviedrijas biedrības "Nätverk Sverige - Lettland" ("Network Sweden - Latvia") pārstāvji, lai pārrunātu tālākās atbalsta un sadarbības iespējas.
 

 

28.10.2018 | Spēka sacensības "Lāčplēša tvēriens"

Mērķi un uzdevumi

 • Pievērst skolēnu uzmanību savu fizisko spēju attīstīšanai un sevis pilnveidošanai brīvajā laikā.
 • Izglītot skolēnus par spēka vingrinājumu nozīmi cilvēka attīstībā un veselības saglabāšanā.
 • Noskaidrot spēcīgākos novada pamatskolas vecuma skolniekus, kā arī jauniešus roku spēka vingrinājumos.
 • Skolēnu vidū veicināt patriotisma apziņu un lepnumu par savu skolas biedru un novadnieku sasniegumiem un spējām.

Laiks un vieta 

Sacensības notiks 2018. gada 7. novembrī. no 13.00 -15.00 Riebiņu vidusskolā

Dalībnieki

Sacensības piedalās 2 zēni un 2 meitenes no katras novada skolas - 2003. gadā dzimušie un jaunāki, kā arī 2002. gadā dzimušie un vecāki Riebiņu novada jaunieši. Nolikums
 

 

24.10.2018 | Mākslas plenērs

23. oktobrī norisinājās meistarklase skolēniem ar mākslas plenēra "Maļavuotuoju saīts Rībeņu nūvodā" dalībniekiem. Paldies visiem māksliniekiem, kas ļāva bērniem ieskatīties sava radošā amata noslēpumos, kopā radot skaistus darbus! Fotogalerija

 

24.10.2018 | Metodiskā diena

22. oktobrī Riebiņu vidusskola vēra vaļā durvis saviem kolēģiem no visa novada, jo te notika Riebiņu novada skolotāju metodiskā diena. Tika piedāvāti pieredzes stāsti, lekcijas un klausītājiem interesējošu jautājumu atbildes, kā arī mācību un atbalsta materiāli. Sākumā visi pulcējās vienkopus, lai uzzinātu aktuālu informāciju, bet tad pedagogi strādāja grupās atbilstoši savai mācību jomai. Fotogalerija

 

19.10.2018 | Izglītojamo brīvdienas

Izglītojamo rudens brīvdienas – no 2018. gada 22. oktobra līdz 26. oktobrim.

 

19.10.2018 | Mācību ekskursija uz Ķemeriem

18.oktobrī Riebiņu vidusskolas 9.,10.,11.,12. klases skolēniem bija iespēja doties mācību ekskursijā uz Ķemeru Nacionālo parku, ar mērķi iepazīties ar šo dabas objektu no vēstures, ģeogrāfijas, kultūrvēstures un bioloģijas aspektiem atraktīva ģida Jāņa Zariņa pavadījumā. Skolēniem bija lieliskā iespēja izbaudīt Ķemeru Lielo tīreli, sēravotus, Kaņiera ezeru, Jūrmalas pilsētu, Baltijas jūras piekrasti un, visbeidzot, no sirds izpriecāties Līvu Akvaparkā. Mācību ekskursijas laikā skolēni parādīja sevi kā lielisko vienoto Riebiņu vidusskolas kolektīvu, kurš prot atbalstīt, palīdzēt un pateikties viens otram. Fotogalerija

Natālija Smukša, 12. klases audzinātāja

 

18.10.2018 | UNESCO nedēļa

Šogad UNESCO nedēļas tēma bija „Izstāsti mantojumu”. 11.klases skolnieces Laura Stabulniece, Laura Zalāne un Kristīne Laizāne, kā arī devītklasniece Laura Jermoloviča jaunākajās klasēs novadīja nodarbības par Dziesmu un deju svētkiem un mūsu latviešu tautas tērpiem, mūsu novada simbolu  Pastaru vējdzirnavām un par Latgales lepnumu – mālu. 10.klases skolēni rakstīja pārdomu darbus par savas dzimtas mantojumu „Trīs labas lietas nākotnes pūralādē”. Tāpat tika digitalizētas mūsu skolas folkloras kopas "Jumalāni" fotogrāfijas, kas stāsta par tās darbības sākumposmu 90. gados. Vairāk Fotogalerija

 

18.10.2018 | Karjeras nedēļa

Aizritējusi Karjeras nedēļa. 8. oktobrī vidusskolēni piedalījās reģionālajā diskusijā “Vadi savu karjeru PATS!”, kas notika Rēzeknē ARPC “Zeimuļs”.
Lielākais un plašākais Karjeras nedēļas pasākums risinājās 10. oktobrī, kurā piedalījāsne tikai mūsu skolas, bet arī citu novada skolu 1. – 6. kl. skolēni. Radošās darbnīcas ar devīzi ”Savu karjeru veidoju jau šodien” vadīja Riebiņu vidusskolas skolotājas Inna Zenovjeva, Silvija Avotiņa un Solvita Volonte, kā arī K Komanda – VIAA sadarbībā ar improvizācijas teātra aktieriem.
Paralēli radošajām darbnīcām 5. – 6. kl. skolēniem bija iespēja iekāpt Kajeras nedēļas busiņā, uzlikt virtuālās brilles un atraktīvā video virtuāli tikties ar dažādiem Latvijā pazīstamiem uzņēmējiem un noklausīties viņu iedvesmas stāstus.
12. oktobrī tika organizēta diskusija “Es – pats savas karjeras veidotājs” vidusskolēniem. Diskusiju vadīja Nodarbinātības valsts aģentūras Preiļu filiāles karjeras konsultante Inga Aleksejeva. Fotogalerija

 

18.10.2018 | Brauciens uz hokeja spēli „Dinamo” – „Kunlun Red Star”

12. oktobra pēcpusdienā 20 Riebiņu novada skolu audzēkņiem bija iespēja doties uz hokeja spēli, kur mērojās spēkiem „Dinamo Rīga” un  „KUNLUN RED STAR Beijing” komandas. Biļetes bija sagādājusi Latvijas Olimpiskā komiteja un ielūgumus savā īpašumā ieguva tās skolas, kuras aktīvi iesaistījās viņu septembrī organizētajā pasākumā „Olimpiskā diena 2018”. Diemžēl Latvijas komanda šajā mačā piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 1:3, tomēr emocijas tribīnēs bija neaprakstāmas. Pateicamies Riebiņu novada domei par sagādāto transportu! Fotogalerija

 

12.10.2018 | Vecāku nedēļa

Cienījamie vecāki!

Klāt oktobris.
Ievērojot skolas tradīciju 2018.gada 15.- 17.oktobrī  Riebiņu vidusskola aicina visus vecākus uz tikšanos skolā.

 • Vecāku un pedagogu individuālās tikšanās.
 • Darbošanās kopā mācību stundās.
 • Aktuāli jautājumi un sarunas ar klases audzinātāju un skolas administrāciju. 

Skolas padomes sanāksme 16.oktobrī plkst.9.30
Skolas vecāku KOPSAPULCE 17.oktobrī plkst. 10.00

 Aicinām visus vecākus uz sadarbību!

 

11.10.2018 | Starpnovadu futbola sacensības vidusskolēniem

10. oktobrī norisinājās starpnovadu sacensības vidusskolēniem futbolā. Konkurence nebija liela. 4 komandas sacentās savā starpā - Jāņa Eglīša PVĢ jaunākie un vecākie audzēkņi, Preiļu 2.vsk. un Riebiņu vsk. Komandas bija līdzvērtīgas savās spējās, tāpēc arī spēles bija interesantas un neprognozējamas. Lielas cerības tika liktas tieši uz Riebiņu komandu. Divas neizšķirtas spēles, viena uzvarēta, ļāva ierindoties otrajā vietā. Visgandarītākais par turnīru bija vārtsargs – Juris Vaivods. Apsveicam futbola komandas dalībniekus: Sandi, Ivanu, Ernestu, Erlendu, Jāni, Adriānu,  Vikentiju, Daini un Juri.

 

11.10.2018 | Karjeras busiņš piestāj Riebiņu vidusskolā

 

 

09.10.2018 | UNESCO nedēļa

Viens no UNESCO uzdevumiem ir veicināt pieejamu un kvalitatīvu informācijas vidi, veidojot aktīvu un kritiski domājošu sabiedrību, kas novērtē un saglabā pārmantotās zināšanas. Dokumentārais mantojums ir kolektīvā atmiņa, kuras novērtēšana un saglabāšana nepieciešama kopīgas identitātes, vēsturiskās apziņas un vērtību veidošanā. Tādēļ šogad UNESCO nedēļas tēma ir „Izstāsti mantojumu”, kuras laikā ikviens tiek aicināts skaidrot mantojuma vērtības un radīt tām vietu informatīvajā telpā, iesaistoties prasmīgā materiālo un nemateriālo, dabas un kultūras mantojuma vērtību dokumentēšanā, tādējādi kļūstot par Mantojuma stāstnieku. UNESCO nedēļa norisināsies no 2018. gada 8. līdz 14. oktobrim.

 

09.10.2018 | Karjeras nedēļa

No 8. līdz 12. oktobrim 47 pilsētās un novados notiks Karjeras nedēļa, kuru jau sesto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Tās laikā Latvijas lielākajās vidusskolās (tai skaitā Riebiņu vidusskolā) notiks diskusijas ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kā arī skolu jauniešus apciemos improvizācijas aktieru “K” komanda un Karjeras autobuss ar izglītojošām spēlēm un iespēju iepazīt dažādas profesijas ar virtuālās realitātes palīdzību.

 

09.10.2018 | Riebņu vidusskola piedalās Labo darbu festivālā Madonā

 

 

08.10.2018 | Skolotāju diena

5. oktobrī Riebiņu vidusskolā notika tradicionālā pašpārvaldes diena. Paldies pašpārvaldei par sagādātiem pārsteigumiem skolotājiem un vecāko klašu audzēkņiem par iejušanos skolotāju lomā. Sirsnīgs paldies Grikovu ģimenei par sagādāto kliņģeri un biedrībai „Latvijas Sarkanais Krusts” par cienastu. Fotogalerija

 

08.10.2018 | "Rakstu rakstiem izrakstīju..."

"Rakstu rakstiem izrakstīju..." priecē gan skolas saimi, gan skolas ciemiņus jau veselu nedēļu. Tas ir rudenīgs veltījums, Latvijas simtgadi sagaidot, Skolotāju dienas priekšvakarā. Fotogalerija

 

08.10.2018 | 10. klases iesvētības

Septembra beigās notika 10. klases iesvētības vidusskolnieku kārtā. Pasākuma moto bija „Kaļam laimi” un mērķis – tuvāk iepazīt dažādas profesijas. Pasākums noritēja visas dienas garumā starpbrīžu laikā. 10.klases skolēniem bija jāpilda uzdevumi, kas saistījās ar meistarību dažādās profesijās. Katram dalībniekam uz pasākumu bija jāierodas kādā, sevis izvēlētas profesijas, tēlā. Rīts desmitklasniekiem iesākās ar aktīvu rīta rosmi. Uzdevumi bija aizraujoši un neparedzami radoši – dejo kā profesionālis, esi detektīvs – nosaki aizsietām acīm, mākslinieks, kurš zīmē netradicionāli, degustē lozējot, dziedi karaoke. Pusdienas desmitklasniekiem arī nenācās viegli, jo tur bija jāparāda komandas darbs. Noslēdzot iesvētības tika nolasīts zvērests, kuru jaunie vidusskolēni apsolīja nepārkāpt.
Paldies 10. Klases skolēniem un audzinātājai par aktīvu dalību rīkotajās iesvētībās. Lai veicas vidusskolas gaitās! Paldies arī viesiem , kas iesaistījās šo svētku norisē. Fotogalerija

Jūlija Vaivode, 11. klases skolniece

 

05.10.2018 | Starpnovadu skolu sacensības futbolā

4. oktobrī  Preiļos notika starpnovadu skolu sacensības futbolā 2003.-2004.gadā dzimušiem zēniem. Ieradušās bija 9 komandas. Mūsu skolas futbolisti savā apakšgrupā ierindojās 3.vietā, bet sacensību turpinājumā, cīņā par 5.-6.vietu, diemžēl nācās piekāpties pretiniekiem. Ar vārtu guvumiem izcēlās A. Kitajevs un  M.Piskunovs.

 

04.10.2018 | Riebiņu novada jauniešu futbola turnīrs

Mūsu skolēni ir gana aktīvi un izturīgi. Daudziem no skrējējiem, beidzoties krosa sacensībām, diena turpinājās Galēnu pamatskolas stadionā, kur notika futbola turnīrs Riebiņu novada jauniešiem. Par turnīra čempioniem kļuva Riebiņu jauniešu komanda. Sastāvā: Ivans un Iļja Piskunovi, Dainis un Harijs Griboniki, S. Sparāns, A. Bergmans, J. Prikuls, A. Stabulnieks un J. Vilcāns.
Paldies Pauniņu ģimenei, kura noorganizēja ne tikai komandas nokļūšanu uz sacensībām, bet arī jauku pasēdēšanu Preiļu kafejnīcā. Esam lepni, ka mums ir tik gādīgi vecāki! Fotogalerija

 

04.10.2018 | Latvijas skolēnu 72. spartakiāde Skolu rudens krosa stafetēs

Spītējot rudens vējam un vēsajai dienai, 28. septembrī sportisti no dažādām pilsētām pulcējās Preiļu parkā. Mērķis bija noskaidrot ātrākās komandas Latvijas skolēnu 72. spartakiādē  rudens krosa stafetēs.  Pateicoties katra skrējēja lielajai centībai, mūsu komanda 13 vidusskolu konkurencē izcīnīja augsto 5.vietu Republikas līmenī.  Gribas uzslavēt žiglāko kāju īpašniekus: K. Damba, H. K. Jeļņikova, J. Rubļova, A. Valters, R. Danilovs, N. Baikovs, A. Leitāne, A. Klindžāne, L. A. Silkāne, S. Verza, A. Zakutajeva, E. Bergmane - Sprūdža, D. Rukmans, A. Kovaļs, J. Prikuls un brāļi Maksims, Iļja un Ivans Piskunovi. Fotogalerija
 

 

04.10.2018 | Pusstundas skrējienu maratons “Paskrien parkā!”

26. septembrī Preiļos notika pusstundas skrējiena “Paskrien parkā!” noslēgums un apbalvošana. Aktīvākie mūsu skolas skrējēji bija Anastasija Leitāne un Nikita Baikovs. Anastasijai 2. vieta savā vecuma grupā, Nikitam - 1.vieta. Pasākuma gaitā arī Latgales pārnovadu fonds jau 5. gadu pēc kārtas pasniedza naudas balvas labākajiem Latgales sportistiem.  Prieks, ka apbalvojamo skaitā bija Riebiņu vidusskolas jaunā vieglatlētikas cerība - Arturs Valters, kurš tika pie pateicības raksta un prēmijas. Fotogalerija
 

 

04.10.2018 | Olimpiskā nedēļa Riebiņu vidusskolā

Septembra nogalē visā Latvijā norisinājās “Olimpiskajai dienai 2018” veltīti sporta pasākumi. Arī Riebiņu vidusskolā rīts sākās ar svinīgām uzrunām un Olimpiskā karoga pacelšanu. Šogad tas gods iznest karogu tika dots skolas pašiem aktīvākajiem  sportistiem: Arturam Valteram, Nikitam Baikovam un Viktorijai Pauniņai. Turpinājumā sekoja rīta vingrošana, kuru vadīja 12. klases meitenes Austra un Darja. Šogad šī diena tika veltīta tenisa popularizēšanai. Skolas multicentrā bija apskatāma Riebiņu vidusskolas absolventu Viktora Maslobojeva un Aināra Mūrnieka galda tenisa sasniegumu izstāde. Ainārs tika uzaicināts kā goda viesis - Olimpiskais vēstnesis, nodemonstrēt savas prasmes galda tenisā. Fotogalerija

Foto: Darja Komlačeva 

 

04.10.2018 | 29.  septembris – Miķeļdiena

Miķelis šogad netirgojas. Miķelis šogad dalās, dāvina, dod, atdod, piedāvā. Miķeļdienas tirdziņa vietā šogad Rudens velšu izstāde, īpašu akcentu liekot uz āboliem un visa, kas var tapt no āboliem. Ar īpašām ābolu un ne tikai ābolu delikatesēm iepazīstināja Z/S “Vilkači” saimniece Skaidrīte Grigale.
Un kas nu tā būtu par izstādi bez dārza karaļa ķirbja! Resnākos un varenākos vasarā izaudzēja 4. klase (smagākais šāgada ķirbis sver 27 kg), jo viņiem tas bija vasaras uzdevums.
Paldies visiem lielajiem un mazajiem izstādes veidotājiem, kuri dāsni dalījās ar savos dārzos izaudzēto. Paviesojušies skolā, dārza labumi pārcēlās uz Riebiņu Sv Pētera un Pāvila katoļu baznīcu. Fotogalerija
 

 

28.09.2018 | Festivāls "Laiks labiem darbiem"

26. septembrī Madonā notika Latvijas simtgadei veltītais festivāls "Laiks labiem darbiem", kurā piedalījās un savus labos darbus prezentēja piecas mūsu skolas komandas: sākumskola, Origami pulciņš,EKO skola, Jumalāni un 7.klase.

Pastāstījuši par saviem labajiem darbiem Riebiņu vidusskolā, saņēmuši pateicības un balvas, izdarījām labus darbus arī Madonā: visi kopā iestādījām 100 hortenziju stādus pilsētas skvēros un palīdzējām pīt paklājus dzīvnieku patversmei. Fotogalerija

 

28.09.2018 | Rudens stafešu kross

Brīnišķīgā un saulainā septembra rītā Riebiņu vidusskolas ātrākie skrējēji devās uz Rudens krosa stafešu sacensībām Preiļos. Lai tām sagatavotos, izturības pārbaude sākās jau skolas rīkotajās skriešanas sacīkstēs “Ieelpo rudeni!”. 1.vietu 15 komandu konkurencē ar pārliecinošu pārsvaru izcīnīja jaunākā vecuma grupa, kuras sastāvā bija Helēna Keita Jeļņikova, Katrīna Damba, Arturs Valters un Nikita Baikovs. Katrs no mūsu skolas 20 skrējējiem distancē atdeva savus pēdējos spēkus, lai tiktu pie uzvaras, un  centība attaisnojās. Riebiņu komanda kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu vidusskolu grupā un mājup devās ar kausu! Fotogalerija

 

28.09.2018 | Vārkavas novada čempionāts vieglatlētikā

Septembrī tika aizvadīts Vārkavas novada atklātais čempionāts vieglatlētikā. Mūsu skolas sportistiem tā bija lieliska iespēja uzsākt jauno sacensību sezonu. Arturs Valters izcīnīja 1.v. augstlēkšanā un 2.v. 100m skrējienā. Armands Briška bija nepārspējams lodes grūšanā un šķēpa mešanā. Arī Viktorija Pauniņa savā īpašumā ieguva divas medaļas – 3.v. tāllēkšanā un lodes grūšanā. Laura Stabulniece, savukārt, bija trešā ātrākā 1500m skrējienā. Daudziem 5.klases sportistiem tie bija pirmie starti lielajā stadionā. Veiksmi vieglatlētiem arī turpmāk! Fotogalerija

 

26.09.2018 | Nikodema Rancāna balva Latgales izcilākajiem pedagogiem

Nikodema Rancāna balva Latgales izcilākajiem pedagogiem par mūsdienīgu un radošu pieeju skolēnu darbaudzināšanai un amatu apmācībai. Sveicam Riebiņu vidusskolas skolotāju ANITU PUNCULI! „Anita ir cilvēks, kurš neskaita savas darba stundas, bet gūst gandarījumu par skolas attīstību un prot priecāties arī par katra kolēģa paveikto skolēnu un skolas labā.” Fotogalerija
 

 

22.09.2018 | Velokrosa sacensības „Vella Rats 2018”

   
Velokrosa sacensības „Vella Rats 2018” izskanēja kopā ar karstā rudens pirmo septembra lietu. Atmosfēra bija fantastiska. Dalībnieki. kurus nenobaidīja lietus, varēja baudīt sacensību atmosfēru, gleznainos skatus, burvīgo putru, veselīgus dzērienus un sava darba augļus. Šogad jaunākajai dalībniecei bija 3 gadi. Kopā ar pieredzes bagāto vectēvu - Leonīdu un tēti - Renāru, Dārta Valdone uz mājām brauca ar balvām. Rezultāti protokolā. Pasākumā piedalījās 45 sportisti, 30 tiesneši un tik pat atbalstītāju. Paldies Riebiņu vidusskolas administrācijai un Riebiņu novada domei par atbalstu sacensību rīkošanā. Ritas Pudānes foto.
 

 

19.09.2018 | Latvijas valsts mežu rīkotajā mācību pārgājienā

14. septembrī 6. klase piedalījās Latvijas valsts mežu rīkotajā mācību pārgājienā Kalupes mežā. 3 stundu garš pasākums ļāva ieskatīties tajā, kas notiek ar mežu un mežā. 

Paldies skolotājām Ilzei Grigulei un Dignai  Prodniecei par sagatavošanas darbiem skolā un LVM par FANTASTISKU dienu mežā. Fotogalerija

 

19.09.2018 | Olimpiskās dienas pasākums

Riebiņu vidusskolā 2018. gada 21. septembrī tiek organizēts pasākums "Olimpiskā diena 2018". “Olimpiskā diena 2018” tiek rīkota godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.09.2018 | EKO Starptautiskais Zaļais Karogs piešķirts Riebiņu vidusskolai

Piektdien, 14.septembrī, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu piešķiršana. Šogad skolas uzrunāja un pirmos Zaļos karogus pasniegs pasaules vadošās vides izglītības un ekosertifikācijas organizācijas Foundation for Environmental Education (FEE International) vadītāji no Dānijas.
Riebiņu vidusskolai piešķīra Starptautisko Zaļo Karogu. Apsveicam! Fotogalerija

 

13.09.2018 | "Jumalāni" uzstājās Rīgas kongresu nama laukumā Rīgā

8. septembrī Riebiņu vidusskolas folkloras kopa „Jumalāni” (vadītājas Ā. Bergmane-Sprūdža un R. Pudāne) sniedza koncertprogrammu Rīgas kongresu nama laukumā Rīgā, atzīmējot biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" 100 gadu jubileju! Esam aizkustināti un priecīgi, jo kopā varam palīdzēt! „Jumalāni” saka lielu paldies biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Preiļu komitejas priekšsēdētājai un mūsu skolas direktorei Inetai Anspokai par uzaicinājumu uz šo pasākumu. Fotogalerija

 

10.09.2018 | Piedzīvojumu skrējiens “Vārkavas bezceļi - 2018”

7. semptembrī, jau trīspadsmito gadu pēc kārtas, Vārkavas novada teritorijā notika tradicionālais piezīvojumu skrējiens “Vārkavas bezceļi”. Distances garums ~ 6700 m. Skriešanas reljefs un segums mainīgs: stadiona celiņš, asfalts, lauku ceļi, pļavas, līču pļavas, purvs, ūdens šķēršļi.
Deviņi drosmīgākie un apņēmīgākiem Riebiņu vidusskolas skrējēji pieņēma šo izaicinājumu, finišējot ar smaidu un milzīgu gandarījumu. Pirmās vietas medaļas savā vecuma grupā izcīnīja Anastasija Leitāne un Nikita Baikovs. Labus rezultātus trasē uzrādīja arī pārējie censoņi: K.Zagrebajevs, L.Stabulniece, G.Pokšāns, V.Leitāns, R.Danilovs, U.Pauniņš un M.Piskunovs. Šādā pat un vēl kuplākā sastāvā ceram piedalīties arī nākamgad. Fotogalerija

 

10.09.2018 | „Vella rats” Riebiņi-2018

 Velo - krosa mērķi un uzdevumi

 1. Popularizēt velo-krosa sportu, kā līdzekļi lietderīga, interesanta un veselīga brīvā laika pavadīšanas veidam Riebiņu novadā.
 2. Popularizēt velosipēdu, kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli.
 3. Veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu bērnu, jauniešu un pieaugušo vidū.
 4. Noskaidrot ātrākos velobraucējus atsevišķās vecuma grupās.

Pasākumu organizē- Riebiņu novada dome sadarbībā ar  Riebiņu vidusskolu.
Galvenais tiesnesis Rolands Naglis(26173320), sekretāre - Mārīte Pokšāne(26567991),
atbildīgais par trasi - Artūrs Meluškāns (26097971).              
Laiks un norises vieta: Velo-kross notiks 2018. gada 22. septembrī Riebiņu pagasta teritorijā. Nolikums

 

06.09.2018 | Ikgadējais Ekoskolu vasaras forums jauniešiem 

No 15.-18.augustam Ventspils Pārventas pamatskolā norisinājās ikgadējais Ekoskolu vasaras forums jauniešiem. Riebiņu vidusskolu pārstāvēja ekopadomes dalībnieces Jūlija Vaivode, Laura Stabulniece, Sintija Verza un Evija Bergmane- Sprūdža. Ierodoties Ventspils Pārventas pamatskolā, dalībniekus sagaidīja organizatori. Visi dalībnieki tika sadalīti vairākās grupās ar vadītājiem. Dienas gaitā gan sportojām, gan spēlējam dažādas atraktīvas spēles, kuras palīdzēja iepazīt viens otru. Turpmākās divas dienas bija veltītas nodarbībām un lekcijām, kuru  laikā bija iespēja uzzināt par svarīgākajām vides problēmām un to risinājumiem, kā arī videi draudzīgu gatavošanu un iegūt līderiem nepieciešamās prasmes. Pēdējā dienā dalījamies iespaidos un ar paveiktiem darbiem foruma laikā. Nometnē bija jāievēro strikti noteikts dienas režīms kā arī edienreizēs netika doti dzīvnieku vaslts izcelsmes produkti. Dienas beigās mūs gaidīja 6 stundu garš ceļš mājup, bet tas bija tā vērts atzīst Riebiņu vidusskolas skolnieces.Paldies Ekoskolu foruma organizatoriem un grupu vadītājiem, kā arī mūsu ekopadomes koordinatorei un skolas direktorei par atbalstu!

Foruma dalībnieces Jūlija Vaivode un Laura Stabulniece
 

 

05.09.2018 | Zinību diena

3. septembrī Riebiņu vidusskolas pagalmā notika tradicionālais Zinību dienas pasākums. Fotogalerija

 

29.08.2018 | Pieredzes seminārs „Medijpratības diena”

28. augustā Riebiņu vidusskolas projekta „Atbalsts Latvijas jauniešu medijpratībai” komanda (Diāna Bravacka, Natālija Smukša, Ārija Pudule, Kristīna Tjarvja) piedalījās pieredzes seminārā „Medijpratības  diena”, kas notika Līvānu 1. vidusskolā. Riebiņu un Līvānu vidusskolas komandas dalījās savā pieredzē par projekta realizācijas idejām savās skolās ar Riebiņu, Preiļu, Vārkavas un Ilūkstes novada skolu pedagogiem.
Esam gandarīti par savu un kolēģu paveikto darbu medijpratības kontekstā, kā arī par iespēju izglītot un sniegt savu pieredzi citu skolu kolēģiem.  Savu paldies sakām Riebiņu novada domei par transporta organizēšanu.

Natālija Smukša,
medijpratības projekta dalībniece

 

29.08.2018 | Akcija "Dāvināšanas prieks"

2018. gada 30. un 31. augustā no plkst 11.00 - 16.00 Riebiņu vidusskolā notiks akcija "Dāvināšanas prieks". Laipni aicināti!
 

 

27.08.2018 | 3. septembrī – ZINĪBU DIENA

Jau vasara prom košā.
Atkal skola pulcē kopā mūs,
Un tās balss ir silta, aicinoša.
Atkal kopā! Blakus turamies!
Atkal cieši, cieši, roku rokā!
(J. Osmanis)

Plkst. 9.15 klases audzinātāja stunda;
Skolēnus un viņu vecākus gaida:

 • 1.klasi skolotāja Līga Jermoloviča 107.kabinetā;
 • 2. klasi skolotāja Solvita Volonte 108.kabinetā;
 • 3.klasi skolotāja Anita Randare 104.kabinetā;
 • 4.klasi skolotāja Silvija Avotiņa 105.kabinetā;
 • 5.klasi skolotāja Ārija Pudule 202.kabinetā;
 • 6.klasi skolotāja Mārīte Pokšāne 305.kabinetā;
 • 7.klasi skolotāja Diāna Bravacka 113.kabinetā;
 • 8.a klasi skolotāja Marta Račko 306.kabinetā;
 • 8.b klasi skolotāja Skaidrīte Vulāne 112.kabinetā;
 • 9.klasi skolotāja Alla Solovjova 203.kabinetā;
 • 10.klasi skolotāja Anna Meluškāne 204.kabinetā;
 • 11. klasi skolotāja Ārija Bergmane-Sprūdža 100.kabinetā;
 • 12.klasi skolotāja Natālija Smukša 206.kabinetā


Plkst. 10.30 svinīgā līnija (norises vieta atkarībā no laika apstākļiem – ārā vai skolas vestibilā).
 

Pasākums tiks fotografēts. Datu pārzinis ir Riebiņu novada dome (riebinuvsk@riebini.lv)

Skolas autobusi no plkst. 12.00
 

 

23.08.2018 | Dievkalpojums